Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A właśnie tak się zastanawiałem czemu takie zainteresowanie meczem z Zagłębiem

Fajnie, należy się Wam jak psu buda
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      A właśnie tak się zastanawiałem czemu takie zainteresowanie meczem z Zagłębiem

Fajnie, należy się Wam jak psu buda
      Może będzie można sobie wziąć krzesełko na pamiątkę

Komentarz

• Ta wizualizacja stadionu wyszła bardzo ponuro i nawet nie napiszę z czym mi się kojarzy, może w rzeczywistości będzie dużo lepiej?
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
          Może będzie można sobie wziąć krzesełko na pamiątkę
          Ponoć chcą wykorzystać na innych szczecińskich obiektach(zależy w jakim stanie wymontują) plus pewna pula może być w sprzedaży jako cegiełka.
          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Oglądam Górnik-Piast i staram się obserwować Gliwiczan od kilku spotkań. Nie wiem jakim wynikiem zakończy się spotkanie, ale trzeba przyznać że Piast jak na warunki Ekstraklasy gra piłkę bardzo solidną. TOP 3 na koniec sezonu jest jak najbardziej do osiągnięcia.

Oczywiście Legia w przypadku sukcesu dołoży swoje trzy grosze. Czerwiński ostoja defensywy, Jodłowiec na ławce.

Taki Valencia byłby w Legii jak znalazł.
            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

Komentarz

• Kiedyś Fornalik poukładał z niczego Ruch, teraz udaje mu się to z Piastem.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                Kiedyś Fornalik poukładał z niczego Ruch, teraz udaje mu się to z Piastem.
                Bardzo dobry trener dla (z całym szacunkiem do historii Ruchu) prowincjonalnych klubów. W szatni z wybujałym ego sobie nie poradził (vide repra).

Komentarz

• Fornalik to idealny trener do pracy w klubach bez presji i większych oczekiwań, do Legii się nie nadaje, po dwóch porażkach byłby na wylocie, w Legii nie ma czasu na pracę i cierpliwe czekanie na to że może przyjdą efekty za ileś tam miesięcy. Co tu dużo mówić, był w reprezentacji, gdzie presja jest duża, oczekiwania ogromne, czasu nie ma na czekanie na wyniki i efekt był każdy wie jaki.

Ktoś tu idzie na mistrza 0-2

Komentarz

• Mamrotowi chyba zaczyna się fotel gotować.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dobra organizacja gry Śląska. 3 mecz u siebie, 3 zwycięstwo 2-0. Zastanawiam się, czego taki trener jak Lavicka szuka w Polsce. Bankowo znalazłby pracę w wyraźnie lepszym zespole i lepszej lidzie.

Stadion z zewnątrz wygląda fajnie, natomiast wewnątrz.... co najwyżej średnio.
                      Ostatnio edytowany przez Tibo; 142241.
                      team LEGIA

Komentarz

• Fornalik to trener dla hanysów.
                        Tylko w klubach śląskich w.miare jak na ich możliwości mu szło.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                          Stadion z zewnątrz wygląda fajnie, natomiast wewnątrz.... co najwyżej średnio.
                          Wiele czynników miało wpływ na to jak obecnie wygląda wizualizacja czy projekt stadionu, a minęło przecież od uja czasu. Pamiętam lata 2003-2004 gdzie już wtedy mówiło się o nowym stadionie, a obecny prezydent miasta bodajze w 2008 obiecywał pierwszy stadion w PL klasy Ellite czy jak to się pisze.

Pierwotnie modernizacja miała budżet 48 mln zł za 3 trybuny, gdzie wygrała firma i projektant z Izabelina, który stadionu nigdy nie projektował. Do tego urzędasy, probujące wmówić, że łuki na stadionach pilkarskich są bardzo ok podając przykład np. Berlina.

Poświęconych wiele dziesiątek godzin ludzi zarówno z klubu jak i Stowarzyszenia, żebyśmy mogli zobaczyć to co powyżej. Osoby, które nie doswiadczaly ciaglych obietnic i przepychanek będą mialy inna percepcję, ale prawie 20 lat czekania jest wystarczającą męką...Oczywiscie można było i powinno się zrobić to w innej formie i czasie, ale tego już nie cofniemy.
                          Jakakolwiek zmiana w koncepcji to przesunięcie o kilka lat plus brak pewności, że ostatecznie będzie lepiej i realne.
                          Do tego co chwilę głosy o możliwych innych lokalizacjach itp. Zostajemy na Twardowskiego i ja się z tego bardzo cieszę, a że stadion będzie miał 3 trybuny na wałach? No cóż, taka specyfika obecnej lokalizacji, której nie zamieniłbym na żadną inną.

Komentarz

• Pogracie kilka spotkań na nowym stadionie i będziecie tęsknić za starym, zobaczycie.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              Pogracie kilka spotkań na nowym stadionie i będziecie tęsknić za starym, zobaczycie.
                              Wiesz... Oczywiście, że tak, ale to już nie to samo. Inne krzesełka, inny zegar, brak topól, które zostaly wycięte w pień, ale jupitery chociaż te same przetrwaly. Z drugiej strony zobacz, że nowa Żyleta otworzyła przed Wami nowe możliwości.

Ps. Chociaż u nas po dachu nie będzie można chodzić.

Komentarz

• Ta Korona taka słaba czy Wisła taka dobra.
                                Kawał meczu w Kielcach.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X