Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    PR pijarem ale nie gadaj, repra odnotowała jeden z lepszych jak nie najlepszych okresów w ostatnich latach.
    Szkoda, że teraz nie ma Lewandowskiego, Glika w życiówce, Krychowiaka itd.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Tralka nie zagra z nami :/

Komentarz

• Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
        to nie jest wina Nawałki
        Z Bielicą to by było 1-0; 0-0, lub 0-1; a nie 4-0

Komentarz

• Przy 4:0 dla Piasta pomyślałem że należy się karny dla Lecha bo nic tym nie osiągną a może być gorzej i tak było
          edit: literówka.

Komentarz

• Adam to najlepszy trener, to tylko kierowca cofał autokar i się stało!
            Ciekawe co tam się dzieje na pyrowym forum, może ktoś zamieści krótkie sprawozdanie?
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• @Jestem - kolejny tydzień w artykułach meczowych brandzlują się trupami, tym razem "Dwa skrzepy wewnątrz trupa".
              Do tego strona im padła od pikników wchodzących kręcić bekę
              Jeszcze się wahają czy mają ***** dosyć. Ale w kolejności mają dosyć właściciela, później piłkarzy. Jedynie pojedyncze głosy zwracające uwagę na to, że Nawałka jest dyletantem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                Adam to najlepszy trener, to tylko kierowca cofał autokar i się stało!
                Ciekawe co tam się dzieje na pyrowym forum, może ktoś zamieści krótkie sprawozdanie?
                Nic. Wszyscy już tam mają wyjebane na wyniki. Przyzwyczaili się.
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Im tam taki Rysiek potrzebny co by po dwóch tygodniach tym Gajosom, Trałkom, Janickim, Amaralom i Vujadinovicom kazał wypieprzać do rezerw. A tu przyszedł Adaś, który chyba uwierzył w tę propagandę Bońka, że jest kapitalnym trenerem. Wszystkich zostawił i oczywiście wszystko zostało po staremu.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Mioduski dziękujemy, że nie dogadałeś się z Adamem i ściągnąłeś złego Ryśka
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ale jaja Przed chwilą wynik dopiero zobaczyłem. Dalej twardo "na majstra"? Nawałka tu, Nawałka tam, Nawałka uja zrobi nam, lalala lalalalala lalala lalalala

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                        Mioduski dziękujemy, że nie dogadałeś się z Adamem i ściągnąłeś złego Ryśka
                        Czyli jednak jakieś sukcesy do prezesury Miodek już może sobie przypisać

Komentarz

• Chodzą głosy w internetach, że Trałka świadomie wykartkował się na Legię i sspierdolił jak szczur z pokładu w 87minucie przy 4:0 dla Piasta

Komentarz

• Może liczy, że w meczu z nami trybuny wyjdą na murawę
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Damian Smyk
                              @D_Smyk
                              Fizjo budzony w nocy (chyba o 3, nie pamiętam dokładnie), bo AN coś bolało i miał przyjść na masaż.
                              Ciekawe, że "wolne media" pizdy sklejone i nie śmieszkują jak z tego gdy Sa Pinto czegoś tam zapomniał ze stadionu i mu asystent przywiózł. Redaktor "info z balu" się po jajcach maca z Nawałką więc nie wolno burzyć pomnika Pana selekcjonera.

Komentarz

• No nie mogę wytrzymać ze śmiechu z tych przegrywów życiowych. Co niektórzy tam na forum się napalili snuli wizje (jak co roku zresztą) o potędze.

Idealne haslo dla nich: oczekiwania v rzeczywistość

Komentarz

Pracuję...
                                X