Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tu chodzi o to, że Marcino stwierdził, że w Gliwicach Jodła ma spokój bo tam wokoło kasyn nie ma a w Warszawie są. Teza tak głupia, że aż ciężko się odnieść

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      Dokładnie , póki życie prywatne nie wpływa rażąco na poziom sportowy ,to nikt nie powinien się do niego wtrącać .
      No właśnie, "póki". Nie widziałem, żeby w ostatnich 2 miesiącach ktoś wypominał Jędrzejczykowi deweloperkę. Ale jak dyspozycja na boisku była/jest/będzie ujowa, to naturalnym jest szukanie przyczyn i czepianie się wszystkiego, co potencjalnie taką przyczyną może być.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ewentualne mistrzostwo dla Piasta, z wywalonymi z Legii Czerwińskim i Jodłowcem ładującym gola życia na wagę 3 pkt, z tesco arena i średnią kibiców 4500 (jedna z najniższych w lidze) będzie świetnym podsumowaniem tego gówna zwanego Ekstraklasą.

Ja nadal w to nie wierzę (że Piast Gliwice zostanie mistrzem Polski) i że w tej całej zabawie mocno mieszają bukmacherzy, a mistrzem i tak ma być Legia Warszawa.

Komentarz

• Co ciekawe dziś fortuna na to, że Piast będzie mistrzem dała 1.65 a na Legie 2.25...

Mimo wszystko liczyłem, że będzie bliżej 3 na nas. Możnaby wowczas próbować. Natomiast patrząc na masowe jaka leci na Piasta w Szczecinie to coraz bardziej jestem przekonany, że oni tam nie wygrają.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Co ciekawe dziś fortuna na to, że Piast będzie mistrzem dała 1.65 a na Legie 2.25...

Mimo wszystko liczyłem, że będzie bliżej 3 na nas. Możnaby wowczas próbować. Natomiast patrząc na masowe jaka leci na Piasta w Szczecinie to coraz bardziej jestem przekonany, że oni tam nie wygrają.
            Też wydaje mi się, że Piast potknie się w Szczecinie (Nie wierzę że taka banda zrobi serię 8 zwycięstw i to w takiej lidze jak nasza), jednak jak patrzę na nas to też średnio mi się chce wierzyć w dwa zwycięstwa z rzędu.
            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
              Też wydaje mi się, że Piast potknie się w Szczecinie (Nie wierzę że taka banda zrobi serię 8 zwycięstw i to w takiej lidze jak nasza), jednak jak patrzę na nas to też średnio mi się chce wierzyć w dwa zwycięstwa z rzędu.
              I to jest sedno. Moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest, że nie wygramy żadnego z ostatnich 2 spotkań, jeśli wziąć pod uwagę jak gramy ostatnio z Jagą na wyjeździe i Zagłębiem u siebie oraz to, że Jagiellonia i Zagłębie walczą o puchary, zaś dodatkowo Zagłębie jest drugim najlepiej punktującym zespołem w tym roku po Piaście. Tym bardziej, że limit farta w walce o tytuł wyczerpaliśmy w poprzednich latach. Wczorajsza pierwsza połowa z Pogonią pokazała, że nie mamy też determinacji niezbędnej w walce o tytuł. Bardzo chciałbym się mylić.
              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                Bardzo byśmy chcieli pyknąć Piasta, problem jest taki że w meczu z wami wyleciało nam dwóch podstawowych zawodników. O ile Drygasa jeszcze można w środku pomocy próbować zastąpić kimś sensownym tak za Malca wchodzi Fojut, który niestety nadaje się już tylko do rezerw, albo Bartkowski, którego wejście ostatnio na środek obrony kończyło się utratą punktów z Lechem. Plus Bursztyn w Szczecinie chyba jeszcze nic nie obronił - wszystko wpuszcza .

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                  Szacuneczek mort.
                  Zmienili obsadę sędziów. Pogoń-Piast będzie sędziował Przybył.

Komentarz

• Zamieszczone przez hasor Zobacz posta
                    Bardzo byśmy chcieli pyknąć Piasta, problem jest taki że w meczu z wami wyleciało nam dwóch podstawowych zawodników. O ile Drygasa jeszcze można w środku pomocy próbować zastąpić kimś sensownym tak za Malca wchodzi Fojut, który niestety nadaje się już tylko do rezerw, albo Bartkowski, którego wejście ostatnio na środek obrony kończyło się utratą punktów z Lechem. Plus Bursztyn w Szczecinie chyba jeszcze nic nie obronił - wszystko wpuszcza .
                    Zgodnie z logiką ekstraklasy, brzmi jak idealne warunki do przełamania passy Piasta.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                      Ewentualne mistrzostwo dla Piasta, z wywalonymi z Legii Czerwińskim i Jodłowcem ładującym gola życia na wagę 3 pkt, z tesco arena i średnią kibiców 4500 (jedna z najniższych w lidze) będzie świetnym podsumowaniem tego gówna zwanego Ekstraklasą.

Ja nadal w to nie wierzę (że Piast Gliwice zostanie mistrzem Polski) i że w tej całej zabawie mocno mieszają bukmacherzy, a mistrzem i tak ma być Legia Warszawa.
                      Dobra, panie Gelo vel mmm, pisz pan co grać na następną kolejkę
                      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Wiosna w ich wykonaniu to bilans 12-1-2. W rundzie mistrzowskiej 5-0-0, zasłużyli sobie. I to trochę mniej boli niż mistrzostwo miałaby nam zabrać Lechia z tym swoim antyfutbolem.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Po środzie spadnie do 1,06.

Komentarz

• Co koledzy myślą o takim dublu?
                            „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Co koledzy myślą o takim dublu?

Piast wszystkiego na pewno nie wygra, pytanie w którym meczu się nadstawią. Niech się Jodła weźmie w końcu do roboty bo nie za to mu płacą

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Co koledzy myślą o takim dublu?
                                JA tym bym grał w obu meczach na Piasta. Przynajmniej jak nie wygrasz to Legia będzie MIstrzem
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X