Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Za chwilę rusza runda wiosenna. Na player znowu można wykupić dostęp do wszystkich spotkań na całą rundę za 150 zł. I jeszcze Eleven dodatkowo jest w pakiecie. Tak dla zainteresowanych.
    Dałem się skusić i dawno nie widziałem tak beznadziejnego serwisu ... nie mogę kupić tego pakietu bo wyskakuje w kółko "nieznany błąd" i do widzenia. Podejrzewam nawet, że to pewnie z powodu braku zgód marketingowych ale nie dam ich
    Pakiet jest w Promocjach, inaczej się go nie znajdzie i to też "dobrze" świadczy o tym serwisie ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      Dałem się skusić i dawno nie widziałem tak beznadziejnego serwisu ... nie mogę kupić tego pakietu bo wyskakuje w kółko "nieznany błąd" i do widzenia. Podejrzewam nawet, że to pewnie z powodu braku zgód marketingowych ale nie dam ich
      Pakiet jest w Promocjach, inaczej się go nie znajdzie i to też "dobrze" świadczy o tym serwisie ...
      Musisz zaznaczyć zgody. Ja wykupiłem już. Miałem cała poprzednia rundę i ok. Jakość bardzo dobra, żadnych ścianek. Raz tylko jakiś błąd wyskoczył, wyczyściłem w tv pliki cookies i było ok.
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
        Musisz zaznaczyć zgody. Ja wykupiłem już. Miałem cała poprzednia rundę i ok. Jakość bardzo dobra, żadnych ścianek. Raz tylko jakiś błąd wyskoczył, wyczyściłem w tv pliki cookies i było ok.
        Jesteś pewien? Zaznaczyłem to co było wymagane przy zakładaniu konta, w końcu muszę zapłacić. Potem w trakcie próby kupienia pojawił się błąd i za następnym razem okno ze zgodami i uzupełnieniem danych. Dane uzupełniłem, zgody były bezzasadne i nie zaznaczone jako wymagane, żeby coś ruszyło - wali mnie ich wspaniała oferta "dopasowana do moich potrzeb". No i teraz w kółko nieznany błąd. Poczekam, spróbuję z innego kompa i innej przeglądarki bo mam sporo towaru antyspamowego zainstalowanego
        Generalnie to porażka (nie wiem jeszcze czyja bardziej), używam na tym samych kompie HBO i Netflixa bez żadnych problemów i żadnych kretyńskich zgód.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
          Jesteś pewien? Zaznaczyłem to co było wymagane przy zakładaniu konta, w końcu muszę zapłacić. Potem w trakcie próby kupienia pojawił się błąd i za następnym razem okno ze zgodami i uzupełnieniem danych. Dane uzupełniłem, zgody były bezzasadne i nie zaznaczone jako wymagane, żeby coś ruszyło - wali mnie ich wspaniała oferta "dopasowana do moich potrzeb". No i teraz w kółko nieznany błąd. Poczekam, spróbuję z innego kompa i innej przeglądarki bo mam sporo towaru antyspamowego zainstalowanego
          Generalnie to porażka (nie wiem jeszcze czyja bardziej), używam na tym samych kompie HBO i Netflixa bez żadnych problemów i żadnych kretyńskich zgód.
          Hmmm, w tej rundzie jeszcze nie kupowałem, ale w poprzedniej wszystko poszło jak z płatka i było naprawdę ok. Dam znać jak przetestuję.
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Chyba znamy już pierwszego spadkowicza, ŁKS oddał Amice Ramireza, czyli wygląda na to, że się poddali.

Komentarz

• Jutro startuje liga i chyba można podsumować zimowy okres.

Chciałoby się wymienić jakieś pozytywne ruchy w lidze, jakiekolwiek zmiany dające nadzieję że piłka w Polsce rusza powoli do przodu, niestety nic takiego nie wydarzyło się. Jedynie w planach jest powrót do normalnego systemu rozgrywek, dobre i to.

