Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    A Carlitos, czy Dani Quintana to do Ekstraklasy przychodzili jako przyszłe gwiazdy, czy jakiś szrot z niższych lig?
    No nie przychodzili na pewno za 1,5 mln euro (o ile ta kwota to prawda).
    Do tego ten Amaral ma 26 lat, a jeszcze 2-3 sezony temu grał w lidze amatorskiej i sprzedawał wina.
    Chciałbyś takiego piłkarza do Legii?

Wiadomo, że liga go zweryfikuje, no ale bez jaj. Na moment zakupu to jest taki trochę ogór.

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
      No nie przychodzili na pewno za 1,5 mln euro (o ile ta kwota to prawda).
      Do tego ten Amaral ma 26 lat, a jeszcze 2-3 sezony temu grał w lidze amatorskiej i sprzedawał wina.
      Chciałbyś takiego piłkarza do Legii?
      A co to ma do rzeczy? Mają kupę kasy ze sprzedaży wychowanków, także chyba nie zbankrutują. Poza tym rynek się zmienia, ceny rosną i jeśli taki Liverpool może wydać 80 baniek Euro za bramkarza, Neymar idzie za 200, a jakiegoś ogóra w Anglii klub krzyczy sobie kwoty powyżej 20 mln Euro to chyba nic dziwnego, że w ogórkowej Ekstraklasie ktoś pokusił się na wydanie 1,5 mln Euro (o ile faktycznie tyle sypnęli, a nie zsumowali prowizję dla menago, kasę za podpis itd.).

Przypomnę, że my za Masłowskiego, który zaliczył pół udanego sezonu w lidze, zapłaciliśmy 800 000 tysięcy, a za nieopierzonego Nagy'a bańkę.

Prijović przed przyjściem do nas kopał w II lidze tureckiej i nie zachwycał statystykami jak na napastnika. Teraz jest czołowym napastnikiem w Grecji i pojechał z kadrą Serbii na Mundial.

Czy chciałbym u nas takiego zawodnika? Nie. Dlaczego? Ponieważ mamy bardzo dobrych napastników, nie gramy skrzydłami, dlatego ktoś taki byłby nam zupełnie zbędny. Poza tym Kepcij wykonuje u nas świetną robotę i myślę, że za takie pieniądze znalazłby kogoś zdecydowanie lepszego.

W Lechu jest tak, że przychodzi trener i ściga sobie swoich grajków. Teraz jest moda na Portugalię, bo kiedyś grał tam Djurdjević, a ten cały Amaral ma podobno tego samego agenta co Tiba, więc strzelam, iż to nie jest efekt ich miernego scoutingu, lecz transakcja wiązana. A czy wypali, czy nie to się dopiero okaże. Stilić wszędzie, poza naszą Ekstraklasą, był szrotem do grzania ławy albo siedzenia na trybunach. Jednak był czas, że w Polsce zamiatał. W tych dziwnych rozgrywkach niczego nie można przewidzieć.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ja tylko oceniam tego Amarala na aktualny moment. Tyle siana za takiego piłkarza to lekka paranoja. Ale niech kupują takich piłkarzy - im więcej i im drożej tym lepiej

Te wszystkie inne wynalazki z niższych lig co przychodziły do Polski, to były za darmo albo koszytowały kilka razy mniej. A to robi różnicę.

Ten cały Amaral jak na napastnika to ma słabe statystyki. Nie miał nawet tzw. sezonu życia.

No był Masłowski za 800 tys. euro i chyba większość, o ile nie wszyscy, się łapała za głowy.

Ale uj tam z Lechem. Niech robią sobie co chcą. Ja tam zadowolony jestem z Carlitosa.

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
          Ja tylko oceniam tego Amarala na aktualny moment. Tyle siana za takiego piłkarza to lekka paranoja. Ale niech kupują takich piłkarzy - im więcej i im drożej tym lepiej

Te wszystkie inne wynalazki z niższych lig co przychodziły do Polski, to były za darmo albo koszytowały kilka razy mniej. A to robi różnicę.

Ten cały Amaral jak na napastnika to ma słabe statystyki. Nie miał nawet tzw. sezonu życia.

No był Masłowski za 800 tys. euro i chyba większość, o ile nie wszyscy, się łapała za głowy.

