Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odwolali sie pewnie zeby potem moc pokrzyczec, ze mafia sedziowska, komisja Legii i takie tam pierdoly... I zeby swoim kibicom pokazac, ze probowali.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
      A to nie jest tak że odwołać to co najwyżej się można od błędnej decyzji sędziego ?tzn. Dostałby kartkę za faul którego nie popełnił . Natomiast tu przewinienie było, sędzia prawidłowo to zauważył i w jego ocenie Runje zasłużył na kartkę

A przynajmniej tak jest w sytuacji gdy ktoś komuś przyje**. Jak sędzia zauważy i da kartkę nie ma odwołania. Jak nie zauważył wtedy dopiero te komisje wchodzą do gry.
      Co ty się logiki doszukujesz w świecie w którym, wronieccy w meczach w których są ciągnięci bezczelnie za uszy wyją, że sędzia gwiżdże pod Legię. Tak jak Benhart pisze. Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
        Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."
        Piękne, po prostu piękne, zabieram.
        Mioduski won
        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Bankowo odwołają kartkę, żeby ich nie posądzać o Legijny spisek.
          No i jak można było przewidzieć, kartka anulowana.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Cholera a karnych w takich sytuacjach nie da się odkręcić!

W przypadku anulowania kar meczowych sędziowie powinni ponosić konsekwencje, skoro istnieje VAR i podjęli ewidentnie złą decyzję o karze, to powinni odcierpieć, dajmy na to żółta za żółtą, czerwona za czerwoną i niech pauzują (za drugą żółta lub pierwszą czerwoną) albo do trzeciej ligi na douczki! Wtedy komisja ligi ostrożniej by anulowała te kary
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Wow nie wierze... anulowali kartke za ewidentny „faul” taktyczny? Jakies uzasadnienie? Pewnie ze pilkarz niedorajda, ale ogolnie to sympatyczny chlopak...
              Spoko i tak ich ogramy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                Cholera a karnych w takich sytuacjach nie da się odkręcić!

W przypadku anulowania kar meczowych sędziowie powinni ponosić konsekwencje, skoro istnieje VAR i podjęli ewidentnie złą decyzję o karze, to powinni odcierpieć, dajmy na to żółta za żółtą, czerwona za czerwoną i niech pauzują (za drugą żółta lub pierwszą czerwoną) albo do trzeciej ligi na douczki! Wtedy komisja ligi ostrożniej by anulowała te kary
                Pełna zgoda, ale jak to zawżdy bywa, czują się bezkarni.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                  Wow nie wierze... anulowali kartke za ewidentny „faul” taktyczny? Jakies uzasadnienie? Pewnie ze pilkarz niedorajda, ale ogolnie to sympatyczny chlopak...
                  Spoko i tak ich ogramy.
                  Pomysl co by się działo w białostockich gimnazjach i psychiatrykach gdyby tej kartki nie anulowali.
                  "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                  (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                  Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Grupa spadkowa. Lechia - Termalica 0-1. Lechia gra chvjnię do kwadratu, jak zwykle w rundzie finałowej (no, chyba że by grali z nami, w mistrzowskiej, wtedy zawsze grają mecz sezonu). Życzę spadku, chociaż to raczej niemożliwe, nawet dla Lechii. Cracovia - Śląsk 3-3, mecz totalnie o nic, a jak świetnie się to oglądało to nie mam pytań, chociaż więcej tam było przypadku niż... Czegokolwiek wyuczonego
                    Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Ciekawe jaki będzie kurs na Arkę w meczu z Termalicą.

Komentarz

• Czy ja wiem . Zrobiły się 2 pkt , Termalica grać będzie u siebie z Sandecja i Arką, a Lechia jedzie do SzcZecina i Gliwic. Nie zdziwię się jak przed ostatnią kolejką wylądują w strefie spadkowej.

Komentarz

• W przypadku spadku Lechii jestem w stanie zaakceptować pozostanie Termaliki
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A jeszcze nie tak dawno Sławuś Peszko darł łacha po naszym pierwszym mecz z BVB.

Oj pięknie byłoby zobaczyć ten cudowny stadion w I lidze.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Dobre piątkowe mecze ,dzis Lech po wpadce u siebie ,raczej da sobie radę w Płocku ,ze względu na doświadczenie,mam nadzieję ,że nasi piłkarze nie będą patrzeć na innych i wyjdą jutro na sportowej złości.
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                                Dobre piątkowe mecze ,dzis Lech po wpadce u siebie ,raczej da sobie radę w Płocku ,ze względu na doświadczenie,mam nadzieję ,że nasi piłkarze nie będą patrzeć na innych i wyjdą jutro na sportowej złości.
                                A bazujesz te opinie na...? Biorac pod uwage specyfike naszej ESY w meczu Wisla Plocka - Lech Poznan doradzam obstawienie 1X2

Chmielo, Benek: Nie no panowie, serio wolicie ogladac w pzyszlym sezonie mecze z BB niz z Lechia? Ja mysle ze ich w Gdansku te ostatnie bezpieczne miejsce wystarczajaco boli. Poza tym BB jakos nam nie lezy wiec niech leca

Komentarz

Pracuję...
                                X