Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Europejscy demaskatorzy skorumpowanej Ekstrak(L)asy mają całkowitą rację , zrozumiałem to wreszcie oglądając powtórkę wczorajszego meczu . Stało się oczywiste że sędzia Z(L)otek specjalnie nie dał Wasylowi czerwonej kartki w meczu z Legią bo ten nie mógłby wtedy wziąć udziału w bramkowej akcji w Białymstoku .
    Ja yebie, człowieku miej litość.
    Spadłem z krzesła na podłogę...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Jak pokazuje życie to są wyliczenia kompletnie bez znaczenia. A te modele 90minut czy tam ekstrastats też są o kant dupy skoro jedna wygrana całkowicie odmienia losy.

Generalnie nie wiem co zmienia/co daje/czemu ma świadczyć te % wyliczenia, chyba tylko fetysz twórców do liczb.
      Pomijając prawidłowość lub nieprawidłowość tych wyliczeń (i to komu one są potrzebne), to chyba naturalne, że to prawdopodobieństwo zmienia się z kolejki na kolejkę. A jak ktoś nie wierzy liczbom, to wystarczy poczytać nasze forum
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Cóż za piękny weekend za nami. Najpierw przekonujące zwycięstwo Legii. Następnie wtopa Lecha (nie spodziewałem się) i Jagi (zacząłem się już trochę spodziewać, skoro weekend tak dobrze się układał do tej pory).
        Najważniejsze są wciąż nasze zwycięstwa w pozostałych meczach. Tak żeby nasze gwiazdy pokazały, że MP to nie tylko dlatego, że inne drużyny bronią się przed tym tytułem rękami i nogami Nawet jeśli "sprawiedliwi" sędziowie ciągną tych "faworytów" za uszy. Bo jak dotąd podobno ciągnęli jedynie nas.
        No i cóż może być piękniejszego, niż zwycięstwa w Białymstoku czy w Poznaniu W tym ostatnim koniecznie piłkarzem meczu musi być (słaby ostatnio) Hamalainen

Tak wiem, lodu na głowę i przede wszystkim cierpliwości.
        #MioduskiWON

Komentarz

• Hama szykuje formę na ostatni mecz. Wiadomo jaki, wiadomo z kim. Przez całe spotkanie będzie dalej się koncentrował, bliżej doliczonego czasu gry coś trafi i wrócimy do Warszawy
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Generalnie nie wiem co zmienia/co daje/czemu ma świadczyć te % wyliczenia, chyba tylko fetysz twórców do liczb.
            Debilizmem nie jest zabawa w statystykę lecz to że dali im bodaj ponad 70% szans na zdobycię mistrzostwa, tylko i wyłącznie bazując na optymistycznych wyliczeniach ostatnich 5 kolejek, bo nawet z punktu widzenia rundy wiosennej to powinna być różnica max 10% a nie 60!!!

Komentarz

• W momencie tworzenia tych wyliczeń to oni wygrywali u siebie, a przegrywali na wyjazdach. Ciężko przewidzieć obrót o 180 stopni.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                W momencie tworzenia tych wyliczeń to oni wygrywali u siebie, a przegrywali na wyjazdach. Ciężko przewidzieć obrót o 180 stopni.
                I niech tak zostanie

Komentarz

• Jagiellonia odwołała się od kartki Runje. Ktoś kto oglądał mecz może się wypowiedzieć czy kartka była słuszna? Czy jednak mają szanse na jej anulowanie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
                    Jagiellonia odwołała się od kartki Runje. Ktoś kto oglądał mecz może się wypowiedzieć czy kartka była słuszna? Czy jednak mają szanse na jej anulowanie?
                    https://streamable.com/u0mzu

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
                      Jagiellonia odwołała się od kartki Runje. Ktoś kto oglądał mecz może się wypowiedzieć czy kartka była słuszna? Czy jednak mają szanse na jej anulowanie?
                      Myślę, że mają spore szanse. Tzn. celowości tam raczej nie było, bo Runje robiąc wślizg zagarnął piłkę ręką, kiedy ta była już za nim. Na moje dość przypadkowe zagranie. Więc jeśli chodzi o premedytacje to mogą ją cofnąć. Druga sprawa to fakt, że Wisła wychodziła w przewadze z kontrą, która została przerwana przez ten wślizg.

Zważywszy na okoliczności, moim zdaniem, kartka słuszna, ale nie zdziwię się, jak to odkręcą.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Bankowo odwołają kartkę, żeby ich nie posądzać o Legijny spisek.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Przypadkowe czy nie, zatrzymał w ten sposób akcje rywali, coś jak faul taktyczny.
                          Dla mnie to bez znaczenia czy zagra z nami czy nie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Bankowo odwołają kartkę, żeby ich nie posądzać o Legijny spisek.
                            Bankowo to tu są co kolejke teorie spiskowe

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                              Przypadkowe czy nie, zatrzymał w ten sposób akcje rywali, coś jak faul taktyczny.
                              Dla mnie to bez znaczenia czy zagra z nami czy nie.
                              Pelna zgoda - nieudolny wslizg. Wiedzial ze ryzykuje.

Komentarz

• A to nie jest tak że odwołać to co najwyżej się można od błędnej decyzji sędziego ?tzn. Dostałby kartkę za faul którego nie popełnił . Natomiast tu przewinienie było, sędzia prawidłowo to zauważył i w jego ocenie Runje zasłużył na kartkę

A przynajmniej tak jest w sytuacji gdy ktoś komuś przyje**. Jak sędzia zauważy i da kartkę nie ma odwołania. Jak nie zauważył wtedy dopiero te komisje wchodzą do gry.

Komentarz

Pracuję...
                                X