Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przypominam, że rozmawiamy o lidze polskiej. Zaraz może się okazać, że jeszcze przed meczem w Poznaniu będziemy oglądać plecy tego mizernego Lecha. Lód na głowy.

Komentarz

• Dwa gongi od nas, dziś Jagiellonii i w środę Wiśle i jesteśmy mistrzem. Krótko.

Inaczej to różnie może być
      Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; 53775.
      Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Panowie, można jakoś przez komórkę oglądać ekstraklasę? Po twiterach latają screeny jak ludzie oglądają, można to ogarnąć jakoś legalnie?
        Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
          Panowie, można jakoś przez komórkę oglądać ekstraklasę? Po twiterach latają screeny jak ludzie oglądają, można to ogarnąć jakoś legalnie?
          Jesteś abonentem nc+ i masz dostęp do c+sport? Ewentualnie czy masz dobrego kumpla lub kogoś z rodziny kto ma i by był skłonny dać Ci dostęp? Jest aplikacja (a w zasadzie nawet dwie) w sklepie Google play od nc+ i na nich można oglądać. Jedna to canal + sport online, a druga nc+ go.
          Ostatnio edytowany przez Darex13; 48464.
          Mioduski won
          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
            Ale akurat dzisiaj sędzia dał im fory. Furman powinien wylecieć
            o jak to mnie cieszy będą teorie spiskowe

Komentarz

• Tak a propos

Komentarz

• Panowie, śmiechy chichy a przypominam, że dzisiaj mamy ultra ciężki mecz i równie dobrze to my możemy być dzisiaj obiektami żartów więc proponowałbym trochę zimnej wody na rozgrzane głowy.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zarządzam ciszę medialną do godziny 20:00.

„Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zły wynik dla nas w Lubinie, Górnik wyprzedza Wisłę Płock, więc w środę czeka nas trudny mecz.
                    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                      Panowie, śmiechy chichy a przypominam, że dzisiaj mamy ultra ciężki mecz i równie dobrze to my możemy być dzisiaj obiektami żartów więc proponowałbym trochę zimnej wody na rozgrzane głowy.
                      Też mnie śmieszy, jak nagle niektórzy zaczęli widzieć mistrza po meczu z Płockiem. To jest ekstraklasa, dzisiaj wszystko wskazuje na nas, więc równie dobrze możemy dziś przegrać, mimo że Jagiellonia gra padlinę i jest bez lidera środka pola, to by idealnie oddawało śmieszność tej ligi, także spokojnie, cięzko mi uwierzyć, że nic już nie zgubimy aż do meczu w Poznaniu. Dziś oby nie przegrać i droga będzie trochę mniej kręta, ale nie ma się co podpalać.
                      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• na forum Lecha już ułożyli teorię, że Płock się nam podłoży bo tam gra Furman i ogrywają nam Michalaka

Komentarz

• Już czekam na kurs na sobotnie Termalica - Arka 1. Idealna szansa dla Arki żeby ujebac Lechię.
                          Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Już czekam na kurs na sobotnie Termalica - Arka 1. Idealna szansa dla Arki żeby ujebac Lechię.
                            Lechia w obawie przed tym bierze sprawy w swoje ręce i prowadzi do przerwy w Gliwicach.

Komentarz

• Ostatnia kolejka mecz Piast - Termalica... Ale to będzie walka o utrzymanie
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Piastowi może braknąć punktów które "Chuligani" z Gliwic załatwili im w meczu z żabolami. Nie dość, że zrobili z siebie pośmiewisko to te 3 punkty praktycznie zapewniłyby już pozostanie w lidze (chciałem napisać ekstraklasie ale jakoś nie pasuje mi ta nazwa).

Komentarz

Pracuję...
                                X