Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odgrzewany kotlet, ale że emocjonowałem się tym wtedy to podaję dalej: Citko dziś u Stanowskiego podał, że miał wiedzę od ludzi z ŁKS, że mecz RTS z ŁKS 5-0 w 1999 (wtedy co mistrzowska Wisła była wywalona z pucharów i walczyliśmy z RTS do końca o wicemistrza i el. LM) był ustawiony.

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Ówczesna tabela:
      http://www.90minut.pl/liga/0/liga548.html

Bramki Widzewa + 17, bramki Legii +16.
      W Warszawie wygraliśmy 1-0, w Łodzi porażka 2-3.

W ostatniej kolejce Legia-Polonia 3-0, a w derbach Łodzi 5-0 dla Rts (4-0 do przerwy + zmarnowany karny).

Co wtedy mówił Kulesza ??
      Aż dziw bierze, że po 1993 nie nauczyli się brać bilansu bezpośrednich meczów w przypadku równej liczby punktów

Skrót:
      https://www.youtube.com/watch?v=qRFE6FQC1HI
      "wycieczka" poza pole bramkowe Bodzia W. przy pierwszym golu
      + wędka na 2 połowę.
      Ostatnio edytowany przez martinus88; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodanie filmiku

Komentarz

• W dniu wczorajszym został ustalony termin spotkania naszych przedstawicieli z Jackiem Rutkowskim. Odbędzie się ono 11 lipca w godzinach wieczornych.

Wczoraj też odbyło się spotkanie przedstawicieli Grup Kibicowskich z nowym trenerem Ivanem Ðurðevićem. Spotkanie z racji grona i charakteru miało swobodny przebieg, co pozwoliło na szczerą rozmowę odnośnie przyszłości sportowej Lecha Poznań pod rządami Ivana.

Przekazaliśmy nowemu trenerowi nasze spostrzeżenia odnośnie tego jak wyglądała gra naszego klubu okiem kibiców, a szczególnie jak ocenialiśmy zaangażowanie poszczególnych zawodników, którzy pozostali w kadrze zespołu, a także przekazaliśmy trenerowi nasze oczekiwania co do tego jak według nas powinien prezentować się na boisku Kolejorz. Generalnie sprowadzało się to do tego czego nam wszystkim brakowało - walki, serducha, charakteru, podniesionej głowy, werwy, zaangażowania. Podkreślaliśmy, że to niby oczywiste i że wymagaliśmy tego zawsze, ale rzadko kiedy mogliśmy to u zawodników dostrzec.

Ivan odpowiedział na nurtujące nas kwestie. Zna problemy toczące zespoł, zna przyczyny porażek, poznał dobrze szatnie, porozmawiał z wszystkimi zawodnikami.

W tym momencie zespół i Ivan są w środku przygotowań. Generalnie na razie wszystko sprowadza się do 3 zadań: praca, praca i praca. I Ivan bezwzględnie tego wymaga i równie bezwzględnie to egzekwuje. Obecna kadra wygląda tak na jego życzenie, potwierdził doniesienia o wolnej ręce w wyborze zawodników, taktyki, cyklu przygotowań. Potwierdził autorskie decyzje co do składu, a także uargumentował dlaczego zostawił graczy co do których wyraziliśmy wątpliwości.

Wiadomo, że Ivan w pewnym sensie ma z górki jeśli chodzi o nasze zaufanie, ale odstawiając na bok sentymenty brzmiał wiarygodnie, bronił rzeczowo swoich decyzji, podał kilkanaście konkretnych działań, które podjął w celu zdiagnozowania problemów i błędów zespołu, większej mobilizacji, dyscypliny, rywalizacji, poprawienia atmosfery, a także wyznaczenia celów i tego co należ zrobić by je osiągnąć.

O konkretach, które wczoraj usłyszeliśmy powie szerzej zapewne sam Ivan, na razie prosił aby pozwolić się spokojnie przygotować drużynie, aby wreszcie dała nam powody do dumy i radości.
        autentycznie sie wzruszyłem
        Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• będą zmiany bo muszą być!

