Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak całkowicie bez spiny - Lecha, Legii nie stać na Nawałkę i jego chore wymagania. Przyjdzie, zainkasuje grubą kasę, wypożyczy Kurzawę w zimę, dołoży paru innych swoich orłów i okaże się, że jest do wyj...
    Po czym odejdzie z wielką kasą z tytułu rozwiązania umowy.

W Lechu sprawdziłby się tylko gość z jajami, zresztą tak jak u nas Stasiek czy w tej chwili Pinto (na razie ciężko ocenić go po całości, ale idzie w dobrą stronę).
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
      "O co chodzi? O „aferę autokarowąâ€, czyli nagrany przez Nickiego Bille Nielsena filmik, który został opublikowany w internecie. Działo się to dzień przed finałem Pucharu Polski, kiedy lechici żegnani byli przy Bułgarskiej przez kibiców. Najbardziej oberwało się Łukaszowi Trałce, który mówił: „Nie wal w ten autokar, pało jedna”. Potem w tle słychać także słowa: „Że też im się chciało”. Ich autorstwo przypisywano Kamińskiemu, za co spadła na niego krytyka. Podczas spotkania z Ruchem Chorzów wisiał transparent z hasłem: „Że nam się chciało oglądać to co na boisku się działo”. Fani także wygwizdali obrońcę i skandowali: „Kamyk, ty pało, czy tobie się dzisiaj chciało?”. A to wszystko podczas pożegnalnego występu piłkarza, który po 11 latach rozstaje się z Kolejorzem. W tym czasie zdobył dwa tytuły mistrza Polski, Superpuchar, grał w Lidze Europy. Na koncie ma 208 spotkań, ostatnie dwa sezony grał niemal od deski do deski."
      czy to on był odpowiedzialny za słowa z autokaru nie wiem i zupełnie mnie to nie obchodzi, ale druga część Twojego postu to jest meritum mojego wpisu - jego ostatni mecz a pokarany nawet wg mnie ponad miarę...
      nie znajdę linku do tego wywiadu z weszlakami (bo i po co im nabijać) ale to bankowo ta sama osoba..
      to tyle ode mnie,
      z pozdrowieniami Siostry i Bracia (i Innowiercy )

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
        Tak całkowicie bez spiny - Lecha, Legii nie stać na Nawałkę i jego chore wymagania. Przyjdzie, zainkasuje grubą kasę, wypożyczy Kurzawę w zimę, dołoży paru innych swoich orłów i okaże się, że jest do wyj...
        Po czym odejdzie z wielką kasą z tytułu rozwiązania umowy.

W Lechu sprawdziłby się tylko gość z jajami, zresztą tak jak u nas Stasiek czy w tej chwili Pinto (na razie ciężko ocenić go po całości, ale idzie w dobrą stronę).
        W pełni się zgadzam z drugą częścią wpisu, generalnie uważam że w Polsce tylko i wyłącznie powinni trenować zamordyści , trzymający te panienki krótko za ryj. Nawałka robi wokół siebie wiele szumu(propozycje , negocjacje, wymagania). A prawda jest taka że nie gwarantuje żadnego wyniku.

Komentarz

• Dobra już pamiętam o co chodziło z Kamykiem i dlaczego zapomniałam. Macie rację dostało mu się. Ale zdaje się że to po prostu nieszczęśliwie zbieglo się w czasie z autokarem i paroma innymi akcjami. Czy było słuszne... Cóż, nie jestem dumna z każdego tekstu, który leci z trybun ale odpowiadam tylko za siebie.

