Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Gówno Cię to obchodzi, grzecznie zapytałem.

Taki to właśnie specjalista z Ciebie, zwykły krzykacz.
    Zamknij mordę pajacu, lizodupie mioducha.

W Legii mają grać najlepsi. Natomiast tak wolę Brozia Jodłowca Dąbrowskiego ...jeśli ich poziom nie odbiega od sprowadzonych przed Mioducha i jego piesków obcokrajowców tak jak to miało miejsce ostatnio. Jak na razie to Mioduch zrobił transfery żeby PRowo zapewnić sobie spokój u twiterowoforumowych gimbow.
    Ty jako tak świetnie zorientowany odpowiesz może kto odpowie za transfery pachołka z Lazio i Eduardo?

Tak dobrze? (Grzecznie odpowiedziałem )
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Co do Antolica to mam mieszane uczucia natomiast Philips jeśli będzie grał przynajmniej tak jak z Górnikiem to Kopczyńskiego i nie tylko przerasta o głowę. Jodłowca to można porównywać do Cafu i tu na razie jest remis ale tylko jeżeli bierzemy pod uwagę Jodłowca za czasów Czerczesowa.
      Wymiana Dąbrowskiego za Maurico to moim zdaniem też porażka ale co zrobić skoro chłopak nie chciał grzać ławy.
      Czy Broź jest bardziej związany z Warszawą czy też z Łodzią to nie wiem ale faktycznie rezerwowym może być.

Ja też bym chciał aby w Legii grali "nasi" i najlepiej jeszcze młodzi i utalentowani ale u nas mistrzostwo jest dopiero początkiem. Najlepsi Polscy piłkarze uciekają na zachód a Ci co dobrze rokują nie dają sobie rady w Legii (patrz Szwoch) albo nie dostają szansy ponieważ tu liczy się tylko zwycięstwo

Że co?
      Jodłowca z czasów Czerczesowa porównywac do Cafu?

Oby Cafu kiedyś choć w połowie tyle dał, co Jodła wtedy!

Cafu jest obecnie chyba najlepszym wyborem na środek pola, a podoba się przede wszystkim ze względu na mizerię, jaką prezentuje cała reszta. Jeden, drugi przebłysk i uchodzi za króla środka pola.
      Ale do tego, co prezentował Jodła mu jeszcze bardzo daleko.

Chętnie bym zobaczył, co by Cafu zrobił pod wodzą jakiegoś trenera, po normalnym przygotowaniu do gry swoim i kolegów z zespołu. Być może przebije Jodłowca (oby !!) i zamiecie całą ligę pod dywan.
      Ale narazie nic takiego nie pokazał, żeby próbować go porównywać do Tomasza w najlepszej formie.
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Jeśli uwazasz, że Kurzawa jest lepszy niż w/w to w zasadzie nie mamy o czym rozmawiać bo żadna ze stron nie przekona drugiej.
        Zayebales mnie swoja argumentacja. Faktycznie szkoda czasu na tk merytoryczne gadki.Najlepiej w ogole nie bierzmy czolowych pilkarzy z naszej ligi, Phillips i Mauricio zjedza te lige.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
          Najlepiej w ogole nie bierzmy czolowych pilkarzy z naszej ligi, Phillips i Mauricio zjedza te lige.
          Najpierw przeczytaj moje posty. Bo nic takiego nie napisałem, wręcz przeciwnie.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Najpierw przeczytaj moje posty. Bo nic takiego nie napisałem, wręcz przeciwnie.
            Przeczytalem. „Kurzawa < Phillips, Kurzawa < Pasquato, Kurzawa < Radovic, dlczwgo? Bo tak!”
            Czlowieku, daj spokoj, szkoda klawiatury.

Komentarz

• Kijek, Ty to jednak jesteś pierdolnięty. Bez odbioru.

Sam kurva nie wiesz, czego chcesz i jakiego budowania składu oczekujesz, tylko pierdolisz jakieś farmazony. Najpierw granie wychowankami i młodymi Polakami złe, trenerzy wuefiści, teraz nagle Brosz i goście, którym pod jednym meczu w koszulce Legii rozwali głowę z ciśnienia i presji. Wielokrotnie przeczysz sam sobie w tej kontrze do Mioducha.
              Ostatnio edytowany przez Lorenzo; [ARG:4 UNDEFINED].
              #teamMioduski

Komentarz

• Faktycznie od Maria dzieli Cię przepaść, a każdym kolejnym postem to wszystkim udowadniasz.
                Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Trudno.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
                    Jeżeli Mioduski zwolni Klafurica po wywalczeniu dubletu w 1,5 miesiąca to żaden poważny trener nie będzie chciał tutaj podjąc pracy. Jeżeli faktycznie wywalczą ten dublet to Mioduski w nieco ponad rok będzie miał 2 mistrzostwa i PP Jedyne o co można mieć do niego pretensje to że tak długo w tym sezonie trzymał Magiere na stołku trenerskim. Bilans Magiery to w tym sezonie to 4-1-3 a gra pod jego wodzą była gorsza niż za Jozaka.Zresztą już w poprzednim sezonie prawie spartolił nam mistrzostwo, kiedy w ostatniej kolejce kazał swoim zawodnikom grać na remis z Lechią w ostatniej kolejce kiedy potrzebowaliśmy zwycięstwa. Mało brakowało a skończyło się katastrofą a połowa stadionu 10 minut po końcowym gwizdku miała biegunke ze stresu czy Jagiellonia nie strzeli na 3:2i spędziła ją w kiblu na stadionie. Jedyny udany okres Magiery to 3 miesiące rundy jesiennej po przejęciu drużyny po Albańcu. Potem były 2 okresy przygotowawcze w których nie potrafił przygotować drużyny pod żadnym względem do sezonu. Fizycznie klapa, pod względem piłkarskim czy taktycznym to samo. No ale niektórzy pieją nad nim z zachwytu bo grał w Legii. Mizernie grał i wszystkie trubuny z niego szydziły jak biegał z (L) na piersi.
                    niee, nie, nie, no naprawdę panowie trzymajmy się faktów i nie manipulujmy rzeczywistością.
                    Drużyna grała świetną piłkę za Magiery tylko na jesieni - prawda.
                    Jacek zwalił dwa w 100% swoje przygotowania - to też w większości prawda, ale..

