Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Akurat Brosz to byłby bardzo ruch na trenera. Osobiście bym go widział u nas. Facet już w Piascie zrobił sporo dobrego, w Górniku mega robota. Jeden z niewielu niewuefistow.
    Najwyższa pora by sprawdził się w klubie z odpowiednim budżetem. Obiektywnie, to może dużo dać Poznaniakom w kontekście próby sił w el. LE. Facet jest ambitny i byłby głupcem gdyby nie spróbował. Z Górnikiem wykręcił wynik ponad stan.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Akurat Brosz to byłby bardzo ruch na trenera. Osobiście bym go widział u nas. Facet już w Piascie zrobił sporo dobrego, w Górniku mega robota. Jeden z niewielu niewuefistow.
      Z drugiej strony ani w Piascie ani tym bardziej w Gorniku, nie miał do czynienia z zagraniczna szatnia, która ma duże ego. Nie twierdzę, że by sobie nie poradził aczkolwiek wydaje mi się, że to jeszcze nie ten rodzaj kapelusza.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Z drugiej strony ani w Piascie ani tym bardziej w Gorniku, nie miał do czynienia z zagraniczna szatnia, która ma duże ego. Nie twierdzę, że by sobie nie poradził aczkolwiek wydaje mi się, że to jeszcze nie ten rodzaj kapelusza.
        To akurat +dla niego gdyby taka szatnie i u nas bardziej "spolonizowal" w Lechu też pewnie by smutni nie byli gdyby u nich to zrobił.

Tak czy siak: Brosz to chyba jedyny polski trener, którego bym widział u nas. Więc taki ruch Lecha ewentualny... Plus dla nich.
        U nas cóż.... KLAFURIC Dariusz "wykonamy ogromną pracę aby znaleźć trenera" Mioduski
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Brosz w Legii?

Spacyfikowany przez gwiazdki w ciągu 2 miesięcy. Zresztą to samo byłoby w Lechu.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

To akurat +dla niego gdyby taka szatnie i u nas bardziej "spolonizowal" w Lechu też pewnie by smutni nie byli gdyby u nich to zrobił.

Tak czy siak: Brosz to chyba jedyny polski trener, którego bym widział u nas. Więc taki ruch Lecha ewentualny... Plus dla nich.
            U nas cóż.... KLAFURIC Dariusz "wykonamy ogromną pracę aby znaleźć trenera" Mioduski
            Za to u Ciebie cóż... nic nie wiadomo a jak zwykle ferujesz wyroki dodając do tego jak gimbus za każdym razem emoty, ze niby to jest śmieszne co piszesz. Jak na razie to ten nasz trener odprawił super Brosza w PP i lidze i Mioduski tez ma jedno trofeum więcej wgablocie aniżeli reszta prezesów/trenerów/drużyn.

Ps. Żenujące jest ze na każdym kroku się dopierdalasz do tego Miodsukiego w sytuacji gdy jest na prostej drodze do dubletu.

Komentarz

Rozumiem, że chciałbyś grac młodzieżą czy ewentualnie ukrytymi talentami z niższych lig?
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

Rozumiem, że chciałbyś grac młodzieżą czy ewentualnie ukrytymi talentami z niższych lig?
                A ja tak gdzieś napisałem?

Zamieszczone przez mski Zobacz posta

Ps. Żenujące jest ze na każdym kroku się dopierdalasz do tego Miodsukiego w sytuacji gdy jest na prostej drodze do dubletu.
                No super. Tylko to co było w gestii Mioducha to spierdolił. Wyjebał Magierę, wziął jakiegoś nauczyciela wuefu z chorwackiej podstawówki, próbując ratować sezon nie mając kompletnie pomysłu na drużynę zostawil jego asystenta, wcześniej wysłał drużynę na zgrupowanie do Stanów myśląc że Legia tam zrobi marketingowa karierę niczym Real Madryt, skończyło się tym, że lezeli na kocach i się opalali. Pasmo niekończących się sukcesów.

Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                Brosz w Legii?

Spacyfikowany przez gwiazdki w ciągu 2 miesięcy. Zresztą to samo byłoby w Lechu.
                Skoro już to wiesz...to zostawmy Klafurica. W innym dziale forum zmienimy nazwę tematu na "Klafurica stary trener Legii" otworzymy kolejny temat o poszukiwaniach nowego trenera. Najpóźniej we wrześniu.
                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  To trochę zabrzmi jak "a u nas w Warszawie", ale naprawdę u nas jest inaczej niż wszędzie indziej. Dobrze opisał to kiedyś Kowalczyk (Stano) w swojej biografii. W Szczecinie jak nie ma wyników to zaraz będzie przychodzić 2-3 tys ludzi. U nas zawsze dyszka przyjdzie (realia lata 90-00) tylko po to, żeby zwyzywać piłkarzy i obrzucić ich monetami.

U nas takie numery jak świętowanie podium (zdaje się Lech kilka lat temu) czy dubletu sprzed.... 15 lat (Wisła - wciąż nie mogę uwierzyć) po prostu nie przechodzą.

Raz próbowano robić wręczanie srebrnych czy brązowych medali i zostało to po prostu kompletnie wyśmiane (ITI).

