Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Ta liga jest nie do ogarnięcia, Wisła Płock którą wszyscy leją, wygrywa strzelając gola 92 min z karnego grając w dziewięciu, z zespołem która wszystkich leje od 7 meczów. Chora liga.
    a z drugiej strony - super uczucie, gdy Legionista uciera nosa probierzowej mendzie.

Komentarz

• Poniekąd Legia dziś wygrała w Płocku 😎
      Bo śnieg...

Komentarz

• Jak ogladam skrot to Wisla Plock nawet w oslabieniu stworzyla sobie w tym meczu wiecej „setek” niz nasze asy w trzech pierwszych spotkaniach...
        Swoja droga Ariel - piekna bramka. A Furman widac ze naladowany i zmotywowany na 1916%

Komentarz

• "Geniusz" trenerki Probierz przegrywa z Wisłą grającą w 9. Skończył się fart, czas wracać do nory i pierdolnąć sobie wishky.

Komentarz

• Kurde, jakim trzeba być dzbanem (albo śmigać po domu w stroju świętego Mikołaja lub tańczyć z lewakami w kaluzach na jakiś zjebanych kodziarskich festiwalach ) żeby nie zauwazac, że Lettieri i Runjaic wykonują w swoich klubach bardzo dobra/super pracę.
            I tak uważam, że szczególnie ten drugi to bardzo ciekawy materiał na trenera Legii. Na bank zdecydowanie lepszy niż ta nasz wuefista.
            Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Runjaić to chyba jedyny trener z Ekstraklasy, który nadawałby się do Legii.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                Kurde, jakim trzeba być dzbanem (albo śmigać po domu w stroju świętego Mikołaja lub tańczyć z lewakami w kaluzach na jakiś zjebanych kodziarskich festiwalach ) żeby nie zauwazac, że Lettieri i Runjaic wykonują w swoich klubach bardzo dobra/super pracę.
                I tak uważam, że szczególnie ten drugi to bardzo ciekawy materiał na trenera Legii. Na bank zdecydowanie lepszy niż ta nasz wuefista.
                Oho. Legia wygrała i oferma musi odreagować.

Ojrzyński też byłby super opcją, Moulin przychodził tu jako noname, a z Pazdanem nie rozmawiają ze względu na wysokie koszta połączenia telefonicznego do Turcji.
                Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

Kurde, jakim trzeba być dzbanem (albo śmigać po domu w stroju świętego Mikołaja lub tańczyć z lewakami w kaluzach na jakiś zjebanych kodziarskich festiwalach ) żeby nie zauwazac, że Lettieri i Runjaic wykonują w swoich klubach bardzo dobra/super pracę.

jakim trzeba byc dzbanem zeby nazywac sie kibicem Legii i cieszyc sie z porazek klubu.

Komentarz

• Pawełku weź się nie osmieszaj. A przywołując Pazdana zwyczajnie pokazujesz że jesteś takim kasztanem i nie potrafisz wyczuć akurat tam szydery.
                    Zajmij się tańczeniem w błocie. To Ci wychodzi znacznie lepiej.

A Moulin owszem przychodził jako noname i życzyłbym sobie żeby Twój Mioduch sprowadzał do Legii takiej klasy noname. A tymczasem przebierz się w strój świętego Mikołaja i polataj po mieszkaniu.

Legia wygrała w Miedzią i wróciłeś na forum. Jedyny powód dla jakiego dobrze żeby może przestała wygrywać to brak obecności twojej tutaj. Wyraznie wtedy merytoryka idzie w górę.

Komentarz

• Przypominam tylko, że Pogoń w pierwszych sześciu meczach zdobyła dwa punkty. U nas Runjaic wywieziony byłby na taczce po takim starcie

Komentarz

• Aktualnie też widziałbym takiego Runjaica jako trenera Legii.

Nie wiem jak Kijek, ale jak dla mnie to właśnie tacy trenerzy "no name" z zagranicy powinni się pokazać dobrze w jakimś klubie w Polsce i dopiero wówczas być branymi pod kątem Legii. Nie od razu. Legia nie ma być klubem do nauki, tutaj ma być już gotowy fachowiec, zweryfikowany przez naszą ligę - no chyba, że przychodzi ktoś z wyrobioną marką, to wtedy inna bajka. Takim klubem do nauki i pokazania swojej wartości niech będą takie kluby jak Korona czy bez urazy Pogoń.

