Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    tydzien temu pisal ze korona jest jedna z dwoch najlepiej grajacych druzyn
    A tak nie jest ? Obecnie Korona, Lechia i Pogoń grają najlepiej w Ekstraklasie. I wystarczy oglądać ekstraklasę aby to widziec. Pozdrawiam.
    "ale mamy pakę"

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      Lechia wygrała 5 mecz z rzędu, serio uwazasz, że na farcie ?
      Gdzie widzisz przesłanki, zeby to akurat Legia sprowadziła ich na ziemię ?
      Głównie odniosłem się do postu poprzedzającego, mówiącego o czterech poprzeczkach Śląska, natomiast co do naszej drużyny, to wiara mnie nie opuszcza.
      Oczywiście w odniesieniu doTwojego pytania, o jednoznacznym pejoratywnym nacechowaniu, w dzisiejszym meczu z Koroną również nie mamy argumentów, by uratować choć punkt.
      Ale ja się tym nie przejmuję, bowiem bycie kibicem m.in. polega na tym, by wierzyć, iż wszystko będzie dobrze.
      Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
        Głównie odniosłem się do postu poprzedzającego, mówiącego o czterech poprzeczkach Śląska, natomiast co do naszej drużyny, to wiara mnie nie opuszcza.
        Oczywiście w odniesieniu doTwojego pytania, o jednoznacznym pejoratywnym nacechowaniu, w dzisiejszym meczu z Koroną również nie mamy argumentów, by uratować choć punkt.
        Ale ja się tym nie przejmuję, bowiem bycie kibicem m.in. polega na tym, by wierzyć, iż wszystko będzie dobrze.
        Ja to rozumiem, ale wiara we własną druzynę to troche za mało, by twierdzić, że sprowadzi się bardzo dobrze grający zespół na ziemię.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• A po drugie to Legia chyba wygrała nie raz po ujowym meczu grając totalną padlinę doprowadzając rywala po końcowym gwizdku do łez lub furii

Komentarz

• A tak odnośnie Lechii - przychodzi Stokowiec, odstawia Paixao, Peszkę czy Lewandowskiego i robi wyniki. Czy tam "starszyzna" też płacze, że im się gra należy? Przy okazji wprowadza młodych jak Fila czy Makowski. Czy tam też są gadki typu - grają bo trzeba ich promować?
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Nie demonizujmy formy Lechii, jeśli można powiedzieć że Pogoń czy Korona potrafią rywala stłamsić, prowadzić grę, to Lechia gra typowe młóckę ligową obrona-kontra z dozą szczęścia. Śląsk który ogólnie jest daremny u siebie ostatnie miejsce pod względem gier u siebie ma 4 poprzeczki, a Lechia z takim rywalem cały mecz gra obronę. Lechia w większości meczy ma mniejsze posiadanie piłki i mniej strzałów od rywala, z Jagiellonią mieli 3 celne strzały i trzy gole. Jeśli już się obawiam któregoś meczu z tych co nas czekają to bardziej meczu z Koroną. W Gdańsku jeśli nie będzie błędów w obronie remis to minimum co przywieziemy. Osobiście jednak liczę na komplet zwycięstw w ostatnich 5 meczach . Taki optymista jestem.
              Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W Koronie to samo, przyszedł trener z zasadami, przez co był smród na początku, 2 lata temu. I co? Korona po raz kolejny gra świetną rundę. Tylko u nas jak przychodzi gość z charakterem i charyzmą to się zaraz zaczynają afery, płacze w mediach itp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                  A tak odnośnie Lechii - przychodzi Stokowiec, odstawia Paixao, Peszkę czy Lewandowskiego i robi wyniki. Czy tam "starszyzna" też płacze, że im się gra należy? Przy okazji wprowadza młodych jak Fila czy Makowski. Czy tam też są gadki typu - grają bo trzeba ich promować?
                  Jeszcze Krasić i nieoceniony enforcer Borysiuk, który grzeje ławę, a w jego miejsce gra Kubicki i Łukasik. O dziwo próbuje zniszczyć też wielce zasłużonego Kuciaka i stawia na Alomerovicia. Szok i niedowierzanie.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Bo tu się czuli jak pączki w maśle, rozpieszczone przedszkole, w którym następuje zmiana wychowawczyni na surową babkę chcącą nauczyć dyscypliny zamiast bezstresowego wychowania. Za chwilę jest płacz i skarżenie do rodziców, że przyszła jakaś jędza i cały czas coś od nich chce a wcześniej sami wiedzieli jak się bawić.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                      Ja to rozumiem, ale wiara we własną druzynę to troche za mało, by twierdzić, że sprowadzi się bardzo dobrze grający zespół na ziemię.
                      Ale wystarczająco dużo, by oglądać mecz z odpowiednim pozytywnym nastawieniem, gdyż w przeciwnym razie, zakładając jeszcze przed meczem, że się dostanie baty, oglądanie jak i kibicowanie jest w zasadzie bez większego sensu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Przypominają siebie sprzed 2 lat kiedy na tym etapie mieli pkt mniej Spokojnie przed nami Zima.
                        Zaczną się opóźnienia w płatnościach i skończy się dobra gra.
                        Janusz z Południowej

Komentarz

• Akurat ostatnio to się w temacie kasy tam trochę wyprostowało.

Komentarz

• „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Za to trzecie trofeum warto im pogratulować i dać jakiś rabat na Mączyńskiego

Komentarz

• Rozyebało mnie to "trzecie miejsce w Pucharze Lech Cup 2018" ale nie kojarzę kuponu Stanowskiego, ktoś coś?

E:
                                okej
                                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X