Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Wisła zapierdalała, ale fajne akcje robiła. Decyzja o zatrudnieniu Stolarczyka była dziwna, ale oni próbują grać w piłkę od początku.
    A my gramy gówno i mamy 2 pkt więcej
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
      Lech już prowadzi...
      I się ZESRAŁ

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
        I się ZESRAŁ
        Wracając na odpowiednie tory
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          A my gramy gówno i mamy 2 pkt więcej
          Ale Wisła miała mocniejszych rywali, w dodatku w Białymstoku zrobiono im coś, co jakby zrobiono w meczu z nami to by było na tapecie przez tydzień. Natomiast najsłabszych rywali do tej pory, jak już pisałem, miała lokomotywa co to wygrała 1 mecz w pucharach i nie uważa takiego startu za słaby. Co jest akurat bardzo dobre z naszego punktu widzenia, bo pokazuje, że ich mentalność się nie zmieniła ani trochę.

Komentarz

• Rywale porównywalni moim zdaniem. Ale nie o to mi chodzi. Bardziej o fakt, że my jesteśmy zupełnie bez formy i ciągle w czołówce. Wisła się będą teraz podniecać przez parę kolejek, potem Jaga, potem może Lechia a na końcu... Pewnie mistrz zostanie w domu
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Wisła się będą teraz podniecać przez parę kolejek, potem Jaga, potem może Lechia
              Ale te drużyny przynajmniej coś prezentują lub będą

Komentarz

Ale te drużyny przynajmniej coś prezentują lub będą
                My też będziemy........antycypuje

Komentarz

• Taka ciekawostka: Jakby ktoś pytał czy nasze porażki w europucharach są przypadkowe:

Kat Amici, zawodnik Wisły Kraków - Martin Kostal jeszcze 13 miesięcy temu był zawodnikiem Spartaka Trnava, gdzie nie przebił się do wyjściowej 11 (przez 3 sezony zagrał 18 spotkań).

Komentarz

• Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
                    Taka ciekawostka: Jakby ktoś pytał czy nasze porażki w europucharach są przypadkowe:

Kat Amici, zawodnik Wisły Kraków - Martin Kostal jeszcze 13 miesięcy temu był zawodnikiem Spartaka Trnava, gdzie nie przebił się do wyjściowej 11 (przez 3 sezony zagrał 18 spotkań).
                    Amiki. To nie Amicia. A reszta uj mnie obchodzi. A MI KA.

Komentarz

• Lechia już 2-1 prowadzi i póki co są liderem na chwile obecną

Komentarz

• Dobrze, że, nomen omen, trochę wody w Wiśle upłynie, zanim zagramy z nimi mecz, bo w formie, którą zaprezentowali z Lechem i dzisiaj z Górnikiem, to z naszej formacji obronnej niewiele by zostało. Odpowiednie przygotowanie fizyczne, trener któremu nie brakuje piątej klepki i najwyraźniej da się bandę przeciętniaków ustawić tak, żeby styl gry cieszył oko. Ciekawe na jak długo.

Komentarz

• Najbardziej wk.......ą osobą w Krakowie jest pan Profesor . Żyjąca na kredyt Wisła gra jak z nut a jego projekt z polskim Guardiolą na czele kolejny sezon daje dupala . Ciekawe na ile mu starczy cierpliwości . Oby nasze gwiazdki za tydzień doprowadziły Profesora na skraj czarnej rozpaczy .

Komentarz

Lechia już 2-1 prowadzi i póki co są liderem na chwile obecną
                            Stokowiec odwalił dobrą robotę w Lubinie, poszedł do Gdańska i udowadnia, że jest fachowcem.

Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                            Najbardziej wk.......ą osobą w Krakowie jest pan Profesor . Żyjąca na kredyt Wisła gra jak z nut a jego projekt z polskim Guardiolą na czele kolejny sezon daje dupala . Ciekawe na ile mu starczy cierpliwości . Oby nasze gwiazdki za tydzień doprowadziły Profesora na skraj czarnej rozpaczy .
                            Mają cierpliwość do niego ...
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                              Żyjąca na kredyt Wisła gra jak z nut a jego projekt z polskim Guardiolą na czele kolejny sezon daje dupala .
                              Niemożliwe.

Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                              Probierz zna się na trenerce, do tego ma w sobie coś ze skauta (pokazał to w Jagiellonii), a Filipiak ma pieniądze. Z tego może się urodzić coś poważnego.

Komentarz

• Zagłębie w 10 min. (56' 59' 65') ze stanu 0-2 wyprowadza na 3-2 w meczu ze Śląskiem
                                Dwie bramki Sanogo.
                                I traci w doliczonym na 3-3 po karnym

Komentarz

Pracuję...
                                X