Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• czesc

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
      Nie wiem. Nie trawię ich ale to co się tam dzieje to jakaś masakra. Lech to był Lech, zajebista marka, nie ma co pierdoolić, ale to co się tam teraz wyprawia w każdym aspekcie wokoło(kibolsko/klubowo) to... prawie bym napisał, że ich szkoda Amica bokiem wychodzi.
      Tomasz Rząsa: "Adam Nawałka przyszedł do największego klubu w Polsce". Konferencja na żywo w #WeszloFM
      Oni w to wierzą nadal bardzo mocno.

Komentarz

• Pisza ze Nawalka chce Peszke sciagac do Lecha... Jesli to nie farmazon to trzeba bedzie pogratulowac wyboru trenera. Moze sie uda jeszcze Maczynskiego opierdzielic za gruby hajs.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
          Pisza ze Nawalka chce Peszke sciagac do Lecha... Jesli to nie farmazon to trzeba bedzie pogratulowac wyboru trenera. Moze sie uda jeszcze Maczynskiego opierdzielic za gruby hajs.
          To samo mówią o Mączyńskim, że Adaś go chce A Lechia zrobi dobry biznes pozbywając się tego pajaca od atmosfery.
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• W Poznaniu znów idą na majstra!
            Janusz z Południowej

Komentarz

• Lechia znowu nie gra wielkiego meczu i bach dwie bramki. Przypominają Śląska z sezonu 11/12.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                Lechia znowu nie gra wielkiego meczu i bach dwie bramki. Przypominają Śląska z sezonu 11/12.
                Przypominają siebie sprzed 2 lat kiedy na tym etapie mieli pkt mniej Spokojnie przed nami Zima.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jutro korona a za tydzień Gdańsk. Oj to może być zabawna zima.
                  Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Śląsk cztery poprzeczki, a Lechia gra obrona-kontra, w zasadzie dwa strzały i dwa gole oraz 3 punkty na koncie.

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
                      Śląsk cztery poprzeczki, a Lechia gra obrona-kontra, w zasadzie dwa strzały i dwa gole oraz 3 punkty na koncie.
                      Mam nadzieję, że właśnie nastąpiło przesilenie tego farta i za tydzień Legia sprowadzi ich na ziemię, w myśl zasady, iż bilans szczęścia i pecha zazwyczaj wychodzi na zero.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Jutro korona a za tydzień Gdańsk. Oj to może być zabawna zima.
                        Marszczenie freda pod porażki Legii. Faktycznie dobra zabawa Cię (oby nie) czeka
                        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• A skąd wiesz, że będą porażki ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                            Mam nadzieję, że właśnie nastąpiło przesilenie tego farta i za tydzień Legia sprowadzi ich na ziemię, w myśl zasady, iż bilans szczęścia i pecha zazwyczaj wychodzi na zero.
                            Lechia wygrała 5 mecz z rzędu, serio uwazasz, że na farcie ?
                            Gdzie widzisz przesłanki, zeby to akurat Legia sprowadziła ich na ziemię ?
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                              Lechia wygrała 5 mecz z rzędu, serio uwazasz, że na farcie ?
                              Gdzie widzisz przesłanki, zeby to akurat Legia sprowadziła ich na ziemię ?
                              Za tydzień remisik a potem kolejna strata pkt w Legnicy
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                                Marszczenie freda pod porażki Legii. Faktycznie dobra zabawa Cię (oby nie) czeka
                                tydzien temu pisal ze korona jest jedna z dwoch najlepiej grajacych druzyn

Komentarz

Pracuję...
                                X