Dalej utrzymuje się tendencja wyprzedaży wszystkiego co się rusza, po prostu "rozbiórka" jak ujął to ze swoim szelmowskim uśmiechem jeden z Menago. w tym okienku chyba jeszcze bardziej widoczny jest kompletny exodus, a przecież ci piłkarze jeszcze prosto piłki nie kopnęli, nie mówiąc o wygraniu czegokolwiek. Wszystko oczywiście za aprobatą Prezesów klubów i większości piłkarskiej gawiedzi. "Wicie Panie, takie mamy czasy, i co zrobisz jak nic nie zrobisz". Jak co okienko, kilku darmowych bałkańców zastąpionych innymi bałkańcami, kilku Hiszpanów z 3 ligi plus młode chłopaki z niższych lig do roli "zapchajdziury".

Kilka klubów dowiedziało się że przyszłość nie rysuje się w jasnych barwach. W Gdyni zrozumieli że dotowanie miejscowego klubu to wyrzucanie pieniędzy w błoto, w Częstochowie nie mają stadionu, w Gdańsku i Krakowie nie ma pieniędzy na pensje dla piłkarzy. Można dodać do tego grona Cracovię, która nie została jeszcze ukarana za ustawianie meczów. W zasadzie 1/4 klubów nie ma racji bytu w tej lidze... Taka oto Ekstraklasa

Jestem ciekaw frekwencji w obecnej rundzie, prawdopodobnie będzie problem zapełnić choćby jeden stadion do końca rozgrywek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                Jedynie w planach jest powrót do normalnego systemu rozgrywek, dobre i to.
                18 drużyn w tej żenadzie to coś dobrego ?
                8 to za dużo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                  18 drużyn w tej żenadzie to coś dobrego ?
                  8 to za dużo.
                  W tej lidze nie ma nawet jednej porządnej, trzeba z przykrością stwierdzić.

Liga na 18 klubów jest OK w Polsce.

A tak na marginesie, dla zwolenników ESA 37.

Bardzo prawdopodobnym może być że dziewiąta w tabeli drużyna po sezonie zasadniczym, może zostać pozbawiona potencjalnej szansy na zwycięstwo w rozgrywkach.
                  Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• I od połowy sezonu 10 drużyn gra o nic dobra opcja. Można ogrywać młodzież. Jeszcze chociaż, żeby tak było zamiast ogrywania hiszpańsko-słowackiego szrotu to by było dobrze.

Komentarz

I od połowy sezonu 10 drużyn gra o nic dobra opcja. Można ogrywać młodzież. Jeszcze chociaż, żeby tak było zamiast ogrywania hiszpańsko-słowackiego szrotu to by było dobrze.
                      Podbeskidzie ma inne zdanie.
                      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

I od połowy sezonu 10 drużyn gra o nic
                        A powiedz mi kto w tej chwili, w ekstraklasie gra "o coś".

Komentarz

• Aktualnie w połowie sezonu - wszyscy. Najwcześniej 7 kolejek przed końcem może się okazać, że ktoś już gra o nic i ma wywalone.

Komentarz

Aktualnie w połowie sezonu - wszyscy. Najwcześniej 7 kolejek przed końcem może się okazać, że ktoś już gra o nic i ma wywalone.
                            Liczyłem na inną odpowiedź.

Tylko Legia gra o coś, to znaczy o dublet i tak będzie ku4wa jego mać.

A z resztą to wiadomo że piłeczka musi się kręcić i tutaj wszystko jest możliwe

Taka oto Ekstraklasa.

Komentarz

• Przy 18 zespołowej ekstraklasie rzeczywiście możliwe będzie wszystko, a nawet jeszcze więcej.
                              "Laguna, to my teraz możemy wszystko, największe numery świata" - Bolo Łącznik.

Komentarz

• I niech grają i walczą. Dzisiejszy system rozgrywek i obecna sytuacja w najwyższej klasie rozgrywkowej to stagnacja, a nawet regres.

Komentarz

Pracuję...
                                X