Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
    Prezes TVP nie jest przypadkiem za Lechią?

Był raz nawet był z flagą Lechii na Krytej .

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
      bo dawno takiego prezesa TVP nie miała.
      Oj tu się ciężko nie zgodzić 😂😂
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
        Oj tu się ciężko nie zgodzić 😂😂
        Piszę tylko i wyłącznie z punktu widza sportowego. Bez polityki.

Komentarz

• Jeżeli wierzyć tłiterowi, to Trałka dostał propozycję nowego kontraktu.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Jeżeli wierzyć tłiterowi, to Trałka dostał propozycję nowego kontraktu.
            I opierasz to na jednym twicie jakiegoś noname? Bo zapewne chodzi Ci o ten twitt

https://twitter.com/rapgracom/status...158188033?s=19

Nie powiem, rzetelnie.

Az się boję co to będzie się działo na forum jak jakiś Bartkovy czy inny napisze, że Hama albo Radovic faktycznie dostaną.
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Po pierwsze, nie napisałem, że to jest fakt i zaznaczyłem, że wiarygodność informacji jest uzależniona od tego, czy można wierzyć infoskom z tłitera.

Po drugie, kwestie źródła informacji mógłbym zbyć jakimś KMWTW albo że nie o wszystkim można pisać.

Po trzecie, jeżeli mnie pamięć nie myli, to też kiedyś wieszczyłeś podłożenie się bodajże Wisły Płock Lechowi na podstawie internetowych niusów, które okazały się gówno warte.

Po czwarte, jeżeli już zacząłeś się odnosić do moich postów, to cały czas czeka taki, który był akurat wprost do Ciebie adresowany:
              Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Pewnie mógłbym poprosić o przykłady tego osiąganego ostatnio przeze mnie szczytu przetartych kolan albo przykłądy napierdalania w Hamalainena przez pół roku, ale po co - znowu uciekniesz w niezrozumienie, ironię, metaforę, parabolę czy coś innego. Czy jednak się mylę i podprzesz swoje zarzuty i obrażanie innych jakimiś faktami?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Po pierwsze i po drugie bla bla bla.

Po trzecie, wystarczyło odpalić wtedy tabele i ja analizować aby móc tak uważać. Pomyliłem się trudno. Ale spokojnie w tym roku też będzie faza taka sama i będę też doszukiwal się takich rzeczy. Na całe moje szczęście i ten tydzień spokoju nie napisałem w piątek i sobotę, że czuję remisik w Legia - Pogoń bo już widzę co by się teraz działo.

Po czwarte wydaje mi się że odpisałem Ci na ten post ale jeśli nie to bardzo proszę odpisze dokładnie tak samo jak i odpisalem(odpisałbym) wówczas: wystarczy poczytać twoje posty.

Pozdrawiam
                Wesołych świąt.

#TeamVuko

Komentarz

• Komitet Obrony Dyrdymałów nigdy się nie poddaje.
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    Po pierwsze i po drugie bla bla bla.

Po trzecie, wystarczyło odpalić wtedy tabele i ja analizować aby móc tak uważać. Pomyliłem się trudno. Ale spokojnie w tym roku też będzie faza taka sama i będę też doszukiwal się takich rzeczy. Na całe moje szczęście i ten tydzień spokoju nie napisałem w piątek i sobotę, że czuję remisik w Legia - Pogoń bo już widzę co by się teraz działo.

Po czwarte wydaje mi się że odpisałem Ci na ten post ale jeśli nie to bardzo proszę odpisze dokładnie tak samo jak i odpisalem(odpisałbym) wówczas: wystarczy poczytać twoje posty.

Pozdrawiam
                    Wesołych świąt.

Czyli jednak nie myliłem się, że nie podeprzesz swoich zarzutów i obrażania innych faktami.
                    Cóż, będę czekał dalej.

E: A co Wisły Płock - zaznaczam, że o ile mnie pamięć nie myli - to pisałeś, że podobno się podłożą, a nie, że wydaje Ci się, że się podłożą. Czyli kumaty infosek, a nie chłodna analiza.
                    Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No widzisz
                      Smuteczek wielki.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Jeżeli wierzyć tłiterowi, to Trałka dostał propozycję nowego kontraktu.
                        Drużyna Weszło skleja pizdę nierzetelnym informatorom
                        Krzysztof Stanowski
                        ‏ @K_Stanowski
                        2h2 hours ago

Krzysztof Stanowski Retweeted Andrzej Kasprzak

Łukasz Trałka nie będzie grał w Lechu w przyszłym sezonie.
                        (choć z tego nie wynika, czy propozycji nie było, czy nie została przyjęta )

Komentarz

• Łukasz Trałka nie będzie grał w Lechu w przyszłym sezonie.
                          Myśle, że to jest słowo klucz
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nadrobiłem skróty i co ten Sosnowiec znowu za bramki potracił. Przecież to się do piłkarskich jaj nadaje, szczególnie 2 bramka. W tym sezonie to by im można było ładną taką kompilację składającą się z kilkunastu takich głupich goli stworzyć. Nie ogarniając obrony to pomimo fajne gry w ataku się i tak nie utrzymają, a nic nie wskazuje na to, żeby w jakimkolwiek stanie personalnym ci obrońcy się nie kompromitowali.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Powiem wam że ta 20.30 w sobotę to jednak trochę przegięcie. Nie mówiąc już o meczach poniedziałkowych.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                                Nadrobiłem skróty i co ten Sosnowiec znowu za bramki potracił. Przecież to się do piłkarskich jaj nadaje, szczególnie 2 bramka. W tym sezonie to by im można było ładną taką kompilację składającą się z kilkunastu takich głupich goli stworzyć. Nie ogarniając obrony to pomimo fajne gry w ataku się i tak nie utrzymają, a nic nie wskazuje na to, żeby w jakimkolwiek stanie personalnym ci obrońcy się nie kompromitowali.
                                Przecież tam Cichocki gra na środku obrony
                                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

Pracuję...
                                X