Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Puchar na Legii mogli świętować, a my u nich mistrzostwa juz nie. Parodia.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Najpierw to niech oni zdobędą tytuł.
      Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
        Puchar na Legii mogli świętować, a my u nich mistrzostwa juz nie. Parodia.
        O to o nas pisza Azja na tym ich smisznym forum

Komentarz

• To są jaja. Poznań udowadnia, że jest śmiesznym miastem z zakompleksionymi prymitywami.
          Nie mogę też pojąć, dlaczego na tę szopkę zgodził się Mioduski?

Komentarz

• Na meczu Lecha z Legia będzie za to okazjonalna wielka tekturowa tabliczka "Legia Warszawa Mistrz Polski", jak wygrają to niech ją wzniosą jako puchar XD Albo po każdym golu strzelonym, szpaler pod Kotłem

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
              Za to PZPN o dziwo ma prwidłowe stanowisko w sprawie:

Tak czy inaczej, ekstraklapa to żenada nad żenadami!
              No i?? Czy po za tym śmiesznym oświadczeniem zrobili albo zrobią coś więcej?
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                No i?? Czy po za tym śmiesznym oświadczeniem zrobili albo zrobią coś więcej?
                A co mogą zrobić???
                Jaka była reakcja po meczu w Białymstoku?
                Jaka będzie po kolejnych tego typu przypadkach?
                Strzelam: żadna
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• https://www.gnkdinamo.hr/HR/Novosti/...-novog-trenera
                  Stało się.
                  „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

A co mogą zrobić???
                    Jaka była reakcja po meczu w Białymstoku?
                    Jaka będzie po kolejnych tego typu przypadkach?
                    Strzelam: żadna
                    No właśnie
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      No właśnie
                      Panowie, jebac ich. Kogos to boli? Ich boli.
                      Nasz stadion to jest jedyne godne miejsce na koronacje Miatrza a nie ta poznanska pipidowa
                      Ale sie nadalem

Komentarz

No i co moi mili?
                        https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...znaniu/e9d09z8

Bądźmy dalej światowi i mili dla innych raz nadstawiajmy kolejne policzki ...

Przecież to jest strzał w kolano. Tworzą precedens, który jeszcze nie raz im się odbije. Teraz każdy klub w analogicznej sytuacji będzie mógł się powołać na kazus Lecha, blokując tym samym koronacje mistrza na swoim stadionie. Poza klubami, które łączy zgoda, to raczej nikt nie chciałby oglądać świętowania drużyny "X". Tworzy się w ten sposób furtka na przyszłość. No chyba, że liczą na to, iż zawsze co roku będzie wygrywać ligę mistrz lub wicemistrz po zasadniczym (wtedy kończą na własnym obiekcie), ale to sci-fi.

Edit. Oczywiście po sezonie zasadniczym to co najwyżej "lider", a nie "mistrz".
                        Ostatnio edytowany przez bart; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wystarczyłoby zrobić w ostatniej kolejce mecze bez spotkań pomiędzy czołową czwórką - to co prawda nie zlikwiduje całkowicie takiego ryzyka ale zminimalizuje je niemal do zera.

Komentarz

• Ja o tym pisałem już kilka dni temu. Furtkę już dawno uchylili w Białymstoku, w ostatnim meczu otworzyli ją szeroko.
                            Teraz już nagminne będzie nie wpuszczanie przyjezdnych kibiców, wystarczy się dogadać z miejscowym wojewodą, ogłosić "niebezpieczeństwo" i wybrać dowolny, nawet kuriozalny pretekst. Z czasem będzie coraz gorzej jeśli się tego nie powstrzyma.
                            Sprawa fetowania Mistrza zostanie rozwiązana w prosty sposób przez zmianę regulaminu i wręczanie medali będzie na gali.
                            Niestety sprawy mogą się potoczyć tak daleko, że będzie wywierana bezpośrednia presja na piłkarzy i sędziów przez "kibiców" i "działaczy, jak za starych dobrych czasów, no i zdarza się to jeszcze w okręgówkach teraz - przecież teraz jest straszenie wjazdem poznańskich kibiców na murawę! To paranoja, mecz nie powinien się po prostu odbyć w Poznaniu albo bez kibiców, skoro tamtejszy klub nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa!
                            Strasznie się zabulgotałem i daję już sobie na dzisiaj spokój bo mnie krew zaraz zaleje!
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              Wystarczyłoby zrobić w ostatniej kolejce mecze bez spotkań pomiędzy czołową czwórką - to co prawda nie zlikwiduje całkowicie takiego ryzyka ale zminimalizuje je niemal do zera.
                              Albo tak ustawić terminarz że 4 pierwsze drużyny ostatnia kolejkę grają u siebie.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• A to ustala ktoś tę czwórkę przed sezonem, przy ustalaniu terminarza?
                                Ból dupy gdzieś się zrobił. Zamiast przyjąć na klatę to dramat jakiś się rozpętał.
                                Tu w piłkę trzeba grać podobno.

edit:
                                Jeszcze tego Mistrza trzeba zdobyć. Niewyobrażalna ale zrozumiała ta histeria ziemniaczana.
                                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X