Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jest Wdowczyk, Urban, Bartoszek, Ojrzyński. Nikt nie napisze, że nie ma z kogo wybierać.
    „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Jako kompletny laik zapytam: na stole kładą 250mln za przekaz 8 spotkań/kolejka przez 2 sezony. Z tego TVP za prawa do tzw. hitu kolejki (z czym jak wiadomo bywa różnie) daje 70mln, czyli prawie 30% puli za 1 mecz/kolejka. Serio to się biznesowo opłaca, czy też w ramach nieokreślonej misji publicznej pójdzie lekką ręką w koszty TVP ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
        Jest Wdowczyk

To sprzedawczyk

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
          Jako kompletny laik zapytam: na stole kładą 250mln za przekaz 8 spotkań/kolejka przez 2 sezony. Z tego TVP za prawa do tzw. hitu kolejki (z czym jak wiadomo bywa różnie) daje 70mln, czyli prawie 30% puli za 1 mecz/kolejka. Serio to się biznesowo opłaca, czy też w ramach nieokreślonej misji publicznej pójdzie lekką ręką w koszty TVP ?
          Jeżeli nie zmieni się liczba meczów w sezonie to wychodzi około 950 tysięcy za każdy z 74 ligowych hitów kolejki . Do tego pewnie magazyn ligowy ze skrótami wszystkich meczów . Dużo czy mało trudno mi ocenić ale dla zwykłego Kowalskiego na pewno fajna sprawa .

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
            Jeżeli nie zmieni się liczba meczów w sezonie to wychodzi około 950 tysięcy za każdy z 74 ligowych hitów kolejki . Do tego pewnie magazyn ligowy ze skrótami wszystkich meczów . Dużo czy mało trudno mi ocenić ale dla zwykłego Kowalskiego na pewno fajna sprawa .
            Cena netto za emisję 1 minuty reklamy w TVP to w tym przypadku około 50 tys. PLN. Pewnie w porywach więcej albo i mniej. Jakoś się zepnie ten wydatek.
            Inna sprawa, że w porównaniu z Premiership to nawet nie są frytki, waciki co najwyżej, ale to pokazuje jak daleko tam finansowo odjechano
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Mowa jest o TVP czy TVP Sport?

Komentarz

• Wdg PS Vicuna ma zostać trenerem Wisły. Nie powiem, odważny ruch

A Wdg Stanowskiego Tomasz Kaczmarek będzie prowadził Zagłębie Sosnowiec.

Co raz ciekawiej
                Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Maciej Bartoszek został nowym trenerem Chojniczanki Chojnice.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Wdg PS Vicuna ma zostać trenerem Wisły. Nie powiem, odważny ruch
                    Potwierdzone:

http://www.wisla-plock.pl/pl/kibu-vi...ly-plock2-2625

Ciekawe jak sobie poradzi?
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                      Potwierdzone:

Spoko , zna Furmiego .

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                        Potwierdzone:

Na pewno lepiej niż ten amator Dzwigala
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Mam nadzieję, że Djurdjevic nie spadnie po dzisiejszym meczu ze stołka.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Alez soczysty wpier*ol widze. Co tam sie wydarzylo bo w robocie bylem?

Komentarz

• Mogło być spokojnie 5-0.
                              Widać różnice między drużyną z trenerem, a taką bez. Oby Djurdjevic trwał na stanowisku jak najdłużej.

Komentarz

• Ivan ogarnął.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X