Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Albo tak ustawić terminarz że 4 pierwsze drużyny ostatnia kolejkę grają u siebie.
    Sprawdzałem czy taki układ jest możliwy. I jest teraz 33 kolejka: 1-5, 2-7, 3-6, 4-8.

Swoją drogą to z tym układem meczów w rundzie finałowej był bajzel. Mecz drużyn 1-2 był najpierw na końcu, potem na początku, a od zeszłego sezonu w 35 kolejce.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      No i co moi mili?
      https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...znaniu/e9d09z8

Bądźmy dalej światowi i mili dla innych raz nadstawiajmy kolejne policzki ...
      No to kurrrrwa uradzili

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Albo tak ustawić terminarz że 4 pierwsze drużyny ostatnia kolejkę grają u siebie.
        Tak, tak, właśnie to miałem na myśli, tylko nie przelałem całości myśli na klawiaturę

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
          Najpierw to niech oni zdobędą tytuł.
          No właśnie. Te wszystkie rozkminki i oburzenia by były uzasadnione jakbyśmy tam jechali już z zapewnionym tytułem, a tak to wszystko jest tu możliwe, zwłaszcza w obecnej formie. Oj poprzewracało się w dupach w ostatnich latach.

Komentarz

• W kontekście Brosza w Poznaniu, to sam trener odmówił, więc nie ma tematu.

Komentarz

• Nenad cwaniak , porzucił przegrany klub z zachodu Europy i zatrudnił się na słonecznym południu . Dwa lata kontraktu i szansa na dublet z Dinamem Zagrzeb . Dinamo ma 3 punkty przewagi w tabeli nad Rijeką na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek , jest też finalistą pucharu Chorwacji .
              Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                No właśnie. Te wszystkie rozkminki i oburzenia by były uzasadnione jakbyśmy tam jechali już z zapewnionym tytułem, a tak to wszystko jest tu możliwe, zwłaszcza w obecnej formie. Oj poprzewracało się w dupach w ostatnich latach.
                Chłodna głowa to podstawa w tym wypadku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                  Nenad cwaniak , porzucił przegrany klub z zachodu Europy i zatrudnił się na słonecznym południu . Dwa lata kontraktu i szansa na dublet z Dinamem Zagrzeb . Dinamo ma 3 punkty przewagi w tabeli nad Rijeką na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek , jest też finalistą pucharu Chorwacji .
                  A w jego rodzinnym Osijeku taka oto reakcja na ten wybór:

Komentarz

• W przypadku gdy stałby się dramat i Jaga została by mistrzem, gdzie odbieramy srebrne medale? Na stacji benzynowej czy może gdzieś po środku drogi między Poznaniem a Warszawą?

Komentarz

• Wtedy to na rynku w Poznaniu sam Litar by nam je wręczył
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jaki jest bilans między Wisłą P i Górnikiem a Wisłą Kraków? Czy przy porażce płockiej ekipy i wygraniu Wisły K z Górnikiem to krakusy zagrają w eliminacjach LE?
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Będą wtedy mieli punkt więcej od Górnika i Płocka więc tak
                          You'll take my life but I'll take yours too
                          You'll fire your musket but I'll run you through
                          So when you're waiting for the next attack
                          You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• W kolejnym sezonie Leszek Ojrzyński nie będzie trenował gdyńskiej Arki- poinformował na czwartkowej konferencji prasowej Wojciech Pertkiewicz, prezes gdyńskiego klubu. Z Arki dużo zawodników odchodzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                              Będą wtedy mieli punkt więcej od Górnika i Płocka więc tak
                              łeee, nie wiem co mi się pojebało ...
                              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Ivan Djurdjević ma zostać nowym trenerem Lecha.

Komentarz

Pracuję...
                                X