Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Radość na twitterku po przegranej mistrzostwa przez Legie niesamowita. Wszyscy pouczają, stawiają diagnozy, mają recepty, szkoda tylko ***** że o mistrza walczy 18 drużyn a nie tylko Legia, i że Lechia która była na 1. miejscu po 30 dziś jest 3, Jagiellonia bez pucharów, Cracovia polskiego Guardioli przejebała dzisiaj 0:3 na własnym boisku, Lech zamyka stawkę w 8. To wszystko to nic. Najważniejsze dla ćwoków że Legia zajęła 2 miejsce, a zapewne i tak dotrze najdalej w europejskich pucharach.

Komentarz

• No i co z tego, że został wywalony na trybuny? Bjelica był na trybuny wywalany z 5 razy a poza Czerczesowem to był chyba najlepszy trener z obcokrajowców w ekstraklasie.

Ps. Poczytaj swoje posty z tematu o Mioduskim sprzed dwóch lat. Zabawne rzeczy. Zapewne do dzisiaj masz odcicki od jego jaj na swojej brodzie.
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        No i co z tego, że został wywalony na trybuny? Bjelica był na trybuny wywalany z 5 razy a poza Czerczesowem to był chyba najlepszy trener z obcokrajowców w ekstraklasie.

Ps. Poczytaj swoje posty z tematu o Mioduskim sprzed dwóch lat. Zabawne rzeczy. Zapewne do dzisiaj masz odcicki od jego jaj na swojej brodzie.
        To zacytuj przygłupie. Ja tam nic zabawnego nie widzę. Tymczasem proponuję poczytać swoje spusty nad Vukovićem (trener na lata), bronienie Magiery, przypominam również Moulin i Martinsa. Takich kwiatków było więcej, ale szczerze to nie chce mi się szukać.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• No i co złego było w bronieniu Magiery?
          Chyba mi nie powiesz ze zwolnienie Magiery to była dobra decyzja. Takie są fakty, że cała nieudolność twojego idola zaczela się z chwilą, kiedy wywalił z klubu Magiere i Żewłaka i zaczął brać miernoty.

Cytować nie bede...bo to niesmaczne jak żeś w marcu kwietniu maju itd trzymał na brodzie jego jaja. Powycierane kolana, odciski na brodzie. Ale spokojnie Dawidziuk Cię przebił. Twoje i MarioBis wpisy o Mioduskim sprzed dwóch lat zostaną na pamiątkę.

A co do Martnisa... To dawno temu już przyznał Lem że się pomyliłem. A Moulin podtrzymuje przychodził do nas jako noname. Bo zapewne do tego pijesz. No chyba że uważasz, że przychodził jako gwiazda europejskich boisk....
          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

No i co złego było w bronieniu Magiery?
            Chyba mi nie powiesz ze zwolnienie Magiery to była dobra decyzja. Takie są fakty, że cała nieudolność twojego idola zaczela się z chwilą, kiedy wywalił z klubu Magiere i Żewłaka i zaczął brać miernoty.

Cytować nie bede...bo to niesmaczne jak żeś w marcu kwietniu maju itd trzymałes na brodzie jego jaja. Powycierane kolana, odciski na brodzie. Ale spokojnie Dawidziuk Cię przebił. Twoje i MarioBis wpisy o Mioduskim sprzed dwóch lat zostaną na pamiątkę.

A co do Martnisa... To dawno temu już przyznał Lem że się pomyliłem. A Moulin podtrzymuje przychodził do nas jako noname. Bo zapewne do tego pijesz. No chyba że uważasz, że przychodził jako gwiazda europejskich boisk....
            Oczywiście, że tak. Po 6 miesiącach kopania się w czoło i 2 eurowpierdolach? Ty pewnie chciałbyś, żeby ten układ trwał dalej. I nieoceniony Kopczyński w środku pola.