Komentarz

Pawełku weź się nie osmieszaj. A przywołując Pazdana zwyczajnie pokazujesz że jesteś takim kasztanem i nie potrafisz wyczuć akurat tam szydery.
                          Zajmij się tańczeniem w błocie. To Ci wychodzi znacznie lepiej.

A Moulin owszem przychodził jako noname i życzyłbym sobie żeby Twój Mioduch sprowadzał do Legii takiej klasy noname. A tymczasem przebierz się w strój świętego Mikołaja i polataj po mieszkaniu.

Legia wygrała w Miedzią i wróciłeś na forum. Jedyny powód dla jakiego dobrze żeby może przestała wygrywać to brak obecności twojej tutaj. Wyraznie wtedy merytoryka idzie w górę.
                          O popatrz. Znowu cię ktoś nie zrozumiał/źle przeczytał. Ostatnio zdarza się to coraz częściej. Może popracuj nad komunikacją z otaczającym cię światem. Unikniesz niepotrzebnych frustracji i nie będziesz musiał wizualizować sobie każdego jako kodziarza/lewaka w stroju Mikołaja.

Tak wyglądała moja rozmowa z jednym z pracowników biura prasowego Waasland-Beveren:

- Podobno dużo klubów się nim interesowało.
                          - Cała czołówka naszych rozgrywek.
                          - Anderlecht?
                          - Pytał o niego dwa razy.
                          - Gent?
                          - Był poważnie zainteresowany.
                          - Brugge?
                          - Nie wiem, jak to możliwe, że nie doszło do transferu. Zabrakło chyba kilku minut. Byli naprawdę zdeterminowani.
                          2x45
                          Pomocnika chciał Club Brugge, chciał go Anderlecht, chcieli go Standard Liege i Gent. Lokalna prasa rozdrabniała się nad jego wielkim talentem, pisano, że jest odkryciem sezonu i byłby „pięknym prezentem” dla ekipy z Brugii.
                          Także mógł być noname'em jedynie dla takiego dzbana i ignoranta jak ty.

Widzisz. Ja nie upajam się słabą postawą Legii i nie podniecam pod porażki Pudla, tudzież Wuefisty, bo akurat w tym całym pierdoleniu wyszło na moje. Dlatego nie muszę tu siedzieć całymi dniami i onanizować się tak jak robisz to ty.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Wyszło na Twoje z czym? Bo znałazles dwie krótkie wzmianki ? Weź mnie nie rozmieszaj. Równie dobrze bym powiedział, że Rocha to noname ale o nim znajdziesz jeszcze więcej (bo sam znalazłem więcej niż dwie) i co to wtedy będzie?

A i co do "wychodzenia na Twoje" to w sprawie Runjaica sugeruje abyś zamknął pysk po kolejnym meczu Pogoni. No ale tak to jest jak się tańczy w błocie a wiedzę o ekstraklasie czerpie z 90minut.pl

Miłego dnia. Pozdrowienia dla Klaudii.
                            Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.

Komentarz

Wyszło na Twoje z czym? Bo znałazles dwie krótkie wzmianki ? Weź mnie nie rozmieszaj. Równie dobrze bym powiedział, że Rocha to noname ale o nim znajdziesz jeszcze więcej (bo sam znalazłem więcej niż dwie) i co to wtedy będzie?

A i co do "wychodzenia na Twoje" to w sprawie Runjaica sugeruje abyś zamknął pysk po kolejnym meczu Pogoni. No ale tak to jest jak się tańczy w błocie a wiedzę o ekstraklasie czerpie z 90minut.pl

Miłego dnia. Pozdrowienia dla Klaudii.
                              Jesteś tak samo mierny w dochodzeniówce jak w swoich prognozach. Kmiocie w oszczanym dresiku.

Pozdrowienia dla Roberta i Czarka.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Oho czyli trafiłem skoro zaczynają się prywatne wycieczki.

Żenada.

Komentarz

Pracuję...
                                X