Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Bardzo prawdopodobnym może być że dziewiąta w tabeli drużyna po sezonie zasadniczym, może zostać pozbawiona potencjalnej szansy na zwycięstwo w rozgrywkach.
    Strasznie mnie zmartwiło! Powtarzasz bezmyślnie frazes Rudego na ten temat, jakby nie mogli powalczyć trochę wcześniej żeby zająć jednak te 8 miejsce

Zdecydowana większość znających się na futbolu i realiach polskiej piłki ludzi twierdzi, że sportowo, powiększenie do 18 drużyn, to będzie to kolejna obsuwa i nie ma bata, ponieważ nie ma odpowiedniej liczby klubów w Polsce na odpowiednim poziomie. Brakuje albo infrastruktury albo kasy albo jednego i drugiego.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Koncepcja Bońka jest logiczna. Zmień system rozgrywek na mniej atrakcyjny dla głównego sponsora czyli TV. Zmniejsz liczbę meczów, a więc szans na zarobek. Zwiększe liczbę drużyn, co spowoduje mniej pieniędzy dla klubów, bo przecież trzeba się podzielić z dwoma nowymi zespołami. Potem rozsiądź się u Romka Kołtonia i *******, że liga jest słaba. Będzie biedniej, nudniej ale normalnie czyli tak jak kiedyś, a kiedyś to było...
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
        Powtarzasz bezmyślnie frazes Rudego na ten temat
        Ja to powtarzam od zawsze (tutaj na forum), od kiedy tylko Panom w krawatach z Ekstraklasy zaświtał w głowie pomysł zwiększenia przychodów pod pozorem zwiększenia poziomu sportowego i atrakcyjności spotkań. Co wyszło po latach z ESA37? Poziom nie wzrasta a wręcz jest jeszcze niższy, kluby owszem zarabiają więcej ale nie przekłada się to na poziom sportowy, szkolenie lub infrastrukturę. A kilka klubów ma nawet problemy finansowe.

O ironio jednym z orędowników zmian był wtedy Zbigniew Boniek. Wiadomo że prezes prowadzi politykę, w tym roku wybory.

Komentarz

• Dziś w Przeglądzie Sportowym Skarb kibica.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Ten temat nie powinien wzbudzać żadnych, ale to żadnych emocji u kogokolwiek, prócz Bońka, Mioduskiego i C+.

Obniżka poziomu? Jakiego poziomu? Póki miłościwym właścicielom klubów nie zachce się faktycznie robić tu solidnej piłki, to nie pomoże ani liga 10, ani 15, ani 30-zespołowa. Jak w burdelu nie idzie, to się zmienia k*** a nie firanki, a to jest zwyczajnie kolejny temat zastępczy, którym próbuje się odwrócić uwagę od sedna problemu, tak jak kiedyś robiono robiono to mówiąc, że jak powstaną nowe stadiony, to klękaj Europo.
            Mniej kasy dla klubów? I co z tego, skoro kasa jest przeznaczana na szrot, śmieszne eksperymenty właścicieli, lub magicznie przepada w ich kieszeni? Bardzo mi przykro, że Mioduch dostanie mniej pieniędzy za nic
            Mniej meczów? Od tej padaki oczy bolą, więc to właściwie jest dobra informacja

Komentarz

• To jest właśnie cała polska piłka w 2 zdaniach:

W ciągu trzech okienek transferowych nasze kluby zarobiły blisko 70 milionów euro.Dużo.

A ile wydały?
              Siedemnaście.

No to mamy odpowiedź, dlaczego jest tak źle. Jakość kosztuje. Nie da się porównać samochodu za 150 tysięcy do tego za 50 tysięcy i być zadowolonym, że jeździ tak samo. Może w wewnętrznym wyścigu zajmę tę samą lokatę, ale na torze międzynarodowym strata będzie jedynie się powiększać.

za sport.pl
              wywiad z Fornalikiem.
              Jakość kosztuje!

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                Hmmm, w tej rundzie jeszcze nie kupowałem, ale w poprzedniej wszystko poszło jak z płatka i było naprawdę ok. Dam znać jak przetestuję.
                Jak obiecałem, sprawdziłem, kupiłem, wszystko działa.
                Bazinga!
                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Interesująco wygląda kadra Lechii na dzisiejszy mecz.

Bramkarze
                  12 Dusan Kuciak
                  71 Maciej Woźniak

Obrońcy
                  2 Kristers Tobers
                  20 Conrado
                  22 Filip Mladenović
                  23 Mario Maloca
                  25 Michał Nalepa
                  30 Paweł Żuk
                  55 Filip Dymerski
                  77 Rafał Kobryń

Pomocnicy
                  7 Maciej Gajos
                  10 Egy Maulana Vikri
                  11 Jaroslav Mihalik
                  15 Marcel Wszołek
                  32 Kacper Urbański
                  36 Tomasz Makowski
                  88 Jakub Kałuziński

Napastnicy
                  28 Flavio Paixao

Komentarz

• Taki plan: Zagrać na 0:0 licząc jeszcze, że Pajszo karnego dostanie. A jak to wyjdzie, to się okaże.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                      Taki plan: Zagrać na 0:0 licząc jeszcze, że Pajszo karnego dostanie. A jak to wyjdzie, to się okaże.
                      Na 0 z przodu a z tyłu zawsze coś wpadnie

Komentarz

• Czy ktokolwiek może Mnie wytłumaczyć czemu ten gość z C+ za mikrofonem, dlaczego On drze tak mordę jakby go zarzynali maczetami przy każdej akcji?

Niech się ogarnie, nie za to Wam płacę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                          Czy ktokolwiek może Mnie wytłumaczyć czemu ten gość z C+ za mikrofonem, dlaczego On drze tak mordę jakby go zarzynali maczetami przy każdej akcji?

Niech się ogarnie, nie za to Wam płacę!
                          Łap prawdziwe darcie się:
                          https://www.youtube.com/watch?v=33qR5XD_5gs
                          https://www.youtube.com/watch?v=AAdPUHCZSNY

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Klasyki, ale to były mecze o coś. Wspaniale się tego słucha na marginesie.

Tutaj Mamy ligową szarzyznę, na trybunach folklor. Niech nie drze tak mordy.

Komentarz

• Opakowują gówno w papierek, ot co.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Takimi 1:0 2:1 wygrywa się ligę póki co Cracovia liderem.
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X