Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Sarapata pięknie się pożegnała z Wisla. 400k przychodu z dnia meczowego z Lechem już nie ma, 60k z tego puściła mężowi, a 300k SKWK. Miasto za dzierżawę stadionu powinno dostać 130k, piłkarze bez wypłaty od lipca też nie dostali grosza. Coś mi mówi, że żadnej 4. ligi nie będzie, a co najwyżej B klasa.
    Tam jest jeszcze C klasa! Obsuwa idzie na sam dół w ich przypadku, chyba że coś przeoczyłem?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
      Niezły kabaret, Boniek pozwolił im dograć do końca rundy, tylko ciekawe na jakim stadionie oni będą rozgrywać swoje mecze
      Pięknie się obserwuje, jak rudej szmacie ziemia zaczyna się odsypywac spod nóg. Komisja licencyjna do likwidacji, jeśli oni wystąpią na wiosnę w eklapie.
      Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      Tam jest jeszcze C klasa! Obsuwa idzie na sam dół w ich przypadku, chyba że coś przeoczyłem?
      Chyba mogliby grać w 4. lidze, no ale przecież miasto na pewno im nie udostępni stadionu.
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Znowu niemieckie media szczują na polskich kibiców!

Komentarz

• Przegięli

Komentarz

• "Poważnie zachorował... podczas lotu przez Atlantyk"
            Obstawiam, że przy otwartym oknie siedział

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
              "Poważnie zachorował... podczas lotu przez Atlantyk"
              Nabawił się choroby wysokościowej

Komentarz

• Jakoś zupełnie nie jest mi ich żal chociaż lepiej grać w lidze z Wisłą niż z jakimś Rakowem albo inną Niecieczą.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dla ich dobra lepiej będzie jeśli ten skosnooki nie przeżyje tej choroby
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                    Znowu niemieckie media szczują na polskich kibiców!
                    Na wspaniałych polskich kibiców, którzy tak pięknie i mądrze zarządzali Wisłą a potem sprzedali ją bardzo wiarygodnym kontrahentom.

Przykra sprawa z Panem Ly, mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i zasiądzie do przelewów.

Komentarz

W samolot mógł na przykład uderzyć piorun, podobno czasem to się zdarza. Wiadomo, wypadki chodzą po ludziach a on... z otwartym parasolem.
                      I nieszczęście gotowe.
                      Ostatnio edytowany przez r9robins; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

No ludzie zdarza się.
                        Zresztą kto z was nie zachorował w czasie lotu nad Atlantykiem/Bałtykiem/Morzem Czarnym niech pierwszy rzuci dwunastoma milionami euro.
                        Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                          Na razie wyrażono przekonanie, że transfer środków został zlecony 28.12 ale jednocześnie ze względu na koniec roku nie ma kontaktu z dobroczyńcą i nie można tego jednoznacznie potwierdzić. Dwa małe misie powoli się dystansują od dużego misia Wanny ...
                          Pytanie, o który koniec roku chodzi, ponieważ w Kambodży możliwe są (co najmniej) 3 warianty Nowego Roku:
                          * Według kalendarza gregoriańskiego, czyli 1 stycznia,
                          * Według kalendarza księżycowego, co wypada między 21 stycznia i 21 lutego,
                          * Według kalendarza khmerskiego, w połowie kwietnia.

Komentarz

• Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
                            No ludzie zdarza się.
                            Zresztą kto z was nie zachorował w czasie lotu nad Atlantykiem/Bałtykiem/Morzem Czarnym niech pierwszy rzuci dwunastoma milionami euro.
                            może leciał z nim Zdzisław Kręcina i mieli w czasie lotu "lunch", po czymś takim nie tylko mali chińczycy mogą to odchorowywac przez tydzień.

Komentarz

• „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Też prawda.
                                Wsiurska Amica nabija się z Wisły, zapominając w jakich okolicznościach sama pozostała w EK

https://gloswielkopolski.pl/lech-poz...ow/ar/13772980

Komentarz

Pracuję...
                                X