Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    PR pijarem ale nie gadaj, repra odnotowała jeden z lepszych jak nie najlepszych okresów w ostatnich latach.
    Szkoda, że teraz nie ma Lewandowskiego, Glika w życiówce, Krychowiaka itd.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Tralka nie zagra z nami :/

Komentarz

• Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
        to nie jest wina Nawałki
        Z Bielicą to by było 1-0; 0-0, lub 0-1; a nie 4-0

Komentarz

• Przy 4:0 dla Piasta pomyślałem że należy się karny dla Lecha bo nic tym nie osiągną a może być gorzej i tak było
          edit: literówka.

Komentarz

• Adam to najlepszy trener, to tylko kierowca cofał autokar i się stało!
            Ciekawe co tam się dzieje na pyrowym forum, może ktoś zamieści krótkie sprawozdanie?
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• @Jestem - kolejny tydzień w artykułach meczowych brandzlują się trupami, tym razem "Dwa skrzepy wewnątrz trupa".
              Do tego strona im padła od pikników wchodzących kręcić bekę
              Jeszcze się wahają czy mają ***** dosyć. Ale w kolejności mają dosyć właściciela, później piłkarzy. Jedynie pojedyncze głosy zwracające uwagę na to, że Nawałka jest dyletantem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                Adam to najlepszy trener, to tylko kierowca cofał autokar i się stało!
                Ciekawe co tam się dzieje na pyrowym forum, może ktoś zamieści krótkie sprawozdanie?
                Nic. Wszyscy już tam mają wyjebane na wyniki. Przyzwyczaili się.
                Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Im tam taki Rysiek potrzebny co by po dwóch tygodniach tym Gajosom, Trałkom, Janickim, Amaralom i Vujadinovicom kazał wypieprzać do rezerw. A tu przyszedł Adaś, który chyba uwierzył w tę propagandę Bońka, że jest kapitalnym trenerem. Wszystkich zostawił i oczywiście wszystko zostało po staremu.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Mioduski dziękujemy, że nie dogadałeś się z Adamem i ściągnąłeś złego Ryśka
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ale jaja Przed chwilą wynik dopiero zobaczyłem. Dalej twardo "na majstra"? Nawałka tu, Nawałka tam, Nawałka uja zrobi nam, lalala lalalalala lalala lalalala

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                        Mioduski dziękujemy, że nie dogadałeś się z Adamem i ściągnąłeś złego Ryśka
                        Czyli jednak jakieś sukcesy do prezesury Miodek już może sobie przypisać

Komentarz

• Chodzą głosy w internetach, że Trałka świadomie wykartkował się na Legię i sspierdolił jak szczur z pokładu w 87minucie przy 4:0 dla Piasta

Komentarz

• Może liczy, że w meczu z nami trybuny wyjdą na murawę
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Damian Smyk
                              @D_Smyk
                              Fizjo budzony w nocy (chyba o 3, nie pamiętam dokładnie), bo AN coś bolało i miał przyjść na masaż.
                              Ciekawe, że "wolne media" pizdy sklejone i nie śmieszkują jak z tego gdy Sa Pinto czegoś tam zapomniał ze stadionu i mu asystent przywiózł. Redaktor "info z balu" się po jajcach maca z Nawałką więc nie wolno burzyć pomnika Pana selekcjonera.

Komentarz

• No nie mogę wytrzymać ze śmiechu z tych przegrywów życiowych. Co niektórzy tam na forum się napalili snuli wizje (jak co roku zresztą) o potędze.

Idealne haslo dla nich: oczekiwania v rzeczywistość

Komentarz

Pracuję...
                                X