Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeżeli Mioduski zwolni Klafurica po wywalczeniu dubletu w 1,5 miesiąca to żaden poważny trener nie będzie chciał tutaj podjąc pracy. Jeżeli faktycznie wywalczą ten dublet to Mioduski w nieco ponad rok będzie miał 2 mistrzostwa i PP Jedyne o co można mieć do niego pretensje to że tak długo w tym sezonie trzymał Magiere na stołku trenerskim. Bilans Magiery to w tym sezonie to 4-1-3 a gra pod jego wodzą była gorsza niż za Jozaka.Zresztą już w poprzednim sezonie prawie spartolił nam mistrzostwo, kiedy w ostatniej kolejce kazał swoim zawodnikom grać na remis z Lechią w ostatniej kolejce kiedy potrzebowaliśmy zwycięstwa. Mało brakowało a skończyło się katastrofą a połowa stadionu 10 minut po końcowym gwizdku miała biegunke ze stresu czy Jagiellonia nie strzeli na 3:2i spędziła ją w kiblu na stadionie. Jedyny udany okres Magiery to 3 miesiące rundy jesiennej po przejęciu drużyny po Albańcu. Potem były 2 okresy przygotowawcze w których nie potrafił przygotować drużyny pod żadnym względem do sezonu. Fizycznie klapa, pod względem piłkarskim czy taktycznym to samo. No ale niektórzy pieją nad nim z zachwytu bo grał w Legii. Mizernie grał i wszystkie trubuny z niego szydziły jak biegał z (L) na piersi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
      [...] No ale niektórzy pieją nad nim z zachwytu bo grał w Legii. Mizernie grał i wszystkie trubuny z niego szydziły jak biegał z (L) na piersi.
      Ale na szacunek trybun sobie zapracował i tego nikt mu nie odbierze...
      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
      Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
        Ale na szacunek trybun sobie zapracował i tego nikt mu nie odbierze...
        Tego nikt nie neguje. Szacunek zawsze będzie miał. Ale robienie z niego nie wiadomo jakiego trenera i gloryfikowanie jego dokonań trenerskich na Ł3 to jakiś absurd.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
          I jednocześnie piszesz że Kurzawa czy tam Reca, a kiedyś, strzelam, Milik, są za ciency dla Legii...
          No i ?
          Jedno nie wyklucza drugiego.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Dublet jest bee bo zwolnili Magierę i nie gra wychowanek Broź ani junior Jodłowiec
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Serce pęka, bo kodziarz za chwilę może świętować dublet. A po prezesie tysiąclecia miał być spadek i ogrywanie juniorów.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                Dublet jest bee bo zwolnili Magierę i nie gra wychowanek Broź ani junior Jodłowiec
                Magiera i ostatnio Kucharczyk są przecież męczennikami rządów Mioduskiego i namaszczonych przez niego ludzi.

Zadziwiające jest też to, że rok temu każdy chciał zagranicznych gwiazd i były obawy, że Mioduski będzie grał samymi wychowankami i skończymy w B-klasie, a teraz chcemy polskiego trenera i młodych Polaków.. Wiem, że za sobą nie przepadamy Kijek, ale napisz mi tak w dwóch zdaniach, swoją wizję budowania drużyny. Ilu obcokrajowców, ilu Polaków i ilu wychowanków? Jakbyś budował Legię na puchary?
                #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                  No i ?
                  Jedno nie wyklucza drugiego.
                  Po prostu nie ma pół obiektywnego powodu żeby stwierdzać kategorycznie, że Reca czy Kurzawa nie mogą pełnić tej samej roli - solidnych ligowych grajków, jednocześnie potrafiąc zaśpiewać "Warszawę". No chyba, że się kreuje na forumowego scouta. Jesteś pewien, że Jodłowiec czy Broź prezentowali wyraźnie lepiej przechodząc do nas?
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                    Jesteś pewien, że Jodłowiec czy Broź prezentowali wyraźnie lepiej przechodząc do nas?
                    Z tą różnicą że Broź i Jodłowiec przychodzili do nas jako czołowi gracze ekstraklasy na swoich pozycjach jako wyraźne wzmocnienia a o Kurzawie ciężko powiedzieć żeby miał szansę na pierwszy skład.

Ps. Jeśli chodzi o skauta to pomyliłeś mnie z kimś innym
                    Ps2. Jeśli chodzi o "Warszawę" cytowałem tylko kogoś tam z Twittera.

Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                    Wiem, że za sobą nie przepadamy Kijek, ale napisz mi tak w dwóch zdaniach, swoją wizję budowania drużyny. Ilu obcokrajowców, ilu Polaków i ilu wychowanków? Jakbyś budował Legię na puchary?
                    Nie będę odwalał za Ciebie roboty. Polecisz z gotowym biznesplanem do Mioducha.
                    Gdzie byłeś przez ostatnie dwa miesiace ?
                    Kodziarz zabronił pisać komentarzy czy co?
                    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

Z tą różnicą że Broź i Jodłowiec przychodzili do nas jako czołowi gracze ekstraklasy na swoich pozycjach jako wyraźne wzmocnienia a o Kurzawie ciężko powiedzieć żeby miał szansę na pierwszy skład.

Ps. Jeśli chodzi o skauta to pomyliłeś mnie z kimś innym
                      Ps2. Jeśli chodzi o "Warszawę" cytowałem tylko kogoś tam z Twittera.
                      Kurzawa jest czołowym piłkarzem Górnika o czym świadczy największa liczba asyst w lidze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Kurzawa jest czołowym piłkarzem Górnika o czym świadczy największa liczba asyst w lidze.
                        Świetnie, wskazesz mi za kogo miałby u nas grać Kurzawa?

#TeamVuko

Komentarz

LP.

Komentarz

Za Radovica, Hamalainena, Pasquato, Phillipsa, Kuchego... no dobra, za Kuchego nikt nie moze grac.
                            Masz jakies uprzedzenia czy co? Za lysy, za malo usmiechniety, z Gornika? To moze podaj jakis argument za tym, ze Kurzawa to nienjest poziom Legii. Najlepiej poparty statystykami.

Komentarz

Nie będę odwalał za Ciebie roboty. Polecisz z gotowym biznesplanem do Mioducha.
                              Gdzie byłeś przez ostatnie dwa miesiace ?
                              Kodziarz zabronił pisać komentarzy czy co?
                              Gówno Cię to obchodzi, grzecznie zapytałem.

Taki to właśnie specjalista z Ciebie, zwykły krzykacz.
                              #teamMioduski

Komentarz

• Jeśli uwazasz, że Kurzawa jest lepszy niż w/w to w zasadzie nie mamy o czym rozmawiać bo żadna ze stron nie przekona drugiej.

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X