Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ja to mam zasadniczo wyjebane na historie rodziny Romańczuków, ale jeśli faktycznie jakieś osoby z jego rodziny zostały zajebane przez UPA to wyzywanie jego od banderowców jest czystym skurwysyństwem, tak jak propsowanie takiego zachowania.
    A jeśli Romanczuk powiedział, że Furman zabijał Żydów??
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      A jeśli Romanczuk powiedział, że Furman zabijał Żydów??
      W przypadku gdyby Furman był żydowskiego pochodzenia i jego rodzina ucierpiałaby podczas holocaustu byłoby to chujowe, aczkolwiek jako że nie jestem żydem, nie specjalnie by mnie to obeszło.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Każdy kto oglądał mecz, widział jak zachowywał się na boisku Romańczuk, faule, zaczepki słowne, prowokowanie przepychanek zaczepek, zachowywał się jak cham i prostak. Nikt z nas nie wie co Romańczuk wygadywał na boisku i po za boiskiem, tak samo jak nikt nie wie z nas co mówił Furman i czy cokolwiek. A wyrabianie opinii na podstawie tego co mówią osoby związane z Jagiellonią jest dość ryzykowne.
        Lepiej poczekać na jakieś wiarygodne informacje, jeśli jednak Furman tak powiedział bez powodu, bez prowokacji to jego zachowanie nie może ujść płazem.

WislaPlockSA
        ‏ @WislaPlockSA

W związku z rzekomą sytuacją na linii Furman - Romanczuk Wisła Płock otwarcie protestuje przeciwko bezpodstawnemu oskarżaniu i oczernianiu naszego zawodnika.
        19:22 - 16 lut 2019 z: Białystok, Polska
        Słowo przeciwko słowu.

Od siebie dodam, że jeśli Jagiellonia nie pokaże dowodów lub potwierdzenia tego od sędziego, innego delegata, a przede wszystkim nagrania wideo, to Jagiellonia powinna słono zapłacić za takie oskarżenia.
        Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

W przypadku gdyby Furman był żydowskiego pochodzenia i jego rodzina ucierpiałaby podczas holocaustu byłoby to chujowe, aczkolwiek jako że nie jestem żydem, nie specjalnie by mnie to obeszło.
          Ale Ty naprawdę sądzisz, że Furman analizował przed meczem historie rodziny Romanczuka?
          Wkurwil go to mu powiedział co mu przyszło na język i tyle.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie sądziłem, że ktoś tu będzie bronił Ukraińca i to jeszcze, uwaga, z Białegostoku...
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Nie sądziłem, że ktoś tu będzie bronił Ukraińca i to jeszcze, uwaga, z Białegostoku...
              gdzie ci ja do kurwy nędzy kogokolwiek bronię ? ja JEBIE prostactwo nomen omen Furmana
              natomiast ty plujesz na ileś milionów naszych rodaków którzy z różnych powodów po 1945 roku zostali "ruskami", "ukraińcami", czy tam "kazachami"
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

gdzie ci ja do kurwy nędzy kogokolwiek bronię ? ja JEBIE prostactwo nomen omen Furmana
                natomiast ty plujesz na ileś milionów naszych rodaków którzy z różnych powodów po 1945 roku zostali "ruskami", "ukraińcami", czy tam "kazachami"
                Pięknie dorobiłeś ideologię do tego całego incydentu.

BTW szkoda, że na w każdej sytuacji jesteś taki konsekwentny: http://forum.legionisci.com/showthre...t=7169&page=68
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  Pięknie dorobiłeś ideologię do tego całego incydentu.

BTW szkoda, że na w każdej sytuacji jesteś taki konsekwentny: http://forum.legionisci.com/showthre...t=7169&page=68
                  no właśnie jestem konsekwentny i dlatego cenie polskość i europejskie wartości, a nie ściskam kciuków za mułłę chabiba abdula nasrulamagomiedow czy jak ten awarski fajter się nazywa (tak samo traktuję Asłambeka, czy tam Mameda)
                  No chyba, że Chabib jest zdageńszczonym Polakiem, to w takim razie cofam swoją krytykę.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• No i fajnie, jutro wygrać i wszystko zależy od nas w walce o MP

Komentarz

• Zważywszy na to, że za tydzień może być różnie to jutro 3 pkt. są obowiązkiem.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Czyżby znowu był grany Wyścig Żółwi sezon 15
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Ale Ty naprawdę sądzisz, że Furman analizował przed meczem historie rodziny Romanczuka?
                          Wkurwil go to mu powiedział co mu przyszło na język i tyle.
                          Wyjechał to mu wyjechał.....na chooj drążyć.
                          Jakbyśmy nie wiedzieli o co chodzi...

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Zważywszy na to, że za tydzień może być różnie to jutro 3 pkt. są obowiązkiem.
                            Wynikła niespodziewanie pikna sytuacja, którą należy wykożystać

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                              Wynikła niespodziewanie pikna sytuacja, którą należy wykożystać
                              Dokładnie tak. Jakby Lechia wygrała to byśmy sobie mogli pozwalić na jakiś remis, a tak to nie ma bata, trzeba wygrać.

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
                                No i fajnie, jutro wygrać i wszystko zależy od nas w walce o MP
                                Jeśli nie przegramy, to będzie zależeć tak samo po tej kolejce, jak i przed. Jeszcze dwa mecze z Lechią, zresztą ja i tak baczniej zerkalbym mimo wszystko w stronę Podlasia, niż na Gdańszczan.
                                Mioduski won
                                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Pracuję...
                                X