Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co by nie patrzeć, szokujące info: Mamrot na wylocie z Jagiellonii.
    team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      No to bo Arka to faktycznie w formie.
      To kto w jakiej jest w formie nie ma żadnego znaczenia w meczu z nami. Lata doświadczeń.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
        Co by nie patrzeć, szokujące info: Mamrot na wylocie z Jagiellonii.
        Tam musi być jakieś drugie dno..

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        To kto w jakiej jest w formie nie ma żadnego znaczenia w meczu z nami. Lata doświadczeń.
        Domyślam się o co Ci chodzi ale mimo wszystko jeśli Arka nie zmieni trenera do soboty to przewiduję 3 pkt
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wyścig żółwi po mistrzostwo rozpoczęty

Komentarz

• Mamrota chcą wywalić? No tak bo skład to mają na minimum faze grupową LM
            Ale niech zwalniają - lepiej dla nas.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
              Ale niech zwalniają - lepiej dla nas.
              IMO za 2 sezony, jak już Sa Pinto wypłeni kontrakt ( ) to bym go widział na stanowisku Trenera Legii
              team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                IMO za 2 sezony, jak już Sa Pinto wypłeni kontrakt ( ) to bym go widział na stanowisku Trenera Legii
                Jeśli, daj Boże, Sa Pinto wypełni kontrakt za dwa następne sezony to ja poproszę o kolejne dwa dla niego i żadnych Mamrotów sobie nie życzę. Z polskich treneiro to póki co, to tylko Czesio albo geniusz z Krakowa, tyle że tego akurat nie znoszę ... Z nowszych twarzy to być może Papszun (Raków), ma nadzieję, że nie pomyliłem nazwiska, ale dopiero po pierwszym sezonie w eklapie.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                  Jeśli, daj Boże, Sa Pinto wypełni kontrakt za dwa następne sezony to ja poproszę o kolejne dwa dla niego i żadnych Mamrotów sobie nie życzę. Z polskich treneiro to póki co, to tylko Czesio albo geniusz z Krakowa, tyle że tego akurat nie znoszę ... Z nowszych twarzy to być może Papszun (Raków), ma nadzieję, że nie pomyliłem nazwiska, ale dopiero po pierwszym sezonie w eklapie.
                  Geniusz z Krakowa nadaje się do nas tak samo ,jak ta ruda kurva z polonii terminująca w Gdańsku ....obu hvj w dupę .
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                    Geniusz z Krakowa nadaje się do nas tak samo ,jak ta ruda kurva z polonii terminująca w Gdańsku ....obu hvj w dupę .
                    Mamy podobne zdanie, tyle, że temu z Krakowa umiejętności, a te miałem na myśli, jednak odmówić nie można, choć tak, wiadomo "co mu gdzie"
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                      Święte słowa.
                      Jeśli Sa Pinto wypełni u nas kontrakt, będzie oznaczać to że co sezon mamy MP i fazy grupowe LM lub LE, a jeśli tak, to Sa Pinto nie zatrzymamy. W takim wypadku ja widzę na stanowisku trenera - Piotra Kobiereckiego, którego uważam za utalentowanego trenera. Ma trzy lata aby z rezerwami pokazać że na to zasługuje by po Sa Pinto, przejąc pierwszą drużynę. Póki co świetne pół sezonu, świetne w kontekście tego jak bardzo w czarnej dupy były rezerwy po ostatnim sezonie. Mam nadzieję że ten gość wprowadzi rezerwy do II ligi w następnym sezonie i utrzyma je tam w kolejnym. Gdyby tak się stało to byłby wyczyn godny tego by dać mu wtedy szansę w I drużynie.
                      No ale to tylko moje zdanie i to nie ten temat, wiem o tym.

Komentarz

• Taka ciekawostka: biorąc pod uwagę aktualną tabelę, wychodzi na to, że jeszcze przed podziałem na grupy - w ostatniej 30tej kolejce sezonu zasadniczego zespoły z top 8 grają tylko między sobą.
                        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Pogoń przedłużyła kontrakt z Runjaiciem do 2022 roku.

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                            Pogoń przedłużyła kontrakt z Runjaiciem do 2022 roku.
                            A druga dobra wieść dla Pogoni to ostatnia prosta przed budową stadionu. Jutro podpisanie umowy prawda Bugi ?
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Czy ta wizualizacja jest tą ostateczną ?

I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                A druga dobra wieść dla Pogoni to ostatnia prosta przed budową stadionu. Jutro podpisanie umowy prawda Bugi ?
                                Tak, i niedzielny mecz ostatni ze stadionem w obecnym kształcie. Potem redukcja do 4.8k pojemność i bez kibiców gości przez jakieś ponad 2 lata...

Obecna maksymalna pojemność to 14k, ale psy i straż wyraziły zgodę na powiększenie pojemności i 16k biletów już nie ma(stan techniczny obiektu blokuje by te 17-18k mogło wejść).

@Marcino - z zewnątrz tak.
                                Ostatnio edytowany przez Bugi B.; 9812.
                                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Pracuję...
                                X