Co do trenera. Tu jedyne co może się udać to zamordyzm. Bo autonomii w doborze piłkarzy żaden trener miał tutaj nie będzie. Jeszcze długo.
          NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Osobiście nie czuje aby Nawałka był zbawieniem dla Lecha w obecnej sytuacji. Dziwi mnie taki optymizm w Poznaniu odnośnie ciepłego. Jak dla mnie średni trener ligowy. Taktycznie przecież ta reprezentacja nie grała jakiegoś szału, a wynik były tak dobre bo większość reprezentantów była w gazie w swoich klubach. Jak się forma im posypała to i wyniki sie posypały. Ale widać narracja już jest narzucona z klubu jak pisze Henszel : Maja teraz orać pole aż do przerwy reprezentacyjnej bo są słabo przygotowani ? To też ciekawa sprawa - Henszel pisze ,że ID niby przyciskał ich ale nie potrafił odpuścić ,a Nawrot twierdzi ,że ID nie miał czasu na treningi i wcale tak mocno nie było bo się zawodnicy nie słuchali jego sztabu. Czas pokarze jak ten pomysł się sprawdzi ja osobiście spokojnie czekam na Nawałkę w Poznaniu ;-)
            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Nawałkę polskie media, które grają jak im Boniek zagra kreują na wielkiego fachowca. Jakie wrażenie zrobiła jego praca z reprezentacją niech pokaże fakt, że nawet nikt go nie łączy z klubami z poważnych lig czy reprezentacją. Jedynie Ekstraklasa lub egzotyczne kierunki gdzie dobrą fuchę nawet Skorża czy Jozak znaleźli.

Nie oszukujmy się, długo jeszcze nie będziemy mieli tak mocnej kadry jak na EURO 2016, kiedy tylu piłkarzy było w życiowej formie i najlepszych momentach swoich karier. Jak to się zaczęło sypać to jeszcze Nawałka dodatkowo skompromitował się taktycznie. Dopóki nie mieszał tylko grał w naszym starym, sprawdzonym broń i kontruj to jeszcze to jakoś wyglądało.

Jak tak czytam, że Bogdan Zając i Jarosław Tkocz mają zarabiać po 75 tys zł miesięcznie... Co osiągnął taki Tkocz, kogo wychował w porównaniu np. do naszego Dowhania, żeby zarabiać takie pieniądze? Media kreowały obraz, że piłkarze reprezentacji są zakochani w Nawałce. Po MŚ jednak okazało się, że to się delikatnie z prawdą mijało, a jego dziwactwa męczyły już wszystkich. Jeśli męczyły ludzi, którzy z Nawałką gdy nie było turnieju spędzali jakieś 50 dni w roku z dużymi przerwami to ile wytrzymają z nim w klubie w którym będzie codziennie?
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                Nawałkę polskie media, które grają jak im Boniek zagra kreują na wielkiego fachowca. Jakie wrażenie zrobiła jego praca z reprezentacją niech pokaże fakt, że nawet nikt go nie łączy z klubami z poważnych lig czy reprezentacją. Jedynie Ekstraklasa lub egzotyczne kierunki gdzie dobrą fuchę nawet Skorża czy Jozak znaleźli.

Nie oszukujmy się, długo jeszcze nie będziemy mieli tak mocnej kadry jak na EURO 2016, kiedy tylu piłkarzy było w życiowej formie i najlepszych momentach swoich karier. Jak to się zaczęło sypać to jeszcze Nawałka dodatkowo skompromitował się taktycznie. Dopóki nie mieszał tylko grał w naszym starym, sprawdzonym broń i kontruj to jeszcze to jakoś wyglądało.

Jak tak czytam, że Bogdan Zając i Jarosław Tkocz mają zarabiać po 75 tys zł miesięcznie... Co osiągnął taki Tkocz, kogo wychował w porównaniu np. do naszego Dowhania, żeby zarabiać takie pieniądze? Media kreowały obraz, że piłkarze reprezentacji są zakochani w Nawałce. Po MŚ jednak okazało się, że to się delikatnie z prawdą mijało, a jego dziwactwa męczyły już wszystkich. Jeśli męczyły ludzi, którzy z Nawałką gdy nie było turnieju spędzali jakieś 50 dni w roku z dużymi przerwami to ile wytrzymają z nim w klubie w którym będzie codziennie?
                . Tak wiec spokojnie czekajmy co tam sie w Poznaniu będzie działo. Ale już widzę ogólne podniecenie i przebieranie nóżkami tak samo jak zatrudniali ID :d

Komentarz

• Liczę że Nawałka w Poznaniu będzie wciąż rozwijał system 3-5-2 .

