Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czyli miękkie faje, dopuszczające przechodzenie obok meczów, mają z głowy - nic tylko siąść i płakać.
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Gucci Zobacz posta
      Uwierz mi że wielu piłkarzy mocno się zastanowi czy aby na pewno będą chcieli grać w takim klubie, gdzie piłkarzy się zastrasza i grożą im śmiercią. Jeśli gdzie indziej dostaną te same warunki finansowe, wybiorą inny klub niż ten gdzie może stać im się krzywda z rąk własnych kibiców.
      Ta, z pewnością, bo do nas też wielu się bało przyjść po "jesiennej akcji - spadający liść"

Komentarz

• Kilka perełek z rozmowy na weszlo z Bjelica

Tak, tak… (śmiech) Chciałem zostać mistrzem Polski z Lechem, to był mój najważniejszy cel. I w momencie zwolnienia ciągle miałem szansę wygrać mistrzostwo.
        Mieliśmy problem z presją. To jest dla mnie jasne. W Lechu graliśmy wieloma młodymi piłkarzami, którzy nie trzymali ciśnienia. Ale co w tym dziwnego? Legia nie gra młodymi piłkarzami, Jagiellonia też nie.
        Byłoby lepiej, gdyby oni w Lechu powiedzieli, co jest pozytywem pracy Nenada Bjelicy. Na pewno transfery, które zrobiliśmy. Nenad Bjelica stawiał na wychowanków, jak Paweł Tomczyk, Tymoteusz Puchacz, Tymoteusz Klupś. Budowałem w tym sezonie Roberta Gumnego i Kamila Jóźwiaka.
        Ogólnie to będą jaja jak on nie wygra tego mistrzostwa w Chorwacji
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Człowieku mówimy tu o potencjalnym zagrożeniu życia w tym konkretnym przypadku, rozumiem że mając rodzinę nie interesował by Cie fakt ze tobie lub komuś z bliskich może stać się krzywda powtarzam z rąk własnych kibiców. I jak rozumiem uważasz to za zupełnie normalne że za brak wyników dostaniesz po pysku (tylko po pysku, w najlepszym przypadku) ? Żaden normalny, zdrowo myślący piłkarz nie przejdzie do klubu gdzie kibice grożą śmiercią swoim piłkarzom, te miekkie faje jak Ty to nazywasz przejdą to każdego innnego klubu i nie chodzi tu o dopuszczanie przechodzenia obok meczów tylko o normalność i porządek w klubie ale wg Ciebie ten transparent jest rzeczą normalną ? No chyba w takim kraju jak Polska to jest normalne, tylko spójrz na poziom sportowy Lecha, i tak jak dalej twierdze że ten mecz niewiele zmieni, to fakt co się wydarzyło przed spotkaniem i być może po meczu może wpłynąć niekorzystnie dla Lecha w niedalekiej przyszłości.

Edit. Invictus - Na nasze szczęscie my wtedy zdobyliśmy Mistrza, to duży i znaczący fakt jeśli klub ma szanse na grę w Lidzę Mistrzów, tym przekonasz wielu piłkarzy ale w przypadku Lecha tak nie będzie moim zdaniem tym ruchem strzelają sobie w kolano. Koniec z mojej strony.
          Ostatnio edytowany przez Gucci; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Gucci Zobacz posta
            Człowieku mówimy tu o potencjalnym zagrożeniu życia w tym konkretnym przypadku, rozumiem że mając rodzinę nie interesował by Cie fakt ze tobie lub komuś z bliskich może stać się krzywda powtarzam z rąk własnych kibiców. I jak rozumiem uważasz to za zupełnie normalne że za brak wyników dostaniesz po pysku (tylko po pysku, w najlepszym przypadku) ? Żaden normalny, zdrowo myślący piłkarz nie przejdzie do klubu gdzie kibice grożą śmiercią swoim piłkarzom, te miekkie faje jak Ty to nazywasz przejdą to każdego innnego klubu i nie chodzi tu o dopuszczanie przechodzenia obok meczów tylko o normalność i porządek w klubie ale wg Ciebie ten transparent jest rzeczą normalną ? No chyba w takim kraju jak Polska to jest normalne, tylko spójrz na poziom sportowy Lecha, i tak jak dalej twierdze że ten mecz niewiele zmieni, to fakt co się wydarzyło przed spotkaniem i być może po meczu może wpłynąć niekorzystnie dla Lecha w niedalekiej przyszłości.

Edit. Invictus - Na nasze szczęscie my wtedy zdobyliśmy Mistrza, to duży i znaczący fakt jeśli klub ma szanse na grę w Lidzę Mistrzów, tym przekonasz wielu piłkarzy ale w przypadku Lecha tak nie będzie moim zdaniem tym ruchem strzelają sobie w kolano. Koniec z mojej strony.
            Dobrze, że zadeklarowałeś koniec pisania tych bzdur.
            Po pierwsze - to jest forum kibiców Legii Warszawa i mało nas interesują konsekwencje poczynań działaczy, kibiców i piłkarzy Lecha.
            Po drugie. Jeśli ktoś bierze tak dosłownie treść tego transparentu to oznacza tylko tyle, że ten ktoś jest nienormalny. Nie transparent
            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
            Better Dead Than Red

Komentarz

• niech jozak zabiera do siebie Eduardo.
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                Jest spinka na Lechu ...

Pamiętam taki sezon kiedy na Zachodzie modne było hasło " Jak spadniemy , zajebiemy " . Pomalowali sobie nawet łby na niebiesko na mecz z Legią . Nie pomogło .

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Kilka perełek z rozmowy na weszlo z Bjelica

Ogólnie to będą jaja jak on nie wygra tego mistrzostwa w Chorwacji
                  Dinamo jest już mistrzem.
                  Zamieszczone przez Bary89
                  Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                    A co ostatniej kolejki nie grają?
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Dinamo confirmed the title following Rijeka and Hajduk's draws with Cibalia and Osijek, respectively.

Komentarz

• Ok. Czyli nie zdążył tego zjebac
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                          To po uj oni trenera zmieniali skoro wywalczyli mistrzostwo?

Komentarz

• Bo jak widać dla nich też mistrzostwo to dopiero wstęp i początek, nie koniec..
                            Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              Ok. Czyli nie zdążył tego zjebac
                              Spokojnie, zjebać może Puchar Chorwacji. Dinamo kontra Hajduk.
                              Zamieszczone przez Bary89
                              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• No Piast nie spier.... Tego
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X