Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Może kupią Mąkę TSW ?
    Oddamy w pakiecie z Hamą. Dwie pensje mniej to dla Miodka sytuacja wymarzona.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
      Oddamy w pakiecie z Hamą. Dwie pensje mniej to dla Miodka sytuacja wymarzona.

Sobie możecie obu zostawić. Na zdrowie.
      NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
        Sobie możecie obu zostawić. Na zdrowie.
        Przynajmniej ten drugi nie strzelałby wam decydujących bramek w końcówkach meczów
        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Jego głównym celem transferowym oprócz Mączyńskiego będzie ściągnięcie Peszki. W planach mają podobno skopiowanie tego co zrobił Sa Pinto, czyli mini obozu przygotowawczego przez najbliższe 3 tygodnie i zapieprzania na nim. Nie wiem tylko czy zdają sobie sprawę, że za chwilę koniec meczów w tym roku. A jak przegrają z Jagą to mogą mieć 11 do Lechii, 10 do Jagi i 9 do nas.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
            Przynajmniej ten drugi nie strzelałby wam decydujących bramek w końcówkach meczów

Zapewne.

Jednak ja i nie tylko ja chciałabym przez jakiś czas oglądać polskobrzmiące nazwiska w drużynie. Taka potrzeba zrodzona z lat katastrofy
            NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Komentarz

• Żeby tam się coś zmieniło to muszą dać nowemu trenerowi wolną rękę tak jak Sa Pinto dostał u nas. Pazdan i Malarz na ławkę, Hamalainen i Radović na trybuny, Mączyński, któremu coś się musiało widocznie nie podobać do rezerw. Grają ci co chcą zapieprzać i ciężko trenować na boisku. Szybki odsiew ziaren od plew.

A w Poznaniu podobno Ivan ich nawyzywał i oni się zmówili w szatni, że go zwolnią. Cała Polska piłka. Jak komuś nie dadzą działać jak u nas to za chwilę będzie powtórka z rozrywki.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• żeby coś się zmieniło to musi się zmienić zarząd. Hybrydy polegające na komitetach transferowych gdzie nikt nie jest za nic odpowiedzialny ... to nie ma prawa funkcjonować. Po prostu.
                NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Komentarz

Zapewne.

Jednak ja i nie tylko ja chciałabym przez jakiś czas oglądać polskobrzmiące nazwiska w drużynie. Taka potrzeba zrodzona z lat katastrofy
                  bez zlosliwosci, ale czemu? Zarowno w Legii jak i Lechu widac jak na dloni, ze Polacy biegajacy po boisku tez moga miec w dupie to gdzie graja. U nas Pazdan i Maczynski, u Was Tralka czy Gajos - pomimo polskobrzmiacego nazwiska zachowanie typowe dla zagranicznego emeryta, ktory przyjechal skasowac wyplate, czyli pelna wyjebka i przechodzenie obok meczow, byleby hajs sie zgadzal. Koniec koncow pilkarze dziela sie na dobrych i zlych, niezaleznie od narodowosci.
                  No i po co miec parcie na Polakow w skladzie, jak historia pokazuje, ze czesc takowych (i do tego wychowankow) zegnacie w mocno slabym stylu?

Komentarz

• Nie chcę się napinać ale przeszkadza Wam zarząd za którego świętowaliście swoje największe sukcesy?
                    W tym albo jeszcze jeden mecz wcześniej wyszło w pierwszej 11 tylko dwóch Polaków. Dramat.
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Problemem to raczej są właśnie Polacy, którzy wiadome być muszą i w szatniach mają przeważnie najwięcej do powiedzenia. Przecież tak jest w całej naszej piłce, jak trener podpadnie piłkarzykom to przegrywamy kilka meczów, latamy ze skargami do prezesa, zwalniamy i czekamy jak będzie zachowywał się kolejny.

A to raczej obcokrajowcy dostosowują się do zasad panujących w danych szatniach. Nie trzeba ciężko trenować, nie trzeba profesjonalnie prowadzić, baa nawet obok meczów można przechodzić, bo przecież trener do zwolnienia. I potem tysięczny taki przykład jak z tym Tibą, przyszedł i grał bardzo dobrze, parę tygodni w szatni Lecha i nie ma zawodnika.