Ale nie zgadzam się, że pod KAŻDYM względem. Na wiosnę męczyliśmy bułę, z przodu stworzyliśmy to co wykreował Vadis, ale TAKTYCZNIE to byliśmy bardzo dobrze ułożoną drużyną. Linia defensywna spisywała się właściwie bez zarzutu. Byliśmy zdyscyplinowani i ułożeni, tylko nie mieliśmy pomysłu jak rozgrywać akcje w ataku pozycyjnym. Rozegraliśmy świetny mecz z Lechem, gdzie doskonale było to widać. Nie stworzyliśmy mega wielu okazji, ale błysnął Dąbrowski, Vadis, potem Jodła do KK, ponadto nie pozwoliliśmy na nic Leszkowi i było pewne 2-0.

Więc jednak chciałbym, żebyśmy o tym nie zapominali. MP nie dał nam sam Vadis, ale również zdyscyplinowanie taktyczne i mądra gra w obronie. I w tym duża zasługa Jacka.
                    Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• No i co moi mili?
                      https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...znaniu/e9d09z8
                      W dniu 15 maja odbyły się rozmowy z udziałem przedstawicieli Lecha Poznań, Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok oraz Ekstraklasy S.A. Po wysłuchaniu argumentów Klubów podjęto decyzję, że w sytuacji, gdyby mistrzem Polski została Legia Warszawa, ceremonia wręczenia trofeum i złotych medali nie odbędzie się w Poznaniu, lecz zostanie przeprowadzona zaraz do Warszawy. Szczegóły ewentualnej ceremonii zostaną podane przez Legię w porozumieniu z Ekstraklasą S.A.

Jednocześnie klub Lech Poznań zobowiązał się do podjęcia wszelkich niezbędnych działań, mających na celu zapewnienie zawodnikom, sztabowi trenerskiemu oraz kibicom maksymalnie szybkiego opuszczenia stadionu. Dzięki temu przedstawiciele Legii mogliby jak najszybciej dotrzeć do Warszawy, by tam móc uczestniczyć w ceremonii.

Jednocześnie Ekstraklasa S.A. informuje, że w przypadku wywalczenia tytułu mistrzowskiego przez Jagiellonię Białystok, ceremonia wręczenia trofeum dla Jagiellonii odbędzie się w Białymstoku bezpośrednio po zakończeniu zawodów.
                      Bądźmy dalej światowi i mili dla innych raz nadstawiajmy kolejne policzki ...
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Więc jednak chciałbym, żebyśmy o tym nie zapominali. MP nie dał nam sam Vadis, ale również zdyscyplinowanie taktyczne i mądra gra w obronie.
                        Trafione w punkt. Warto pamiętać o tym, że gdy wygrywaliśmy często dzięki Vadisowi 1:0, to z jakiegoś powodu nie traciliśmy wtedy goli.

Tak dla przypomnienia: tej wymęczonej "wiosny Magiery" w 17 kolejkach zdobyliśmy 38 pkt, co daje średnią ponad 2.2pkt/mecz (najlepiej w lidze), straciliśmy zaledwie 9 bramek (najlepiej w lidze). Była to najlepsza wiosna w wykonaniu ekstraklasowego zespołu od 3 lat.

Edit. @up

Nie jestem z tych co w ślepo plują na Mioduskiego, ale jestem ***** pewny, że za Leśnego by to nie przeszło.
                        Ostatnio edytowany przez Darex13; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Mioduski won
                        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Ta liga to jakaś kpina.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Mam nadzieję, że zarząd i piłkarze pokaza co o tym mysla i nie pojawia się na gali.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Za to PZPN o dziwo ma prwidłowe stanowisko w sprawie:
                              Polski Związek Piłki Nożnej z wielkim zdziwieniem przyjął decyzję Ekstraklasy S.A. i czołowych klubów dotyczących wręczenia najważniejszych nagród na zakończenie sezonu 2017/2018. Przenoszenie tej ceremonii z miejsca, gdzie najprawdopodobniej może nastąpić najważniejsze rozstrzygnięcie ligowego sezonu, pokazuje brak szacunku dla wysiłku piłkarzy oraz koniunkturalizm władz ligowej spółki.

Nie ma to nic wspólnego z duchem sportowej walki i spontanicznym uczczeniem wysiłku zawodników po najważniejszym meczu sezonu. W informacji władz Ekstraklasy S.A. podanej do publicznej wiadomości nie przedstawiono żadnych merytorycznych argumentów tak dziwnej decyzji. PZPN, jako udziałowiec spółki Ekstraklasa S.A. nie może godzić się na podobne praktyki ligowej spółki.
                              Tak czy inaczej, ekstraklapa to żenada nad żenadami!
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Mam nadzieję, że zarząd i piłkarze pokaza co o tym mysla i nie pojawia się na gali.
                                Powiem Ci, że zaimponowaliby mi ta liga to jest ogromna szopka
                                na marginesie pierw zróbmy ten ostatni krok później będziemy debatować

Komentarz

Pracuję...
                                X