Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie dam sobie ręki uciąć ale tego jeszcze nie ustalili. Późniejsze zebrania i ustala.

Komentarz

• Druga kolejka z rzędu w której brak ewidentnego karnego dla Łksu. Zobaczymy jak Cracovia w Gliwicach.
      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
        Steinbors z Arki to kot w klatce. Najlepszy fachman w lidze.
        Idź Pan w "Hooy" z takim fachmanem.

Steinbors to kawał Hooya, a reszta dziada. Arkowcy ściągnijcie tego Łotewskiego chama bo wyprzedzi Was ŁKS.

Komentarz

• Dzisiaj w TVP Sport ogłosili, że Legia będzie mistrzem Polski, tak mi relacjonują domownicy, a Cracovia się dostosowała i poległa
          Że Szpak tak gadał to nie dziwne, bo to w sumie Legionista, tylko musi się ukrywać, ale w studio nawet Mila o tym gadał i to już mi się w głowie nie mieści
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
            Dzisiaj w TVP Sport ogłosili, że Legia będzie mistrzem Polski, tak mi relacjonują domownicy, a Cracovia się dostosowała i poległa
            Że Szpak tak gadał to nie dziwne, bo to w sumie Legionista, tylko musi się ukrywać, ale w studio nawet Mila o tym gadał i to już mi się w głowie nie mieści
            Jak Probierz nie gratulował nam mistrzostwa to się nie liczy..

Komentarz

• https://twitter.com/FootPolak/status...63817805582337
              Ale pakę zmontował Rogić. Polski Liverpool. W przyszłym sezonie walka o puchary.

Komentarz

• Jakiś czas temu pisałem, że Lech gra co raz lepiej. Według mnie ogarnęli się coś na kształt nas, tylko mają gorszych wykonawców. Dzisiaj nieźle niszczyli Lechię. Nie zdziwię się jak zagrają w pucharach.
                Z drugiej mańki, obejrzałem też "w tle" mecz Płocka z Zagłębiem i wyglądało to jak 2 liga Azerska. 2 tysiące ludzi na trybunach i kopanina po czołach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                  https://twitter.com/FootPolak/status...63817805582337
                  Ale pakę zmontował Rogić. Polski Liverpool. W przyszłym sezonie walka o puchary.
                  z 1 ligi może o te puchary być ciężko

Komentarz

• Warto wspomnieć o już 11 golach Bohara z Zagłębia. (parę miesięcy temu tak wyszydzanego tutaj).

Ciekawe zestawienie:
                    https://twitter.com/Garm1981/status/...064394754?s=20

Jak jeszcze wprowadzimy dwie drużyny to dopiero będzie.
                    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• https://twitter.com/magrygier/status...771469314?s=19

Olimpia Grudziądz, kolejny klub walczący o awans do ekstraklasy.
                      To tak w ramach dyskusji nad powiększaniem ligi.

Czy w pierwszej lidze jest jakiś klub mający stadion, bez problemów finansowych?

Powiększamy ligę mimo, że na jej zapleczu ciekzo znaleźć jakiś zdrowo zarządzany klub, który jest organizacyjnie gotowy na ekstraklasę.

Liga ledwo żyję a my jeszcze dołożymy jej jakieś dwie drużyny, kolejnych 50 piłkarzy, kolejne długi i granie w jakimś innym mieście. Dramat.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                        Jakiś czas temu pisałem, że Lech gra co raz lepiej. Według mnie ogarnęli się coś na kształt nas, tylko mają gorszych wykonawców. Dzisiaj nieźle niszczyli Lechię. Nie zdziwię się jak zagrają w pucharach.
                        Z drugiej mańki, obejrzałem też "w tle" mecz Płocka z Zagłębiem i wyglądało to jak 2 liga Azerska. 2 tysiące ludzi na trybunach i kopanina po czołach.
                        tutaj mała ciekawostka odnośnie Lecha - w meczu z Lechią oddali przez cały mecz 42 strzały (!)

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          https://twitter.com/magrygier/status...771469314?s=19

Czy w pierwszej lidze jest jakiś klub mający stadion, bez problemów finansowych?
                          Termalica , Podbeskidzie , Miedź, Radomiak , GKS Tychy , Stał Mielec .
                          Poziom niżej Widzew.

Komentarz

• Stał Mielec też nie płaci.
                            Miedź już była... Spadła od razu. Frekwencja na trzech meczach potem pustki.

Radomiaka stadion ten na którym teraz grają spełnia warunki ekstraklasy?

Czyli powiększamy ekstraklasę żeby 750osobowa Niecieczą grała w Ekstraklasie?no ok. Dla mnie to chore ale ok.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Stał Mielec też nie płaci.
                              Miedź już była... Spadła od razu. Frekwencja na trzech meczach potem pustki.

Radomiaka stadion ten na którym teraz grają spełnia warunki ekstraklasy?

Czyli powiększamy ekstraklasę żeby 750osobowa Niecieczą grała w Ekstraklasie?no ok. Dla mnie to chore ale ok.
                              Ze Stale nie wiedziałem .
                              Radomiakowi budują swoj dlatego narazie gra na miejskim.

Co do pozostałych nie pytałeś o ich frekwencję czy „modę” na piłkę a o możliwość grania.

Komentarz

• Raków-Piast, żenujący poziom jak na razie, a weekend z Ekstraklasą dopiero się zaczyna.

Do przypomnienia. Jest to 3 kolejka rundy wiosennej. Wszyscy bez wyjątku powinni prezentować jakikolwiek poziom piłkarski.
                                Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X