Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Jeszcze dwa mecze z Lechią
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      Dokładnie tak. Jakby Lechia wygrała to byśmy sobie mogli pozwalić na jakiś remis, a tak to nie ma bata, trzeba wygrać.
      Nie udawaj dyletanta (nie potrzebna ta ironia).....po naszej ewentualnej wygranej wszystko do końca zależy od NAS.

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
        Jeszcze dwa mecze z Lechią

kolega przespał grudzień?
        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Czyżby znowu był grany Wyścig Żółwi sezon 15
          Jeśli Lechia będzie w następnych meczach wyglądała tak jak dzisiaj, to to nie będzie żaden żółw. To naprawdę cud, że dzisiaj w Kielcach nie wygrali. Nie myślałem, że aż tak zdominują miejscowych. Korona niby tak dostała w kość od Lettieriego, a fizycznie wyglądali o wiele gorzej niż Lechia. Na szczęście dzisiaj los trochę zabrał Lechii to, co dał tydzień temu. Wtedy byli od Pogoni słabsi, a wygrali. Dzisiaj Koronę mieli praktycznie na deskach, ale wygrać nie zdołali. Oby nasi to wykorzystali.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
            Jeśli Lechia będzie w następnych meczach wyglądała tak jak dzisiaj, to to nie będzie żaden żółw. To naprawdę cud, że dzisiaj w Kielcach nie wygrali. Nie myślałem, że aż tak zdominują miejscowych. Korona niby tak dostała w kość od Lettieriego, a fizycznie wyglądali o wiele gorzej niż Lechia. Na szczęście dzisiaj los trochę zabrał Lechii to, co dał tydzień temu. Wtedy byli od Pogoni słabsi, a wygrali. Dzisiaj Koronę mieli praktycznie na deskach, ale wygrać nie zdołali. Oby nasi to wykorzystali.
            Ja to jednym okiem oglądałem ten mecz i sam w sumie nie wiem co o nim myśleć

To znaczy Lechia faktycznie zdominowała Koronę - momentami ta druga nie istniała, tylko osobiście uważam, że bardziej to "zasługa" tego, że dziś Korona, była ultra słaba, a nie tego, Lechia jakoś specjalnie mocna.
            Tak samo to, że Lechia miała dużo sytuacji strzeleckich to fajnie, ale ich skuteczność wołała o pomstę do nieba (trzeba przy tym pamiętać, że większość tych sytuacji było zasługą chaosu w Koronie, a nie jakichś koronkowych akcji)

Także ogólnie to po tym meczu raczej nie widzę w Lechii przyszłego Mistrza Polski.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Ja to jednym okiem oglądałem ten mecz i sam w sumie nie wiem co o nim myśleć

To znaczy Lechia faktycznie zdominowała Koronę - momentami ta druga nie istniała, tylko osobiście uważam, że bardziej to "zasługa" tego, że dziś Korona, była ultra słaba, a nie tego, Lechia jakoś specjalnie mocna.
              Tak samo to, że Lechia miała dużo sytuacji strzeleckich to fajnie, ale ich skuteczność wołała o pomstę do nieba (trzeba przy tym pamiętać, że większość tych sytuacji było zasługą chaosu w Koronie, a nie jakichś koronkowych akcji)

Także ogólnie to po tym meczu raczej nie widzę w Lechii przyszłego Mistrza Polski.
              Całą ligą rządzi chaos. Lechia spuchnie jak przyjdzie im grać co 3 dni.

Komentarz

• Z cyklu "Nocne Polaków rozmowy":
                https://twitter.com/Marciniak_k/stat...038275078?s=19
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Czekaj, czekaj. Pan w czapce z czerwoną gwiazdą symbolizującą wymordowanych, i powywożonych na Sybir Polaków najebał się i popłakał, że w programie o bramkach nie zrobili tematu numer jeden z tego, że ktoś komuś coś powiedział, chociaż co mecz ktoś coś komuś mówi? I nawet nie ma 100% pewności, że tak w ogóle było. Jeszcze kurwiszcze pisze coś o rzetelności chociaż, jak to się mówi, klęczy przed klubikiem z Białegostoku? No ok.

Komentarz

• Już dziś ***** przepraszala Twaro na tt
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To tylko pokazuje poziom zjebania tego klubu oraz osób z nim sympatyzujących. *****.

I raz jeszcze - brawo Dominik!
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Murem za Furmanem.

Komentarz

• Piękna bramka na 3:0 dla Lubina.
                          Kwintesencja Ekstraklapy.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• no i gol Błaszczykowskiego w pierwszym meczu po powrocie na stadionie Wisły, fajna historia

ale Wisła z taką grą na pierwszą ósemkę bez szans

Komentarz

• Organizacja gry Śląska na duży plus. Ciekawe jak im pójdzie kreowanie gry żeby odrobić stratę, ja co prawda tego nie zobaczę, darowałem sobie oglądanie tego "widowiska".

Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                              O Matko. No to Wołosik wystawił sobie piękny obraz. Najbardziej mi się spodobało to:
                              Stanowski: Piotrek, bez sensu. Naprawdę bez sensu. Weź kilka głębokich wdechów.
                              użytkownik rekafadam: A Wołosik pewnie przeczyta "weź kilka głębokich kielichów".
                              team LEGIA

Komentarz

• Mecz Lech-Legia odkodowany w C+.
                                https://www.canalplus.pl/sport/aktua...15505668956796
                                Oby był hit, a nie kit

Komentarz

Pracuję...
                                X