Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja to zawsze jak na niego patrzę, to się zastanawiam czy tak wyglądają owoce kazirodztwa...
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
      Ja to zawsze jak na niego patrzę, to się zastanawiam czy tak wyglądają owoce kazirodztwa...
      Ewentualnie syndrom DDR. Wyszły kompleksiki z małego Karolka. A jeśli w PAOK-u myślą, że zastąpi Prijo 1do1, to czeka ich nie mały szok.
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Frankowski w Chicago Fire. Istnieje możliwość ,że w Jadze zagrają w pierwszym składzie 11 obcokrajowców. Jak swego czasu Pogoń Szczecina za Antoniego Ptaka.
        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Oni mają jakieś problemy finansowe? Dlaczego oddali dwóch najzdolniejszych chłopaków za "grosze"?
          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Jakie grosze ? Po prostu realna wycena obu z nich. Za Frankowskiego 1.7 + jakieś tam bonusy to i tak całkiem sporo.
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• https://biznes.interia.pl/media/news...h,2600283,5058

Możliwe jest finansowe wsparcie w formie czasowej pożyczki, bo co to parę milionów dla takiej platformy i jej partnerów.
              Za to Legia Warszawa jest nie tylko pokazywana w prime time w niedzielne wieczory, to jeszcze w jakości 4K i to tuż przed programem Liga+ Extra, zwykle realizowanym ze stadionu w 4K. Można zrozumieć, że to mistrz Polski, duża widownia w Warszawie, ma wiernych kibiców, ale liga jest jedna dla całej Polski i nie powinno być preferowanych meczów jedynie słusznej drużyny ze stolicy. To budzi pewien niesmak na prowincji, a może się czepiamy...
              Daj, daj, mam horom Wisłe Nie dość, że kwiki, żeby kasę dawali bidnej Wiśle, to jeszcze C+ ma sobie robić na złość i upychać najpopularniejszy klub kiedy indziej

Komentarz

• Problemy z matematyką.... niestety również z logiką....
                Najpiękniejszy mój świat.... ursus c 360

Komentarz

• A tymczasem w Turcji, gdzie ma obozy większość zespołów Ekstraklasy ulewne deszcze:
                  https://www.przegladsportowy.pl/pilk...turcji/gjm2tgg

Aż się chce zaśpiewać "Niech ta k... topi się..."
                  Bazinga!
                  Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                    A tymczasem w Turcji, gdzie ma obozy większość zespołów Ekstraklasy ulewne deszcze:
                    https://www.przegladsportowy.pl/pilk...turcji/gjm2tgg

Aż się chce zaśpiewać "Niech ta k... topi się..."

Piłka wodna odskocznią od nożnej
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Pogoda barowa sprzyja integracji zespołu - to może być dla nas niebezpieczne.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Jakie grosze ? Po prostu realna wycena obu z nich. Za Frankowskiego 1.7 + jakieś tam bonusy to i tak całkiem sporo.
                        1.7 to grosze dla większości klubów w Europie...inna sprawa że kluby z Ekstraklasy nie potrafią sprzedawać
                        Najlepszy klub: Legia
                        Najlepszy bukmacher: Fortuna

Komentarz

• Zamieszczone przez janmarci Zobacz posta
                          inna sprawa że kluby z Ekstraklasy nie potrafią sprzedawać
                          O to to. Jestem ciekaw czy Cracovia zarezerwowała sobie choć 10% z kolejnego transferu Piątka. Jak nie, to nieźle Filipiak musi być wkurwiony.
                          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                            O to to. Jestem ciekaw czy Cracovia zarezerwowała sobie choć 10% z kolejnego transferu Piątka. Jak nie, to nieźle Filipiak musi być wkurwiony.
                            5% z 35mln E = 1,750,000 E

Komentarz

• "– Wolałem podpisać umowę w Polsce niż wrócić do Czech. Tam nie miałem dobrych relacji z trenerami. We Vla¹im wszystko było w porządku, ale w Dukli i Teplicach czepiano się mojej wagi" - Martin Chudy (Górnik Zabrze, ex Spartak Trnava) o motywacji transferu do ESA

Komentarz

• Zagłębie Lubin

Konto zweryfikowane

@ZaglebieLubin
                                Obserwuj Obserwuj @ZaglebieLubin

Zagłębie Lubin jest klubem z wieloletnimi górniczymi tradycjami. O tym, jak charakterni i waleczni są ludzie w Zagłębiu Miedziowym nasi rywale przekonają się już w tunelu prowadzącym na murawę!

Komentarz

Pracuję...
                                X