Ale uj tam z Lechem. Niech robią sobie co chcą. Ja tam zadowolony jestem z Carlitosa.
          Benfica kupiła go niedawno za 1,5 mln. Za ile według Ciebie powinni go teraz sprzedać?

Co to za różnica, ile kto kosztował? Chukwu przyszedł tu za darmo, ale miał jeden z najwyższych kontraktów w lidze i znacząco obciążał budżet.

Jakby miał sezon życia to na pewno nie trafiłby do Polski, a już na pewno nie do wiecznie przegranego Poznania.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Żenada z tym logo PKO na koszulkach. Już lepiej się prezentował różowy prostokąt T-Mobile.

Komentarz

• Powiem tak: nie wiem czy ten gość się sprawdzi w naszej lidze, nie wiem czy jest wart tej kasy, ale naprawdę niektórzy przesadzają trochę: transfer jest bardzo ciekawy, szczególnie w tej posusze w tym lecie.
              Na poziomie znacznie silniejszej ligi portugalskiej strzelił 9 bramek w słabym zespole. Co warto zaznaczyć - to nie jest napastnik (chociaż może ten występować w ataku) , więc nie rozumiem tych śmiechów z powodu liczby jego bramek. Kolega FlashGordon stara się przekonać w temacie o naszych transferach, że on przeszedł do Benfici B.. ja nie znalazłem nigdzie takiej informacji, a zresztą przecież to wciąż ten sam klub. Oni pewnie go chcieli poczatkowo zobaczyć u siebie i wypożyczyć najwyżej.
              Nie ściągali by jakiegoś ogórka.
              Makuszewski był w Setubal i nic totalnie nie pokazał. Teraz Amaral zagra w jednym klubie na jego terenie i zobaczymy czy to tylko kwestie aklimatyzacyjne czy po prostu Portugalczyk jest znacznie lepszy.

Odpowiadam na pytanie, które zadał ktoś wcześniej: raczej nie chciałbym za taką kasę tego typka w Legii, też uważam, że nasz OBECNY scouting znalazłby kogoś ciekawszego, ale z zainteresowaniem będę go obserwował. Skoro Lech zdecydował się wyłożyć taki hajs, to widocznie wg nich jest tego wart, chociaż forumowi eksperci dzisiaj pierwszy raz o nim usłyszeli i już wydali osąd, że absolutnie przepłacony.

Podsumowując: gość z niezłej ligi, znacznie silniejszej od nasza, po dobrym sezonie i wzbudzeniu zainteresowania przez hegemonów tejże ligi (pewnie nie w kontekście wzmocnienia pierwszego zespołu od zaraz, ale jednak to zawsze coś) i za dużą, jak na nasze warunki kasę.
              Jak na polskie warunki to naprawdę interesujący ruch, a takie wyśmiewanie tego ruchu to zalatuje zachowaniem rodem z forum wiary.
              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Dziwnym trafem obydwu Portugalczyków łączy wspólny menager

Komentarz

• Nie wierzę, że tyle wydali na tego gościa. Kwota pewnie celowo zmyślona i puszczona dalej z gabinetów Lecha.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• I Miedź pierwsze 3 punkty
                    q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                      I Miedź pierwsze 3 punkty
                      Niestety...
                      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                        Nie wierzę, że tyle wydali na tego gościa. Kwota pewnie celowo zmyślona i puszczona dalej z gabinetów Lecha.
                        Może coś w stylu oddania Berto do Legii. Na początku wszyscy zdziwieni, że sprzedany, a nie wypożyczony, potem że za darmo.. tylko % chyba duży.
                        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                            Niestety...
                            No ale trzeba przyznać że cisneli, te 2 słupki, te dryblingi Ojamy Już widzę jak nasi tam jadą "wygra się samo" a potem będzie gonienie wyniku. Plus taki że jak na beniaminka nie robili symulacji wojny okopowej.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                              I bardzo dobrze, że wraca bo ten "rynek" to akurat w naszym kraju jakoś wielce miarodajny nie jest. Ja tam akurat lubię go słuchać i szkoda by go było na jakieś instagramowe chuje muje.
                              Czemu rynek nie jest miarodajny? Właśnie jest i go zweryfikował. Komentatorem nie jest złym, ale z jego (i Smokowskiego) planów nic nie wyszło.

Komentarz

• Bugi czy dzisiejsza gra Bursztyna to tak na stałe?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X