Twój idol chciał sprowadzić Furmana, Możdżenia, Wolskiego, Sobiecha... mielibyśmy tu jeszcze większy cyrk, niż obecnie. Zastanawiające jest też to, że po takich "sukcesach" nie zainteresował się nim żaden zagraniczny klub, a sam Magiera poszedł trenować jakąś podrzędną reprezentację na ciepłej posadce w PZPN. Aż wierzyć się nie chce...

Nie zacytujesz, bo nie masz co idioto. Możesz dalej uskuteczniać to swoje pierdololo o wytartych kolanach, jajach na brodzie itp. Jakbyś miał co to byś zacytował. Tak jak ja, kiedy wypunktowałem twoją głupotę wielokrotnie powołując się na konkretne cytaty. Oczywiście wyrwane z kontekstu.

Moulin przychodził jako wyróżniający się zawodnik ligi belgijskiej, który był monitorowany przez cała tamtejszą czołówkę. Skończ głupku przerysowywać, bo niczemu to nie służy. Tylko się pogrążasz. Zresztą u ciebie to zerojedynkowe myślenie jest tak ewidentne, że nie trzeba cię nawet cytować... gwiazda europejskich boiskach albo noname, bo przecież nie ma nic pomiędzy. Odpocznij chłopie, tylko się ośmieszasz.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Niestety nie masz zielonego pojęcia o piłce co udowadniać kolejny raz. Już Ci mówiłem że jesteś dla mnie smieciem i tak Ci nie potrzebnie odpisuje bo i tak jesteś u mnie zablokowany.

Poczytaj swoje posty mówię Ci. Klaudia jest Napewno ciebie dumna.

Jedyne co Ci dobrze wychodzi to donoszenie moich postów do moderatorow.
              Natomiast pamiętaj.... "skarżyć nie wolno".
              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• I to jest ten moment, kiedy żałuję, że marviny nie są już przyznawane

Komentarz

Niestety nie masz zielonego pojęcia o piłce co udowadniać kolejny raz. Już Ci mówiłem że jesteś dla mnie smieciem i tak Ci nie potrzebnie odpisuje bo i tak jesteś u mnie zablokowany.

Poczytaj swoje posty mówię Ci. Klaudia jest Napewno ciebie dumna.
                  Wiadomo. Jak zwykle bardzo merytorycznie mnie wypunktowałeś.

PS dla mnie jesteś zwykłym balasem.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Wycieczki personalne w takiej formie jaką wy tutaj odpierdalacie to już jest taki poziom dna, że aż szkoda to komentować...
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      I to jest ten moment, kiedy żałuję, że marviny nie są już przyznawane [emoji38]
                      Można powrócić do tej świeckiej tradycji.
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Niestety nie masz zielonego pojęcia o piłce co udowadniać kolejny raz. Już Ci mówiłem że jesteś dla mnie smieciem i tak Ci nie potrzebnie odpisuje bo i tak jesteś u mnie zablokowany.
                        Kijek chyba Ci znowu nie działa ta blokada
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Musiałem powycierac nim podłogę. Ostatni raz.

#TeamVuko

Komentarz

Musiałem powycierac nim podłogę. Ostatni raz.
                            Stosując ubeckie sposoby, czyli pomówienia o niby donosach do moderacji? Objawił nam się forumowy Hanior...
                            Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Odnośnie Piasta:

​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Oho, już zaczyna się pompowanie balonika.

Piast wygrał ligę zasłużenie, grali solidnie i tylko tyle! Nie mając rywali z ambicjami zdobycia tytułu... Bo nikt Mnie nie powie że Legia czy Lechia chciały wygrać ligę.

A Jeżeli ktoś myśli że Mistrzostwo w Ekstraklasie jest wyznacznikiem jakiegokolwiek poziomu, to chyba jest jednym z tych Mainstreamowych "dziennikarzyków" którzy codziennie piorą mózgi kibicom. Ekstraklasa poziomem szoruje po dnie a będzie co raz gorzej pod tym względem, jeżeli polityka właścicieli klubów nie zmieni się diametralnie.

Europejskie puchary dla Polskich drużyn skończą się w Lipcu, najdalej w połowie Sierpnia.

Komentarz

Pracuję...
                                X