Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Bo w analogicznej sytuacji(wygrany mecz z jedną z większych kos + przez wygraną tracą tytuł) na Łazienkowskiej całe trybuny rozpaczałyby nad własnym nieudanym sezonem
    Spotkalibyśmy się pod Zygmuntem, a śpiewom i zabawie nie byłoby końca...
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Bo w analogicznej sytuacji(wygrany mecz z jedną z większych kos + przez wygraną tracą tytuł) na Łazienkowskiej całe trybuny rozpaczałyby nad własnym nieudanym sezonem
      Buziek, zacznijmy od tego,że mało kto by się na ten mecz nie pofatygował a jeżeli już to przede wszystkim po to, żeby wyzywać naszych piłkarzoli od pierwszej do ostatniej minuty.
      ...ta ziemia do Polski należy
      choć Polska daleko jest stąd,
      bo wolność krzyżami się mierzy
      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Pamiętam mecz kiedy Legia grała u siebie z Koroną , ostatni mecz sezonu , nie ma szans na mistrza. Wolski strzela z wolnego na 1-0, doping przez 90 minut tzn jazda z piłkarzami i zarządem za frajersko stracony sezon. A jak będzie na Bułgarskiej? Kibice Lecha będą przez 90 minut wspierać piłkarzy aby tylko ta przeklęta Legia nie zdobyła mistrza. A jak się to uda to marsz na poznański rynek świętować.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
          Pamiętam mecz kiedy Legia grała u siebie z Koroną , ostatni mecz sezonu , nie ma szans na mistrza. Wolski strzela z wolnego na 1-0, doping przez 90 minut tzn jazda z piłkarzami i zarządem za frajersko stracony sezon.

Ten sam mecz miałem przed oczami pisząc swojego posta

Także Buziek my piszemy w oparciu o fakty a nie gdybanie

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Nic im to nie da, bo Jagiellonia nie wygra z Płockiem.

Komentarz

• Być może byłoby tak jak mort pisze, ale wg mnie analogia z tamtym meczem chyba nie do końca trafiona, bo:
              - o ile dobrze pamiętam, to wygraniem/przegraniem tamtego meczu nie mieliśmy wpływu na to kto będzie mistrzem (czy mniej czy bardziej nielubiana drużyna);
              - to nie bezpośredni rywal z tamtego meczu zdobywał/świętował u nas po tym meczu mistrza;
              więc mogliśmy mieć wywalone na wynik i skupić się jeździe po kopaczach.

Myślę, że gdyby od wyniku ostatniego meczu u nas np. z Widzewem zależało czy mistrzem będzie Widzew czy np. Zagłębie Lubin, to może też staralibyśmy się ( w ten czy innych sposób, ładniejszymi lub niej ładnymi słowami) zachęcić drużynę do wygranej (nie zapominając o np. zarządzie). Oczywiście bez świętowania ewentualnego „sukcesu”.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• A mnie się wydaje, że w ostatnich latach na tyle zdominowaliśmy te ligę (oczywiście zdaję sobie sprawę, że tylko i wyłącznie ze względu na jej słabość), że nie miałoby dla nas większego znaczenia, kto miałby zdobyć tytuł, jeśli my nie mielibyśmy już na niego szans. Lech, zupełnie przeciwnie, do zdobywania trofeów nie przywykł, więc siłą rzeczy bardziej emocjonuje się tym, kto je zdobywa.

A już euforia w przypadku zabrania tytułu jakiejś swojej kosie, w momencie utraty na tenże tytuł szans kolejkę wcześniej, to w ogóle coś z gatunku science-fiction.

Komentarz

• W przypadku hipotetycznego rozstrzygania przez nas Widzew vs. Lubin pewnie,ze zyczylbym mistrza Zagłebiu ale nikt by mnie nie zmusil do wspierania naszych pokrak gdyby rozegraly to jak Lech w tym roku

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                    Nic im to nie da, bo Jagiellonia nie wygra z Płockiem.
                    O ***** kolega typer. Pewne 3 punkty dla baby Jagi

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Być może byłoby tak jak mort pisze, ale wg mnie analogia z tamtym meczem chyba nie do końca trafiona, bo:
                      - o ile dobrze pamiętam, to wygraniem/przegraniem tamtego meczu nie mieliśmy wpływu na to kto będzie mistrzem (czy mniej czy bardziej nielubiana drużyna);
                      - to nie bezpośredni rywal z tamtego meczu zdobywał/świętował u nas po tym meczu mistrza;
                      więc mogliśmy mieć wywalone na wynik i skupić się jeździe po kopaczach.
                      Dokładnie!
                      Nie wiem jak można porównywać te dwie sytuacje.W analogicznej sytuacji to samo byłoby u nas

Komentarz

• 🆕 Lech Poznań uruchomił klauzulę Damiana Kądziora w wysokości 400 tysięcy euro. Pomocnik zostanie piłkarzem Kolejorza.
                        Jeżeli info Wlodara się potwierdzi to zaczyna się rozbiórka Górnika. Ciekawe czy i my coś dostaniemy
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Jeżeli info Wlodara się potwierdzi to zaczyna się rozbiórka Górnika. Ciekawe czy i my coś dostaniemy
                          Kurzawe, choć przyMiodju to raczej Angulo
                          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                            Kurzawe, choć przyMiodju to raczej Angulo
                            A gdzie ten Kurzawa miałby grać?
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              A gdzie ten Kurzawa miałby grać?
                              Np na skrzydle zamiast Hamy.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Jeżeli to prawda, to za taką cenę grzech nie brać. Szkoda, że nie my.

Komentarz

Pracuję...
                                X