Zresztą Ivan podobno się pod płotem tłumaczył, że wielu piłkarzy ma wywalone w trenowanie, że nic z nimi zrobić nie może. Jeśli w kolejnym meczu wychodzi ledwie 2 Polaków to chyba widać jaka grupa w tym przewodzi.

Komentarz

• boss_corleone Mylisz pojęcie zarządu z pojęciem właściela. Księgowy z Widzewa i młody Rutek nie byli w zarządzie wtedy kiedy mieliśmy najlepsze momenty w Europie. Właściwie cały problem to jest młody Rutkowski. We wszystko wścibia swój nos jednocześnie nie mając o niczym pojęcia.

beka oczywiście, że każdy może biegać za piłką bez ładu i składu albo może być drugim Messim ale ściąganie szrotu z zza granicy to jest nasz problem. Zawsze jest szansa, że ktoś stąd będzie chciał się wybić by grać za granicą a 30 + ściągane zewsząd już raczej nie marzy o grze na zachodzie tylko o wygodnej emeryturze. Tak to widzę.

Co do pożegnań... cóż... właściwie nie wiem jak to skomentować. Ja sposobu pożegnania się z Bosackim nie rozumiem, ale nie ja za to odpowiadam. Tak samo jak za to jak klub obchodzi się z Reissem, czy przedwczoraj z Djuką

Antares - zgoda pełna prawie... bo problemem jest personalnie Trałka. Ale jego Djuka zdążył wywalić.
                        Ostatnio edytowany przez Viola; 1499.
                        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Komentarz

• ale to kibice wygwizdali Kaminskiego czy Kownackiego w ich ostatnich meczach.
                          Patrzac na polska lige, miedzy sciaganiem Eduardo i wychowaniem takiego Lewandowskiego jest jeszcze duzo miejsca posrodku na zagranicznych pilkarzy w wieku 25-28 lat, ktorym sie chce. Na przykladzie chociazby Legii z ostatnich lat NIkolic, Prijovic, Vadis, Moulin. Tylko tu trzeba miec checi i skauting, a cos mocno sie spierdolilo w Poznaniu pod tym wzgledem w ostatnich latach.

Komentarz

• Powiem Ci zupełnie uczciwie, że nie kojarzę wygwizdania ani Kamyka ani Kownasia. Nie wypieram się ale z poziomu kotła gwizdania nie było. Kto i czemu gwizdał nie wiem. Także może masz rację.

No właśnie to sprowadza się do tego komitetu transferowego, niby obserwujemy i szukamy ale chyba tylko na Youtube...
                            NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Komentarz

Powiem Ci zupełnie uczciwie, że nie kojarzę wygwizdania ani Kamyka ani Kownasia. Nie wypieram się ale z poziomu kotła gwizdania nie było. Kto i czemu gwizdał nie wiem. Także może masz rację.

No właśnie to sprowadza się do tego komitetu transferowego, niby obserwujemy i szukamy ale chyba tylko na Youtube...
                              jeśli tylko nie mylę osoby to Kamiński o tym mówił w wywiadzie z weszło,
                              że cała rodzina na meczu etc. a on zwyzywany jak pies, lżony i wyganiany z murawy (chyba, że mylę, to sorry)
                              ale mocno mi coś chodzi po głowie, że to o Kamyka chodziło

Komentarz

• "O co chodzi? O „aferę autokarową”, czyli nagrany przez Nickiego Bille Nielsena filmik, który został opublikowany w internecie. Działo się to dzień przed finałem Pucharu Polski, kiedy lechici żegnani byli przy Bułgarskiej przez kibiców. Najbardziej oberwało się Łukaszowi Trałce, który mówił: „Nie wal w ten autokar, pało jedna”. Potem w tle słychać także słowa: „Że też im się chciało”. Ich autorstwo przypisywano Kamińskiemu, za co spadła na niego krytyka. Podczas spotkania z Ruchem Chorzów wisiał transparent z hasłem: „Że nam się chciało oglądać to co na boisku się działo”. Fani także wygwizdali obrońcę i skandowali: „Kamyk, ty pało, czy tobie się dzisiaj chciało?”. A to wszystko podczas pożegnalnego występu piłkarza, który po 11 latach rozstaje się z Kolejorzem. W tym czasie zdobył dwa tytuły mistrza Polski, Superpuchar, grał w Lidze Europy. Na koncie ma 208 spotkań, ostatnie dwa sezony grał niemal od deski do deski."

Komentarz

Pracuję...
                                X