Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jedyna racjonalna decyzja to granie dalej i obserwacja zmian. Zawsze można też zawiesić rozgrywki na dwa tygodnie ( by w spokoju przyjrzeć się sytuacji ).
    Jeśli oni w połowie marca chcą wykonać nieodwołalne ruchy to będzie to dla mnie niezrozumiałe.
    Bońkowi chyba zagrzał się baniak po rozmowach z włoskimi kolegami. Może łódzcy koledzy go trochę ostudzą bo anulowanie rozgrywek będzie dla nich sporą traumą

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
      Jedyna racjonalna decyzja to granie dalej i obserwacja zmian. Zawsze można też zawiesić rozgrywki na dwa tygodnie ( by w spokoju przyjrzeć się sytuacji ).
      Jeśli oni w połowie marca chcą wykonać nieodwołalne ruchy to będzie to dla mnie niezrozumiałe.
      Bońkowi chyba zagrzał się baniak po rozmowach z włoskimi kolegami. Może łódzcy koledzy go trochę ostudzą bo anulowanie rozgrywek będzie dla nich sporą traumą
      We Włoszech dziennie po 100 osób umiera, u nas jest 22 przypadki zarażenia. Dogramy do końca. Chyba że któryś pilkarz zachoruje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
        Jedyna racjonalna decyzja to granie dalej i obserwacja zmian. Zawsze można też zawiesić rozgrywki na dwa tygodnie ( by w spokoju przyjrzeć się sytuacji ).
        No, uyebie RTS i uratuje ŁKS.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
          Albo ''macie jedną kolejkę za darmo chamy, a potem kończyny imprezę''.

Niestety coraz gorzej to wygląda w kontekście możliwości dokończenia sezonu i chyba wizja Legii jako mistrza Polski A. D. 2020 się nie spełni. Szkoda by było. Mam nadzieję, że PZPN nie wyskoczy jak Filip z konopi i nie anuluje sezonu w sytuacji, gdy ligi w innych krajach nadal będą grać, a sytuacja z wirusem w Polsce będzie podobna jak w tych krajach.

Swoją drogą, jakby anulowano ligę w Anglii kibicom Liverpoolu też nieźle by miny zrzedły, ale ci raczej zapewnią sobie tytuł na 6-7 kolejek przed końcem więc nawet w sytuacji niedokończenia ligi pierwsze mistrzostwo od 1991 r. może być im przyznane.
          Regulamin Premier League także nie przewiduje takiej możliwości, w związku z tym praktycznie pewien mistrzowskiego tytułu Liverpool mógłby go ostatecznie nie wywalczyć. Inna sprawa, że liga ma możliwość przyznania tytułu "honorowego" i bardzo możliwe, że z tej opcji by skorzystała.

Komentarz

• W hokeju kończą ligę według aktualnej kolejności mimo niedokończenia rozgrywek w pełni. PZPN pewnie spróbuje zrobić to samoz, chyba, że przeważy paranoja antylegijna to nie wiem co wymyślą.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
              W hokeju kończą ligę według aktualnej kolejności mimo niedokończenia rozgrywek w pełni. PZPN pewnie spróbuje zrobić to samoz, chyba, że przeważy paranoja antylegijna to nie wiem co wymyślą.
              Bedą medale według klasyfikacji fair play
              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Chocby skaly sraly to można dograć te cztery mecze do końca - podczas euro (bez reprezentantów, pewnie my będziemy najbardziej w dupie), czy nawet w lipcu. Od biedy można to zrobić w 10 dni.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                  Chocby skaly sraly to można dograć te cztery mecze do końca - podczas euro (bez reprezentantów, pewnie my będziemy najbardziej w dupie), czy nawet w lipcu. Od biedy można to zrobić w 10 dni.
                  Nie można, nie zaklinaj rzeczywistości. Zabawa się właśnie kończy.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                    Nie można, nie zaklinaj rzeczywistości. Zabawa się właśnie kończy.
                    Jeśli tak będzie to otworzy się pytanie czemu anulowanie ligi a nie zawieszenie do odwołania?
                    Przecież nie ma pewności, że ten syf skończy się w lipcu 2020 by w sierpniu wesoło ruszyć z nowym sezonem.

Co jeśli syf skończy się w marcu 2021? Wtedy przyjdzie refleksja, że niepotrzebnie strzelono lidze w łeb zamiast podpiąć ją do respiratora?

Komentarz

• Jeżeli do maja korona się nie uspokoi to naprawdę nikt sobie nie będzie dupy zawracał jakimiś rozgrywkami ligowymi w cokolwiek i gdziekolwiek
                      Powinni zwinąć interes i czekać na rozwój wypadków oraz planować co robić w ewentualnym nowym sezonie.

p.s. Przepraszam, nastąpi gwałtowny wzrost zainteresowania e-sportem i powołanie różnych ligi i pucharów lada dzień!

Komentarz

• Dzwoniles już do Zibiego żeby Legia tego mistrza w tym roku nie miała?

Komentarz

• Wiem,że nie ten wątek ale liga hiszpańska zawieszona.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• no
                            Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• "Zarząd PZPN na dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu podjął decyzje w sprawie kontynuacji rozgrywek piłkarskich w Polsce.

PKO Ekstraklasa, Fortuna I liga i II liga będą się odbywały zgodnie z normalnym trybem bez udziału widzów. W wypadku, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Dopuszcza się opóźnienie końca rozgrywek o maksymalnie tydzień.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.

Jednocześnie PZPN podjął decyzję o zawieszeniu do 29 marca rozgrywek niższego szczebla (tj. III ligi i niższych) i młodzieżowych."

90minut.pl

Komentarz

• Czyli i tak Legia Mistrzem !
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X