Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Parodia piłki nożnej w Szczecinie. Dzida, strata, faul, aut, dzida, strata, faul, aut. Poziom 5 ligi angielskiej.
    Jak grali ładnie dla oka to pkt nie było. Fajnie, że wreszcie zaczęli wygrywać
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Parodia piłki nożnej w Szczecinie. Dzida, strata, faul, aut, dzida, strata, faul, aut. Poziom 5 ligi angielskiej.
      Ty opisujesz grę Wisły Płock w Szczecinie?
      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
        Ty opisujesz grę Wisły Płock w Szczecinie?
        Pisałem to po 60 minutach gdzie Pogoń poza stałymi fragmentami też nic nie grała, a co 3o sekund był albo aut, albo faul.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Dariusz Dźwigała nie jest już szkoleniowcem drużyny Wisły Płock. Rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron. Jego obowiązki do czasu powołania nowego trenera przejął dotychczasowy asystent Kamil Zieleźnik.

Komentarz

• Kolejnym, który zapewne poleci będzie po dzisiejszym meczu z Arką Lewandowski z Lubina.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• A może w końcu Probierz?
              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                A może w końcu Probierz?
                A po co???
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• I pomyśleć, że Profesor nowy kontrakt z Probierzem musiał podpisywać, że go Mioduski nie podkradł. I jak tu nie mówić o legijnym spisku?
                  „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    A po co???
                    Bo Zidana niedługo Profesorowi sprzątną sprzed nosa włodarze MU .
                    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Dźwigała zwolniony, kandydatami na zastąpienie są Jasiu Urban i Jacek Zieliński. Jacek Zieliński, który z Niecieczą spadł z ligi, Jacek Zieliński, który z Niecieczą wylądował też w strefie spadkowej I ligi chociaż utrzymali niemal cały skład. W końcu go z Niecieczy zwolnili, a teraz w nagrodę może wrócić do Ekstraklasy. Jak ma być w tej lidze dobrze i trenerzy mają pracować długo jak na karuzeli ciągle te same nazwiska?
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Dźwigała zwolniony, kandydatami na zastąpienie są Jasiu Urban i Jacek Zieliński. Jacek Zieliński, który z Niecieczą spadł z ligi, Jacek Zieliński, który z Niecieczą wylądował też w strefie spadkowej I ligi chociaż utrzymali niemal cały skład. W końcu go z Niecieczy zwolnili, a teraz w nagrodę może wrócić do Ekstraklasy. Jak ma być w tej lidze dobrze i trenerzy mają pracować długo jak na karuzeli ciągle te same nazwiska?
                        A według którego kumatego takie info? Bo nie specjalnie w nie wierzę.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• http://zaglebie.eu/aktualnosci/5144-...ek-zrezygnowal
                          Dariusz Dudek zrezygnował!

Dariusz Dudek przestał pełnić funkcję trenera Zagłębia Sosnowiec. Po porażce 1:4 z Lechią, szkoleniowiec podjął decyzję o rezygnacji.

- Trener Dariusz Dudek w zaistniałej sytuacji sportowej sam podjął decyzję o rezygnacji - informuje Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia Sosnowiec. - Po długich rozmowach trwających od sobotniej nocy po meczu z Lechią, aż do poniedziałkowego popołudnia, nie miałem pełnego przekonania, żeby nakłaniać trenera Dudka do zmiany stanowiska. Rozstaliśmy się tak naprawdę w smutnej atmosferze, bez przeświadczenia, że na pewno zrobiliśmy dobrze, albo źle - dodaje prezes Jaroszewski.

Dariusz Dudek został trenerem Zagłębia 21 sierpnia 2017 roku, przejmując drużynę z rąk Dariusza Banasika.

W tym tygodniu poznamy nazwisko nowego szkoleniowca.

Zarząd Klubu dziękuje szkoleniowcowi za pracę włożoną w prowadzenie zespołu, a przede wszystkim - wywalczony awans do Lotto Ekstraklasy i życzy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.
                          Szkoda, że nie dyrektor sportowy.

Komentarz

• To jeszcze niech Lewandowski dojdzie do kompletu i karuzela ruszy z kopyta. Może nawet Stefek Majewski lub Miecio Broniszewski się załapią
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ja to bym Franka zobaczył ponownie w lidze
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Ekstraklasa wraca do TVP od przyszłego sezonu.
                                "W latach 2019-2021 mecze Lotto Ekstraklasy pokażą NC+ i TVP. Za każdy sezon gry w najwyższej lidze kluby otrzymają do podziału po 250 mln zł - to absolutny rekord pod względem wartości praw telewizyjnych na polskim rynku. W kanale otwartym TVP będzie transmitowany sobotni hit kolejki. NC+ za swój pakiet wyłoży 180 mln zł, a TVP pozyska prawa za 70 mln zł, co daje łącznie ćwierć miliona złotych do podziału na sezon - to rekord w historii ekstraklasy. W sezonach 2019/2020 i 2020/2021 kluby otrzymają do podziału ok. 100 mln zł więcej niż w poprzednich rozgrywkach.
                                Kontrakt ma obowiązywać do końca sezonu 2020/21, a już za rok ruszy przetarg na kolejne cztery lata (2021-2025)".

Komentarz

Pracuję...
                                X