Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Starzynski w Lechii.
    Bardzo dobry transfer gdańszczan.

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Starzynski w Lechii.

Ale on się do Legii nie nadawał, bo nie ZAPIERDALA!!

Dla mnie top 3 rozgrywających, u nas byłby wzmocnieniem, ale przy normalnym trenerze.
      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Jak na drużynę, która nie miała trenera ani dyrektora sportowego od prawie 2 lat to i tak żeśmy sporo zrobili...

No ale wiadomo Vuko won.
        Wiadomo wina Vukovica jest, że Szymański nie umie kopnac piłki prawa noga. Nie wiem ile on ma tam lat ale przez swoje życie sam się jeszcze nie nauczył.

#TeamVuko

Komentarz

Jak na drużynę, która nie miała trenera ani dyrektora sportowego od prawie 2 lat to i tak żeśmy sporo zrobili...

No ale wiadomo Vuko won.
          Wiadomo wina Vukovica jest, że Szymański nie umie kopnac piłki prawa noga. Nie wiem ile on ma tam lat ale przez swoje życie sam się jeszcze nie nauczył.
          Szymański, Szymański. Wszystko wina 20 letniego chłopaczka, a Miro hvala za sve! Zamknął mordy hejterom swoimi popisami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
            Szymański, Szymański. Wszystko wina 20 letniego chłopaczka, a Miro hvala za sve! Zamknął mordy hejterom swoimi popisami.
            Jak Sebix zrobi chociaż 1/5 tego dla Legii co zrobił Radovic to wtedy pogadamy o zamykaniu mord hejterom.

#TeamVuko

Komentarz

• To samo pisałeś odnośnie Magiery, a później okazało się, że Jozak/Klaufurić zdobyli więcej niż on i dupa cicho do dzisiaj.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

Jak na drużynę, która nie miała trenera ani dyrektora sportowego od prawie 2 lat to i tak żeśmy sporo zrobili...

No ale wiadomo Vuko won.
                Racja, że Legia od dwóch lat pod rządami Pudla pikuje sportowo i organizacyjnie. Jednak winą Vuko są jego "popisy" taktyczne w ostatnich meczach, które m.in. przyczyniły się do straty mistrzostwa.
                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Starzynski w Lechii.

Gajos też, na odbudowę u Rudego. Pewnie odpali.
                  Wszyscy zaczęli transfery a my dalej ch..j
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Gajos, Starzynski, Lipski, Kubicki, Makowski, Łukasik... Trzeba przyznać, że taki polski ten ich środek pola i nawet z głową budawny.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Podpisanie Gajosa raczej wyklucza przyjście Starzyńskiego, pamiętaj, że jeszcze połamany Wolski tam jest.

Tak swoją drogą z pompą ogłaszają Gajosa i wszyscy zadowoleni, że żegnają Janickiego. Przecież to ten sam poziom.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                        Podpisanie Gajosa raczej wyklucza przyjście Starzyńskiego, pamiętaj, że jeszcze połamany Wolski tam jest.

Tak swoją drogą z pompą ogłaszają Gajosa i wszyscy zadowoleni, że żegnają Janickiego. Przecież to ten sam poziom.
                        Mi Mo wszystko Gajos nie robił takich błędów. Myślę, że on to raczej typowa 8 a Starzynski 10 więc mogą przyjść obaj.

Maloca też wraca.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Mi Mo wszystko Gajos nie robił takich błędów. Myślę, że on to raczej typowa 8 a Starzynski 10 więc mogą przyjść obaj.

Maloca też wraca.
                          Jedynie ciekawy Maloca, reszta to mizeria. Na polską ligę to może i starczy, ale w pucharach to 2 runda i do domu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                            Jedynie ciekawy Maloca, reszta to mizeria. Na polską ligę to może i starczy, ale w pucharach to 2 runda i do domu.
                            No dobrze a gdzie w tym wszystkim jesteśmy my? Wiadomo było że połowie drużyny kończą się kontrakty, w Lechii ofensywa transferowa musiała być przygotowana wcześniej a u nas? Znowu na ostatnią chwilę jakiś szrot do tego nie przygotowany nie zgrany ze sobą. Mam poważne wątpliwości czy w klubie zdają sobie sprawę jak ważny jest tegoroczny występ w europucharach - patrz ranking i punkty które nam odpadną jeśli się znowu wyłożymy

Komentarz

• Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
                              No dobrze a gdzie w tym wszystkim jesteśmy my?
                              A gdzie mamy być jak nie ma kasy? Skończyły się czasy, ze Mioduski mimo kolejnych kompromitacji w pucharach i braku sprzedaży zawodników za grubszą kasę, zawsze skądś (z jakiegoś kredytu) kasę wytrzasnął i przychodzili kolejni zawodnicy. Przecież w ostatnich dniach przekaz jest jasny. Będą transfery jak kogoś sprzedamy. Nikogo nie sprzedaliśmy więc na co liczysz? Nawet zawodnikom "z kartą na ręku" trzeba zapłacić za podpis. Dlatego radzę zejść na ziemię i pogodzić się z tą sytuacją. W ostatnich latach jechaliśmy szeroko (jak na nasze możliwości) i teraz trzeba za to zapłacić.
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Starzynski w Lechii.
                                Za drogi (2mln)
                                Póki co zostaje w Lubinie

Komentarz

Pracuję...
                                X