Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najbardziej to szkoda by było rozpędzonej poznańskiej lokomotywy. Wiadomo, pewniak do tytułu, a tu by nawet w pucharach nie zagrali. 9 meczów do końca i tylko 3 punkty straty do lidera(2 zwycięstwa już dopisane, wiadomka). Każdy kto ogląda ligę wie, że do tego to zmierza. Poza tym my musimy coś stracić jeszcze, a walec 3 wygrane z 6 meczów w tym roku, i to nie przypadkowe tylko choćby po wspaniałej indywidualnej akcji Szumskiego. Zdecydowanie Lazio i Wielki Lech to by byli najwięksi przegrani koronawirusa w Europie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
      Marcin Stefański, dyrektor operacyjny Ekstraklasy SA, własnie w programie "Kanał Sportowy" potwierdził, że nie ma różnicy czy przerwałoby się rozgrywki teraz, w 26, po 30, czy po 36. kolejce. Regulamin tego nie przewiduje, więc albo 37, albo "liga się nie odbyła". Moim zdaniem nie dojedziemy do końca.
      W całym kontekście tej wypowiedzi wyglądało to już nieco inaczej. Bardziej chodzi o to, że na ten moment absolutnie zakłada się dogranie sezonu do końca więc nie ma co mówić o tego typu rozwiązaniach, ale w jakiejś skrajnej sytuacji (cytuję) "teoretycznie jest taka możliwość".

Komentarz

• Poszło zdecydowanie szybciej niż myślałem i pisałem. Wszystkie mecze bez widzów w całej Polsce a to tylko mały krok od pełnego zakazu i zamknięcia ligi
        Krok bardzo logiczny ponieważ trzeba wyprzedzać kolejne zdarzenia.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ligę dokończymy, bardziej rząd stara się wyprzedzać fakty niż dopuścić do wariantu włoskiego.

Komentarz

• Trudna decyzja ale chyba lepiej zapobiegać niż potem leczyć.
            "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
              Ligę dokończymy, bardziej rząd stara się wyprzedzać fakty niż dopuścić do wariantu włoskiego.
              Dlatego napisałem, że to krok logiczny. W zasadzie powinni już zamknąć kościoły i wszelkie imprezy rodzinne typu śluby i chrzty, woda święcona zniknęła w mojej parafii już ileś dni temu.
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                Marcin Stefański, dyrektor operacyjny Ekstraklasy SA, własnie w programie "Kanał Sportowy" potwierdził, że nie ma różnicy czy przerwałoby się rozgrywki teraz, w 26, po 30, czy po 36. kolejce. Regulamin tego nie przewiduje, więc albo 37, albo "liga się nie odbyła". Moim zdaniem nie dojedziemy do końca.
                Oficjalnie może sezon zaksięgowany będzie jako niebyły, ale rozumiem, że do pucharów zgłoszą drużyny według kolejności, bo nie wyobrażam sobie żeby UEFA odpuściła kolejny rok rozgrywkowy.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Byle dograć rundę zasadniczą. Wtedy wątpię, aby anulowali sezon

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                    Dlatego napisałem, że to krok logiczny. W zasadzie powinni już zamknąć kościoły i wszelkie imprezy rodzinne typu śluby i chrzty, woda święcona zniknęła w mojej parafii już ileś dni temu.

Komentarz

• Ciekawa informacja w kontekście.

Zbigniew Boniek @BoniekZibi
                      Rozmawiałem z Szefową @CANALPLUS_SPORT. Wkrótce komunikat (klaszcze, brawo) za inteligentną decyzje.
                      4:49 PM · 10 mar 2020
                      Z jednej strony w czwartek narada w sprawie ESA. A z drugiej to. Odkodowane mecze czyli kontynuacja czy też koniec sezonu?
                      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Abonenci i Kibice!

Sytuacja jest wyjątkowa, wymaga więc od nas wyjątkowych działań. Z duchem sportu i z myślą o Was – kibicach, najbliższą kolejkę PKO BP Ekstraklasy odkodujemy dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+. To znaczy, że nawet jeśli nie macie CANAL+ w swoim abonamencie, to będziecie mogli przeżywać sportowe emocje razem ze swoimi drużynami - pomimo niedostępnych stadionów. Pracujemy równocześnie dla Was nad specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w kolejnych kolejkach. Zachęcamy również innych operatorów którzy mają w ofercie CANAL+ do podobnych działań. Ze sportowymi pozdrowieniami! CANAL+ dla kibiców!

..

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                          Ciekawa informacja w kontekście.

Z jednej strony w czwartek narada w sprawie ESA. A z drugiej to. Odkodowane mecze czyli kontynuacja czy też koniec sezonu?
                          To raczej wygląda na "macie jedną kolejkę za darmo chamy a potem płaćcie hajs".
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                            Ciekawe tylko kto Canalowi za taką "jednokolejkową dobroczynność" zapłaci. Nic za darmo w końcu nie ma.
                            Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta

Albo ''macie jedną kolejkę za darmo chamy, a potem kończyny imprezę''.

Niestety coraz gorzej to wygląda w kontekście możliwości dokończenia sezonu i chyba wizja Legii jako mistrza Polski A. D. 2020 się nie spełni. Szkoda by było. Mam nadzieję, że PZPN nie wyskoczy jak Filip z konopi i nie anuluje sezonu w sytuacji, gdy ligi w innych krajach nadal będą grać, a sytuacja z wirusem w Polsce będzie podobna jak w tych krajach.

Swoją drogą, jakby anulowano ligę w Anglii kibicom Liverpoolu też nieźle by miny zrzedły, ale ci raczej zapewnią sobie tytuł na 6-7 kolejek przed końcem więc nawet w sytuacji niedokończenia ligi pierwsze mistrzostwo od 1991 r. może być im przyznane.
                              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Debilizmem byłoby wywalanie 26 czy 27 kolejek w błoto. Niech dograją do tej 30 jak się da a potem niech główkują.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X