Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Lechii to w tym sezonie został tylko Puchar Polski. Bardziej skupią się na jednym finale, a nie na siedmiu, bo w tym jednym meczu szanse mają większe. Łapiąc dwie sroki za ogon mogą nic nie ugrać i dobrze o tym wiedzą. Dzisiaj Legia liderem.
    Bzdury piszesz, nie pierwsze zresztą.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ok, napisz proszę co konkretnie jest bzdurą. I wróć do tematu 20 maja.

Komentarz

• Bzdurą jest to, że zespół sobie odpuści 7 spotkań, żeby wygrać jedno.

Komentarz

• Nie napisałem, że sobie odpuści.
          Ze względu na słabą i wąską kadrę i sytuację, w której się znaleźli (teoretycznie wielka szansa na podwójną koronę) nie mają tyle doświadczenia i nie będą w stanie osiągnąć pełnego skupienia i motywacji w 8 finałach. Legia to bierze i już.

Komentarz

• Smutny Waldemar przedłużył kontrakt z Piastem o rok , powinien to uczcić przynajmniej remisem .

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
              Nie napisałem, że sobie odpuści.
              Ze względu na słabą i wąską kadrę i sytuację, w której się znaleźli (teoretycznie wielka szansa na podwójną koronę) nie mają tyle doświadczenia i nie będą w stanie osiągnąć pełnego skupienia i motywacji w 8 finałach. Legia to bierze i już.
              Ta Legia, która ledwo wygrała z broniącym się przed spadkiem Górnikiem? Niektórym dwa dobre mecze chyba zasłoniły większą część tego sezonu.

Komentarz

• W Gdańsku pięknie, 1:0 Piast prowadzi, Kubicki wyleciał z boiska. Pięknie, pięknie.

Komentarz

• Spisek. Sędzia z Mazowsza prowadzi spotkanie głównego konkurenta Legii do Mistrzostwa i do tego wyrzuca z boiska jednego z zawodników Lechii.
                  Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Trybuny w Gdańsku też to zauważyły

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                      Spisek. Sędzia z Mazowsza prowadzi spotkanie głównego konkurenta Legii do Mistrzostwa i do tego wyrzuca z boiska jednego z zawodników Lechii.
                      E tam od razu spisek,Mort przelewy puscil to i Marciniak dobrze gwizdze
                      Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Ale Lechia słaba.

Tylko Legia sama sobie może przeszkodzić w obronie tytułu.
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Czyżby Lechia powtórzyła zeszłoroczne popisy domowe Lecha w rundzie finałowej ?

Komentarz

• Mają jeszcze całą drugą połowę na zmianę wyniku. W tym sezonie Wisła Płock grając przez większość meczu w 10 potrafiła Śląskowi na wyjeździe strzelić 3 gole i zachować czyste konto.

Ale myślę, że Lechia nie strzeli. Natomiast, żeby to co tam się dzieje miało sens nasi piłkarze muszą dzisiaj koniecznie wygrać.
                            team LEGIA

Komentarz

• "Ta sama padaka co z craksa. Kazda wrzutka w nasze pole karne to szansa na bramkę, znów nawet po stracie bramki żadnej ochoty na odrobienie strat. Dalej "szachy".Znów żadnej sensownej akcji. Za co Kubicki dostał pierwsza kartkę to nie wiem. Sobiech, Dalton Augustyn ,Kubicki tragedia."

"Bramkarz Piasta ma słońce w twarz i Lechia ZERO strzałów,słabo to wygląda niestety i jeszcze czerwo.Wiara nie umiera, do boju Lechio,z Piastem już potrafiliśmy wygrywać w osłabieniu.Tylko Lechia"

Generalnie ch*ja grają, także nie liczyłbym, że wygrają. Także dzisiaj walimy Cracovie i mamy lidera.

Komentarz

• Przypominam, że to Ekstraklasa. Tu logiki nie ma żadnej i grając chujowo jedną połowę, w 10 nagle można wygrać mecz z palcem w dupie.

Komentarz

Pracuję...
                                X