Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Rynek bardzo szybko zweryfikował jego możliwości i wraca z podkulonym ogonem.
    I bardzo dobrze, że wraca bo ten "rynek" to akurat w naszym kraju jakoś wielce miarodajny nie jest. Ja tam akurat lubię go słuchać i szkoda by go było na jakieś instagramowe chuje muje.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jestem tylko ciekaw czy Smokowski tak szybko wróci jak Twaro ..

Komentarz

• Zamieszczone przez matikyo Zobacz posta
        Jestem tylko ciekaw czy Smokowski tak szybko wróci jak Twaro ..
        Smokowski podobno moze zasilic ekipę Polsatu.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jako ,że z natury jestem konserwatystą to polecam Przegląd Sportowy i Skarb Kibica.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
            Jako ,że z natury jestem konserwatystą to polecam Przegląd Sportowy i Skarb Kibica.
            Jest co polecać.

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
              Jako ,że z natury jestem konserwatystą to polecam Przegląd Sportowy i Skarb Kibica.
              Właśnie przeglądam. Trener Wisły Płock: Brzęczek
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                Właśnie przeglądam. Trener Wisły Płock: Brzęczek
                PZPN nie wykupił go za 250 tys. jurków?
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Nie wiem czy było ale reforma z trzema zawodnikami spoza UE i jednym młodzieżowcu odrzucona.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                    Smokowski podobno moze zasilic ekipę Polsatu.
                    Ostatnio na TT wrzucał sporo fotek z MŚ z Borkiem, więc może jest coś na rzeczy - tym bardziej że Polsat ma teraz LM.
                    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• https://sofifa.com/player/234949

za 1,5 mln euro w Lechu, muszę przyznać że kozaczek.

Komentarz

• Raczej maślaczek

Z tego co da się wyczytać, to ten Amaral 2-3 lata temu grał w lidze amatorskiej i sprzedawał wina.
                        CV szału nie robi. 1,5 mln euro za takiego zawodnika, chyba kogoś tam pogrzało w tym Poznaniu

Komentarz

• Podobno Hutek rzucił kwotę z sufitu, żeby ukoić nerwy kibiców.

Komentarz

• Przeciez oni juz sami nie wiedza co wypuszczac w swiat 1,5 banki - taaaaa jasne !!!
                            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• A Carlitos, czy Dani Quintana to do Ekstraklasy przychodzili jako przyszłe gwiazdy, czy jakiś szrot z niższych lig?
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                                Przeciez oni juz sami nie wiedza co wypuszczac w swiat 1,5 banki - taaaaa jasne !!!
                                Ja to widzę tak: nie ma piłkarza czy tam ceny za piłkarza, który gwarantowałby jakość, bo zawsze może nagle stracić formę, kontuzję, nie zaaklimatyzować się itd. Oczywiście im wyższa wartość rynkowa tym większe prawdopodobieństwo, że odpali. Ale w przedziale do 2mln euro, czyli chyba obecny max polskich klubów, zawsze kupuje się kota w worku.

I jak dla mnie dwie opcje: Rutkowski jak zwykle nie wyciągnął węża z kieszeni i te 1,5mln euro to z podpisem, prowizją dla menago i pewnie jeszcze z rok kontraktu w to wliczyli

Opcja nr 2 - Rutkowski faktycznie przepłacił i wyjebal 1,5 bańki eurasków, bo po tym co wczoraj zobaczył dupa mu się pali i chce umyć ręce - "to nie moja wina, ja zrobiłem rekordowy transfer itp".

Piszę, że przepłacił, bo CV typa dupy nie urywa.

No zobaczymy, liga będzie ciekawsza

Komentarz

Pracuję...
                                X