Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wystarczy że Pała i Gajos żk dostana i wsio

Komentarz

• Pomimo tego, że gramy ostatni mecz na ciężkim terenie to sytuacja w tabeli jest chyba dla nas całkiem korzystana. Wisła Płock ma o co walczyć i myślę, że powalczą z Jagiellonią. Furman, będzie wiedział co zrobić

Komentarz

• Jest i kartka dla Divalera, co ciekawe, on nawet nie był na boisku xd

edit. Wisła K. z golem!

No i tym samym Kartofle tracą szanse na wicemistrzostwo. Grunt to stałą forma, a oni drugi rok z rzędu skończą na najniższym stopniu podium.
        Ostatnio edytowany przez Tibo; [ARG:4 UNDEFINED].
        team LEGIA

Komentarz

• Wisła strzela w 100. minucie z Lechem na 1:1, a autorem bramki jest Paweł Brożek - 1. bramka w sezonie. Gdyby Wisła Płock miała 1 pkt. więcej i wygrała w Białymstoku, a my w Poznaniu, to Lech by miał na koniec sezonu 4. miejsce.
          Mioduski won
          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Brożek, jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili
            Czyli co ? Wisła Płock będzie teraz grała o gwaranta gry w Europie.
            Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Dilaver

Nie grał dziś, aby się nie wykartkować, ale dostał żółtą poza boiskiem Co on odjeb*ł?

Komentarz

• Wisła naprawdę świętowała piętnastolecie dubletu?

Ale się stoczyli..
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• No to mecz o mistrza na Lechu. Fajna sprawa, kuchenki na pewno się zepną i będą chcieli ograć Legię i w jakiś małym stopniu odzyskać zaufanie kibiców. Ciekawe czy się zepną i przyjdą w komplecie, czy jednak jak już nie ma szans na 1 miejsce, to stadion będzie piknikowy?
                  Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Jak za bardzo będą chcieli wygrać to mogą popełniać babole co możemy wykorzystać. Ich niepohamowany popęd na utarcie Nam nosa będzie dla Nich zgubne.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                      Jest i kartka dla Divalera, co ciekawe, on nawet nie był na boisku xd

edit. Wisła K. z golem!

No i tym samym Kartofle tracą szanse na wicemistrzostwo. Grunt to stałą forma, a oni drugi rok z rzędu skończą na najniższym stopniu podium.
                      I zaczną eliminacje od 1 rundy

Gdzie mogę zobaczyć teraz skróty spotkań?
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        I zaczną eliminacje od 1 rundy

Gdzie mogę zobaczyć teraz skróty spotkań?
                        http://ekstraklasa.tv/
                        https://skrotymeczow.pl/
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• No właśnie na stronie Ekstraklasy nie mogę bo wyświetla się komunikat że nie z tego kraju.... Ale dzieki za drugi link.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Na Zachodzie powoli dolatuje, że miejsca 7, 3, 3, w lidze to nie jest przypadek i to nie tak, że polska Ekstraklasa to coś na wzór La Liga, gdzie walka o tytuł to w zasadzie rywalizacja jedynie dwóch klubów. Zderzenie z rzeczywistością bywa bolesne.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Lech Poznań nigdy nie zostanie wielką drużyną jeśli ciągle będą koncentrować się na Legii, ostatnio tak z ciekawości śledziłem wypowiedzi piłkarzy i kibiców Lecha. Tam ciągle przewija się słowo Legia, Legia, Legia, Legia, Legia, odbierzemy im mistrza, musimy spiąć się na Legie. Nasza drużyna jest odmieniana przez wszystkie przypadki. Zakładając nawet że odbierają nam w niedziele mistrza- to tam będzie euforia jakby wygrali ligę mistrzów.

Komentarz

• Bo w analogicznej sytuacji(wygrany mecz z jedną z większych kos + przez wygraną tracą tytuł) na Łazienkowskiej całe trybuny rozpaczałyby nad własnym nieudanym sezonem
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X