Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 13 minuta meczu w Białym i Zagłębie niesamowicie ciśnie lokalnych. Mieli już 7 SFG w pobliżu pola karnego (w tym tylko 3 różne) i sędzia im nie uznał bramki.

Edit. No i po kretyńskim karnym 1:0 dla Jagi...
    Ostatnio edytowany przez Darex13; 48464.
    Mioduski won
    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Jak Zagłębie dobrze gra w ofensywie to zaraz któryś z obrońców dostanie wylewu, nosz ***** mać.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Jak Zagłębie dobrze gra w ofensywie to zaraz któryś z obrońców dostanie wylewu, nosz ***** mać.
        Ale tak jest cały sezon, w ofensywie mają polot, tworzą sytuacje, ale w obronie tracę takie głupie gole, że głowa mała.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Ręka Imaza na środku boiska- przypadkowa.
          Minimalny spalony Cichockiego - spalony oczywisty.
          Obiektywne cooorvy komentatory

Komentarz

• Nie no Sosnowiec musi się utrzymać, znowu frajersko stracone punkty chociaż powinni to wygrać z palcem w czterech literach.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Peszko...
              "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
              "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
              Up the Anchor!

Komentarz

• Lech klęknie czy powalczy z Lechią? To jest pytanie na które już niedługo dostaniemy odpowiedź
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Lech już klęczy...

Komentarz

• "fart Lechii"

"nie wszystko co Ci mówi większość jest mądre"

Komentarz

• Jebane pedały Liczyłem, że urwą im chociaż dwa punkty, ale już widać, że mecz odpuszczony. Pewnie zaczną punktować od następnej kolejki.
                      „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Nie odpuszczony ,tak się wygrywa ligę takimi 1:0 , 2:1 ,zawsze tak było.
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Ta Lechia wygląda podobnie do Śląska z 2012 roku. Grają gówno ale punktują. Jeśli nie potracą punktów w tych dwóch ostatnich kolejkach to marnie widzę nasze szanse na mistrzostwo.

Komentarz

• A nas z 2017 nie przypominają czasem?
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Czyli już jasne że mecz Lechia-Legia odbędzie się w Gdańsku.

Komentarz

• To kurwy pograły dla nas. Bez celnego strzału.
                                A Lechia ma na 90% pierwsze miejsce w zasadniczej, bo żeby było inaczej, to poza ich wpierdolem w Krakowie musielibyśmy ostatnie dwa mecze kilkoma bramkami wygrać.

Komentarz

Pracuję...
                                X