Komentarz

• Adam Nawałka po rozmowach z Lechem Poznań. Wielogodzinne negocjacje
                    DS, Przegląd Sportowy
                    08.11.2018 22:19

"Przegląd Sportowy" informuje, że Adam Nawałka spotkał się w czwartek z władzami Lecha Poznań. Były selekcjoner reprezentacji Polski może zostać nowym trenerem Kolejorza.

Po zwolnieniu w niedzielny wieczór Ivana Djurdjevicia szefowie Lecha postawili sobie za cel, by zatrudnić Adama Nawałkę. Udało im się umówić z byłym trenerem polskiej kadry na spotkanie, na którym mieli zaproponować mu warunki współpracy. Nawałka z kolei przedstawiał swój plan na odbudowę poznańskiego klubu. Rozmowy odbyły się w Warszawie o 11. rano i trwały dziewięć godzin. Po stronie Kolejorza uczestniczyli w nich: prezes Karol Klimczak, wiceprezes Piotr Rutkowski oraz dyrektor sportowy Tomasz Rząsa.

Ekstraklasa. Czego od Lecha Poznań oczekuje Adam Nawałka?

Były selekcjoner chce by w jego sztabie szkoleniowym znaleźli się współpracujący z nim w kadrze asystenci - m.in. Bogdan Zająć, trener bramkarzy Jarosław Tkocz i Tomasz Iwan jako menedżer drużyny.

Spotkanie trwało tak długo, gdyż Nawałka bardzo szczegółowo omawiał różne aspekty organizacji pierwszej drużyny. Starano się ustalić wszystkie detale dotyczące funkcjonowania zespołu.

Adam Nawałka odrzucił ofertę Legii Warszawa

Po tym spotkaniu działacze Lecha mają czas do końca tygodnia na podjęcie decyzji, czy zatrudnią byłego trenera reprezentacji Polski. Nawałka chciałby objąć Lecha już po powrocie drużyny z Białegostoku. W najbliższą niedzielę o 18:00 Kolejorz gra na wyjeździe z Jagiellonią.
                    Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...ml#MT_1Zdjecie

Komentarz

• Jak sobie policzą to wezmą jakiegoś Niemca z trzeciej ligi albo Portugalczyka z drugiej za mniejsze pieniądze niż branie Nawałki, ten Portugalczyk byłby pewnie lepszą opcją ze względu na Amarala i Tibo tylko, że zaraz byłyby kpiny o małpowaniu Legii

p.s. A tak naprawdę to niech się mnie nie słuchają i biorą Nawałkę, w pierwszej lidze też się czasem fajnie pogrywa
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                        Osobiście nie czuje aby Nawałka był zbawieniem dla Lecha w obecnej sytuacji. Dziwi mnie taki optymizm w Poznaniu odnośnie ciepłego.
                        A mnie dziwi skąd u Ciebie wiedza jakoby Nawalka wzbudzał tu jakiś optymizm. Wszyscy się w czoło stukaja tylko jak słyszą o tym całym burdelu.
                        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
                          A mnie dziwi skąd u Ciebie wiedza jakoby Nawalka wzbudzał tu jakiś optymizm. Wszyscy się w czoło stukaja tylko jak słyszą o tym całym burdelu.
                          Bo tu mieszkam ;-) . Inna sprawa na tt.lp tez Nawalka widziany jest jako zbawiciel. Macie ten sam problem co My mielismy jeszcze 2 miesiace temu . Pinto pokazal ,ze nie ma taryfy ulgowej i kto jest bez formy fizycznej i mentalnej to zjazd do bazy . Ivan dal sobie wejsc na glowe i final jest taki jaki teraz widzimy.

Komentarz

• Jeśli faktycznie mając do wyboru Keka Lech wybierze Nawałkę, to tam pracują idioci i debile do kwadratu. Ale to nie nasz problem.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              Jeśli faktycznie mając do wyboru Keka Lech wybierze Nawałkę, to tam pracują idioci i debile do kwadratu. Ale to nie nasz problem.
                              dla mnie to ten cały Kek to ściema na resorach ,aby podbić notowania Nawałki

Komentarz

• Całe szczęście że Nawałka odrzucił propozycję Legii - gralibyśmy w środku Mąką, a tak można go spotkać co najwyżej na trybunach i 3 ligowych pastwiskach.
                                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Pracuję...
                                X