Reasumując - jest inaczej
                  w Poznaniu wtedy nie swietowali podium, ale awans do europejskich pucharow. W lidze zajeli 4. miejsce

Komentarz

A ja tak gdzieś napisałem?
                    .
                    No tak zrobił w Górniku. Chyba, że masz inny pomysł na spolonizowanie szatni?
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

Skoro już to wiesz...to zostawmy Klafurica. W innym dziale forum zmienimy nazwę tematu na "Klafurica stary trener Legii" otworzymy kolejny temat o poszukiwaniach nowego trenera. Najpóźniej we wrześniu.
                      Już to widzę jak Brosz, który przed chwilą panicznie bal się podejść do wywiadu, a na konferencje wysyłał asystenta, przejmuje najbardziej medialny klub w Polsce.

Ten trener od piłki kobiecej zdobył już teraz więcej, niż on w całej swojej karierze. Trenować to on może parobków na Śląsku w kategorii do lat 20, a nie zespół z aspiracjami na coroczny tytuł i pokazania się w Europie.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Już to widzę jak Brosz, który przed chwilą panicznie bal się podejść do wywiadu, a na konferencje wysyłał asystenta, przejmuje najbardziej medialny klub w Polsce.

Ten trener od piłki kobiecej zdobył już teraz więcej, niż on w całej swojej karierze. Trenować to on może parobków na Śląsku w kategorii do lat 20, a nie zespół z aspiracjami na coroczny tytuł i pokazania się w Europie.
                        Wczoraj w canal+ w #pogodzinach zrobił fajne wrażenie.
                        Ale to nie jest trener dla Legii - tu trzerba twardziela ala Stasiek i gościa mocnego w taktyce.
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

No tak zrobił w Górniku. Chyba, że masz inny pomysł na spolonizowanie szatni?
                          Powiem tak: Kopczyński i Jodłowiec byli jacy byli natomiast czy Philips z Antolicem to są tak wyraźnie lepsi? No nie wiem...teraz podobny case się szykuje z Broziem. Nie jest to geniusz footballu ale solidny ligowy grajek, Polak, jakoś tam przywiązany do Legii, Warszawy itp no ale spoko pozbędziemy się go tylko po to żeby wziąć jakiegoś kolejnego albańskiego tym razem noname. A potem płacz na forum, że nie ma z kim śpiewać "Warszawa" po meczach albo piłkarzyki nie rozumieją jak im się śpiewa "Legia grać ***** mać".w skrócie: ja nie mam nic przeciwko obcokrajowcom, niech biorą tylko niech ten obcokrajowiec będzie wyraźnie lepszy od Polaka. Z ostatnich transferów taka sytuacja jest tylko jeśli chodzi o Remy.

A już totalnym skandalem było pozbycie się Dabrowskiego a wzięcie Mauricio.

#TeamVuko

Komentarz

• I jednocześnie piszesz że Kurzawa czy tam Reca, a kiedyś, strzelam, Milik, są za ciency dla Legii...
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Powiem tak: Kopczyński i Jodłowiec byli jacy byli natomiast czy Philips z Antolicem to są tak wyraźnie lepsi? No nie wiem...teraz podobny case się szykuje z Broziem. Nie jest to geniusz footballu ale solidny ligowy grajek, Polak, jakoś tam przywiązany do Legii, Warszawy itp no ale spoko pozbędziemy się go tylko po to żeby wziąć jakiegoś kolejnego albańskiego tym razem noname. A potem płacz na forum, że nie ma z kim śpiewać "Warszawa" po meczach albo piłkarzyki nie rozumieją jak im się śpiewa "Legia grać ***** mać".w skrócie: ja nie mam nic przeciwko obcokrajowcom, niech biorą tylko niech ten obcokrajowiec będzie wyraźnie lepszy od Polaka. Z ostatnich transferów taka sytuacja jest tylko jeśli chodzi o Remy.

A już totalnym skandalem było pozbycie się Dabrowskiego a wzięcie Mauricio.
                              Co do Antolica to mam mieszane uczucia natomiast Philips jeśli będzie grał przynajmniej tak jak z Górnikiem to Kopczyńskiego i nie tylko przerasta o głowę. Jodłowca to można porównywać do Cafu i tu na razie jest remis ale tylko jeżeli bierzemy pod uwagę Jodłowca za czasów Czerczesowa.
                              Wymiana Dąbrowskiego za Maurico to moim zdaniem też porażka ale co zrobić skoro chłopak nie chciał grzać ławy.
                              Czy Broź jest bardziej związany z Warszawą czy też z Łodzią to nie wiem ale faktycznie rezerwowym może być.

Ja też bym chciał aby w Legii grali "nasi" i najlepiej jeszcze młodzi i utalentowani ale u nas mistrzostwo jest dopiero początkiem. Najlepsi Polscy piłkarze uciekają na zachód a Ci co dobrze rokują nie dają sobie rady w Legii (patrz Szwoch) albo nie dostają szansy ponieważ tu liczy się tylko zwycięstwo
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

A w Koronie? Albo Odrze czy Podbeskidziu ? Kolejny wynalazek , tu się uda , tam się nie uda.

Komentarz

Pracuję...
                                X