Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tommy, w tym co wrzuciłem jest mowa o wyprzedaży w Piaście. Ciężko więc mówić o pompowaniu balonika.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Widzieliście jakie oni drużyny mogą wylosować w 1. rundzie kwalifikacji? Przecież oni zostaną na 90% rozjebani w pizdu już w pierwszym dwumeczu, a niektóre dzbany już dywagują, czy ich stadion nadaje się do Ligi Mistrzów i, że jeśli nie, to zostaje Śląski
      Pomijam oczywiście taką oczywistość jak rozsprzedanie składu.
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
        Tommy, w tym co wrzuciłem jest mowa o wyprzedaży w Piaście. Ciężko więc mówić o pompowaniu balonika.
        Moim zdaniem post Cezarego Kowalskiego jest niczym innym jak pompowaniem balonika i typowym pie4doleniem 3 po 3.

"Jeśli drużynę się wzmocni" to miał na myśli: "Jeśli mój Pan Menadżer poleci kilku ogórków z zagranicy to będzie nadzieja na puchary".

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
          Mistrzostwo zostało przejebane w Białym, każdy kto ma więcej niż 3 szare komórki, zdaje sobie z tego sprawę.
          a nie z Piastem u siebie ?
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
            Radość na twitterku po przegranej mistrzostwa przez Legie niesamowita. Wszyscy pouczają, stawiają diagnozy, mają recepty, szkoda tylko ***** że o mistrza walczy 18 drużyn a nie tylko Legia, i że Lechia która była na 1. miejscu po 30 dziś jest 3, Jagiellonia bez pucharów, Cracovia polskiego Guardioli przejebała dzisiaj 0:3 na własnym boisku, Lech zamyka stawkę w 8. To wszystko to nic. Najważniejsze dla ćwoków że Legia zajęła 2 miejsce, a zapewne i tak dotrze najdalej w europejskich pucharach.
            póki co to 16 :P

a co do piania z zachwytu że Legia zajęła 2 miejsce przez jakiś tam kibiców innych drużyn tylko pokazuje co dla nas jest podłogą i odbierane jest jako porażka, dla innych jest albo szczytem możliwości, albo mokrym snem niemożliwym do spełnienia albo okazją do organizowania fety (co można było zobaczyć rok temu)

Komentarz

• Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
              póki co to 16 :P

a co do piania z zachwytu że Legia zajęła 2 miejsce przez jakiś tam kibiców innych drużyn tylko pokazuje co dla nas jest podłogą i odbierane jest jako porażka, dla innych jest albo szczytem możliwości, albo mokrym snem niemożliwym do spełnienia albo okazją do organizowania fety (co można było zobaczyć rok temu)
              Dokładnie, dodatkowo pokazuje jak wielką zadrą w ich dupie jesteśmy
              Co bardzo mnie cieszy

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                a nie z Piastem u siebie ?
                Przerypaliśmy i tam i tu, to była kilka meczów, z których "wystarczyło" jeden wygrać

Ale niech się w Polszcze cieszą łachmyty, zobaczymy jak będą komentować wtopę Mistrz Polski w pucharach który z pewnością graniczącą pewności spełni oczekiwania ... a życzę Piastowi przejścia jak najwyżej, to będzie gwarancja upadku w lidze i może da jakieś punkty do rankingu ligowego.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez BudyÅ„_70 Zobacz posta
                  Dokładnie, dodatkowo pokazuje jak wielką zadrą w ich dupie jesteśmy
                  Co bardzo mnie cieszy
                  Wydaje mi się, że trochę™ przesadzasz (oczywiście zachowują…c jakieś› proporcje gdyż zdaje sobie sprawę™, że pewnie w internecie komentarze ą przeróżne). Z mojej perspektywy jako kibica innego klubu mogę™ Ci powiedzieć‡, Że generalnie Wasza porażka w walce o MP w jakiś› sposób śmieszy.. Czy jak Leicester wygrywał‚o w Anglii Mistrzostwo i utarli nosa jakimś› City czy komuś› to nie sprawiał‚o to Tobie bądź innym forumowiczom pewnej satysfakcji?
                  Nie chodzi o kompleksy, zazdrość czy coś› (pisze z mojej perspektywy). Legii tytuł‚ przyznawany jest praktycznie już przed sezonem. I słusznie gdyż macie zaplecze finansowe itp takie, że powinniś›cie tę™ ligę™ bez problemu rozjebać‡. Wasz prezes mówił‚ coś o fair play ze strony Lecha, a paradoksalnie ledwo wygraliście u siebie z Kretami, więc zważywszy na okolicznoś›ci nie wiem skąd zdziwienie, że ludzie sobie kręcą przysłowiową bekę. Kreca ja tak samo jak zapewne tu niektorzy krę™cili z 10 remisów Widzewa, ale chyba użycie argumenty o kompleksach czy zadrze w dupie był‚o by trochę™ śmieszne prawda?
                  Mam wrażenie jako taki użytkownik z boku, że niektórych największym osiągnięciem w życiu jest fakt, że po prostu kibicują… Legii i mogą… sobie porzucać‡ jakimiś› frazesami, że inni to maja kompleksy, że boli, Że coś tam. Zawsze można wejść na forum jakichś innych klubów (bądź Twittera) i powrzucać‡ w temacie autodissów jakieś› wysrywy randomowych pajaców z internetu i podbudować sobie troszke ego (nie pisze tu personalnie do Ciebie).
                  Wydaje mi się, że taka jest jakaś kolej rzeczy, że porażki tych „dużych” śmieszą… tych mniejszych niezależnie czy to porażka Legii czy beka z United albo Realu. Ja się™ tylko cieszę™, że w moim otoczeniu raczej wszyscy mają w to wyjebane kto tam tego mistrza zdobył‚ skoro nie my.
                  Pozdrawiam
                  Ostatnio edytowany przez Odyn; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Właśnie przeczytałem, że Lechia fetę sobie wczoraj urządziła. Paradowali w koszulkach "Medalista Mistrzostw Polski"... No co za dno...
                    Bazinga!
                    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                      Właśnie przeczytałem, że Lechia fetę sobie wczoraj urządziła. Paradowali w koszulkach "Medalista Mistrzostw Polski"... No co za dno...
                      Ponieważ? Dla nich to historyczny sukces chyba więc świętowali.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Właśnie przeczytałem, że Lechia fetę sobie wczoraj urządziła. Paradowali w koszulkach "Medalista Mistrzostw Polski"... No co za dno...
                        No faktycznie, obciach jak cholera. Sezon życia w klubie, który ostatni sukces, czyli Puchar Polski świętował ponad 20 lat temu. Normalnie nie do pomyślenia, że mieli czelność się cieszyć i urządzać fetę.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Ponieważ? Dla nich to historyczny sukces chyba więc świętowali.
                          No tak, przepraszam
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

No tak, przepraszam
                            już był kiedyś klub co miał skitrane vice-mistrz Polski
                            Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Dla nas każde inne miejsce niż 1, to porażka. Dla innych ekip każde miejsce inne niż spadkowe to sukces Niech się bawią, zobaczymy w przyszłym sezonie.
                              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• W Jadze na spokojnie, umowa z Mamrotem przedłużona o kolejny rok.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X