Komentarz

• Nie wiem, skąd u Nich takie przekonanie, że ten cały Ivan im to dźwignie..

Gość im mówi to, co chcą usłyszeć.
            Ostatnio edytowany przez Lorenzo; [ARG:4 UNDEFINED].
            #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
              Nie wiem, skąd u Nich takie przekonanie, że ten cały Ivan im to dźwignie..
              - 5 lat szkoleń
              - przez ostatnie lata mógł wprowadzić swój warsztat w zespole rezerw i młodzieżówce
              - ma serce do walki, na boisku wojownik i legenda

Do tej pory brakowało mentalności i kultury zwyciężania.

A tak serio z tego co czytałem na poznańskich forach zarząd chce go wpier,dolić na minę. Wiedząc, że Ivan od początku będzie się cieszył zaufaniem na trybunach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                A tak serio z tego co czytałem na poznańskich forach zarząd chce go wpier,dolić na minę. Wiedząc, że Ivan od początku będzie się cieszył zaufaniem na trybunach.
                No właśnie też tak sobie pomyślałem. Atmosfera tam gęsta jak kisiel to im rzucają takie głodne kawałki.
                #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                  No właśnie też tak sobie pomyślałem. Atmosfera tam gęsta jak kisiel to im rzucają takie głodne kawałki.
                  Jak widać łykają jak pelikany ;-) nawet spocony Arek sie powoli znów daje udobruchać

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                    autentycznie sie wzruszyłem

Nieprzebrana kopalnia beki.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Kilka plotek, 30-letni Portugalczyk, trener z III ligi na trenera i znowu już wszystko cacy, idą na mistrza wszechświata. Niestety za chwilę ich ulubiony okres, czyli ten przed sezonem się skończy i znowu trzeba będzie wyjść na boisko.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                        Kilka plotek, 30-letni Portugalczyk, trener z III ligi na trenera i znowu już wszystko cacy, idą na mistrza wszechświata. Niestety za chwilę ich ulubiony okres, czyli ten przed sezonem się skończy i znowu trzeba będzie wyjść na boisko.
                        Jeśli ściągną Carlitosa, to Liga Mistrzów za rok murowana

Albo wicemistrzów...

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                          Jeśli ściągną Carlitosa, to Liga Mistrzów za rok murowana

Albo wicemistrzów...
                          Od rana lata info, że jak Carlitos zostanie w polskiej lidze to w Legii. To już Rutki powoli znowu muszę wypierpapier
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Ten cały Tiba przyszedł choć miał lepsza ofertę z Turcji ale widzi tu potencjał i chce wygrać jakieś trofea
                            od wczorajszego wieczora ta narracja mi sie najbardziej podoba w całej tej aferze o Carlitosa . Do Lecha przychodza wszyscy grac za pół darmo bo jest szansa wygrac jakies trofea

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                              od wczorajszego wieczora ta narracja mi sie najbardziej podoba w całej tej aferze o Carlitosa . Do Lecha przychodza wszyscy grac za pół darmo bo jest szansa wygrac jakies trofea
                              IVAN OBIECAŁ, że teraz będą walczyć i umierać za Lecha. No to nie ma innej opcji
                              #teamMioduski

Komentarz

• Mikołaj Maćkowiak
                                ‏

@mjmackowiak
                                2 min2 minuty temu
                                Więcej
                                Moim zdaniem ten Carlitos jest nam potrzebny jak symbol. Ze możemy, że stać nas, że bierzemy gwiazdę tej ligi. A tymczasem my na imprezie stawiamy cały wieczór drinki najlepszej lasce, a na koniec przyjeżdża Legia i wyciąga nam ja sprzed nosa na noc. A nam pozostaje ping-pong.
                                dzis juz nic lepszego nie przeczytamy

Komentarz

Pracuję...
                                X