Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mogą szybko nie otworzyć bo Wykolejorz znowu w plecy .

Komentarz

• W sumie ciekawy sposob na zamkniecie ust wqrwionym kibicom Ale to te zachodnioeuropejskie standardy, ktore ciezko ogarnac umyslem )
      Swoja droga szkoda ze nie zremisowali - Lechia by strcila punkty, a przertrener Dzurdzewicz moze pozostalby na stolku... a tak pewnie go wywala.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
        W sumie ciekawy sposob na zamkniecie ust wqrwionym kibicom Ale to te zachodnioeuropejskie standardy, ktore ciezko ogarnac umyslem )
        Swoja droga szkoda ze nie zremisowali - Lechia by strcila punkty, a przertrener Dzurdzewicz moze pozostalby na stolku... a tak pewnie go wywala.
        Kibicowanie Lechowi to w tym roku to zajęcie równie ciężkie jak praca na platformie wiertniczej albo połowy na Morzu Barentsa . Od końca sezonu zasadniczego przegrali 10 na 21 rozegranych spotkań . U nas też*nie było kolorowo ale mimo wszystko MP i PP osłodziły europejskie wyczyny naszych ulubieńców a tam żadnej pociechy .

Komentarz

• No i po Ivanie.

"Ivan Djurdjević przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Lecha Poznań. Szkoleniowcem, który przejmie jego rolę do czasu zatrudnienia nowego sztabu będzie Dariusz Żuraw." za ich stronką

Komentarz

• Szkoda, Djurdjevic out. Chociaż w sumie może efekt nowej miotły zadziała w Białymstoku za tydzień.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
              Szkoda, Djurdjevic out. Chociaż w sumie może efekt nowej miotły zadziała w Białymstoku za tydzień.
              No szkoda. Coby nie mówić to był gwarant bylejakości i dalszej nędzy. Teraz cała nadzieja w Piotrusiu Rutkowskim. Oby znalazł kogoś równie pożytecznego.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• przeciez ci gwaranci nadal tam sa. Wladze klubu czy szkielet druzyny to sa ludzie z porazka w DNA

Komentarz

• Dobranoc, słodki książę. Było miło, ale się skończyło.
                  „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Niech Nawałkę biorą, żeby go w kontekście naszym na przyszłość usunąć z orbity zainteresowań.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                      przeciez ci gwaranci nadal tam sa. Wladze klubu czy szkielet druzyny to sa ludzie z porazka w DNA
                      Toteż wspomniałem o posępnym Juniorze.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• No i w krainie kwitnącej bulwy znowu frytki... Pewnie po kolejnych wynalazkach w końcu zatęsknią za Bjelicą...

Komentarz

• Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
                          Pewnie po kolejnych wynalazkach w końcu zatęsknią za Bjelicą...
                          Ale Nenad chyba nie specjalnie , od czasu zakończenia swojej przygody na Zachodzie zdobył już mistrzostwo i puchar Chorwacji , obecnie ma 5 punktów przewagi w ligowej tabeli i komplet zwycięstw w LE . Także trener to chyba był w Poznaniu przez ostatnie dwa lata .

Komentarz

• Swoją drogą dobrą robotę robi Stokowiec. Odświeżenie gdańskiej szatni bardzo podobne do naszej. Krasic, Peszko pogonieni. Nie bał się odstawić Kuciaka na ławkę. Umiejętnie wprowadza młodych do kadry, a zespół jednocześnie zyskuje na jakości.

Może za kilka lat warto dać u szanse na Ł3.
                            Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
                              Swoją drogą dobrą robotę robi Stokowiec. Odświeżenie gdańskiej szatni bardzo podobne do naszej. Krasic, Peszko pogonieni. Nie bał się odstawić Kuciaka na ławkę. Umiejętnie wprowadza młodych do kadry, a zespół jednocześnie zyskuje na jakości.

Może za kilka lat warto dać u szanse na Ł3.
                              No chyba cię za przeproszeniem pojebało z tym Stokowcem w Legii.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Pora na CM711
                                „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

Pracuję...
                                X