Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cała Polska dziś widziała jak Lechia w dwunastu grała

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Brak karnego dla Pogoni
      Karny naciągany dla Lechii
      Faul przy golu na 4-3

Ciekawe jak Krzysio Marciniak smiec w c+ będzie się pocil By wybielic sędziego i Lechię.
      Kiedy będzie?
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Brak karnego dla Pogoni
        Karny naciągany dla Lechii
        Faul przy golu na 4-3

Ciekawe jak Krzysio Marciniak smiec w c+ będzie się pocil By wybielic sędziego i Lechię.
        A Szymon Marciniak na Varze oślepł.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ale wałek w Szczecinie Dobrynin z Marciniakiem od razu powinien być odwieziony po meczu do Wrocławia.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
            Kiedy będzie?
            W czwartek l+ekstra.
            Już czekam co powiedzą rzetelni dziennikarze no i pan Sławek Hue Hue Hue.
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Mladenovic jednak nie oplul? Zawsze daleki jestem od podejrzeń ale to jak pchana jest Lechia to nawet nie jest śmieszne.

Komentarz

• Oczywiście że nie plul. Zamiar oplucia jest tylko wtedy jak piłkarz Legii pluje. Reszty ligi to nie dotyczy.
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Nie pozostaję nam nic tylko pokazać swoją siłę.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                    W końcu trochę radości z gry Legii na Święta, co nie było częste w ostatnich latach.

Polecam lekturę forum Lechii
                    ...
                    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• J...ć Lechię i cała ligę, wszystko zależy od nas, p.....lić te zakompleksione żytnio-buraczane kluby, dla których szczytem ambicji w sezonie jest zagrać mecz życia z Legią.

Komentarz

• Czy tylko ja widziałem jak przed meczem Bursztyn pokazywał okiem, żeby strzelać na bramkę a on wszystko wpuści?

Komentarz

• Ręki Nalepy nie sprawdził, faulu na Kowalczyku nie sprawdził. Ale bramkę Pogoni na 2-2 nie wiadomo po co sprawdzał, ale nie mieli żadnego pretekstu, żeby anulować.
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                            ...

Serio chcesz porównać to co się tutaj pisze z waszym forum?

Komentarz

• Oglądałem tylko pierwsze 20 minut, ale już wtedy mi coś pachniało że tu może pójść bratnia pomoc, przy czym nie cała drużyna Pogoni była w to wtajemniczona.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                                Oglądałem tylko pierwsze 20 minut, ale już wtedy mi coś pachniało że tu może pójść bratnia pomoc, przy czym nie cała drużyna Pogoni była w to wtajemniczona.
                                Ale ręcznik w bramce Pogoni... albo poszedł obstawić

Komentarz

Pracuję...
                                X