Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na tą chwilę Lech faworytem do mistrzostwa ,bo jakoś nie wierzę że słynny Edłaurdo i reszta zimowego szrotu odpali z trenerem od trampakrzy.
    Mieszkam w Polsce
    Mieszkam w Polsce
    Mieszkam tu, tu, tu, tu

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Czyli podsumujmy - 11 spotkań w 1 lidze przesądziło o twoim podejściu do Magiery i Jozaka. Naprawdę, gratuluje nosa. Serio, szkoda marnować takie zdolności może jakiś poważny klub szuka takiego eksperta.
      najpierw żale na forum aby rozmawiać merytorycznie a potem sam sprowadzasz dyskusje na takim poziom.

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Hasi przychodził ze zdecydowanie większym doświadczeniem niż Magiera. Idąc twoim tokiem rozumowania, Magiera to przy Hasim był wuefista.
      Wspomniałem o Hasim na dowód, że bez znaczenia kto zatrudniał czy BL czy Mioduch - jak chujowy to krytykuje.
      Drugiej częsci nie komentuje bo jak zwykle sam sobie dopowiadasz.
      Ale aby zaspokoić Twoją błyskotliwość to: z doświadczenia trenerskiego TAK Magiera przy Hasim to był studenciak.
      Zadowolony ? :0

Pamiętam tę sytuację, tylko nie wiem co to był niby za Portugalczyk. Ty nie wymieniłeś go z nazwiska, nie pokazałeś gdzie pracował a już określiłeś go jako wuefistę.
      Pisałem wówczas - obecnienie pamiętam nazwiska. Imie chyba Joao.
      Przepraszam, że zapomniałem nazwiska

Naprawdę szacun, musisz być wielkim ekspertem. O dziwo określenie wuefista znowu pojawia się przy osobie Mioduskiego, pewnie przypadek.
      Nie moja wina, że masz jakąś fobie. Nie odpowiadam za to. Przepraszam nie pomogę Ci tego leczyć.

Czerczesow to był przede wszystkim pomysł Piekarskiego i fakt, był strzałem w dziesiątkę jako człowiek do gaszenia pożaru. Może się mylę, może to norma więc niech mnie ktoś poprawi ale czy to nie mało profesjonalne, że trenera do Legii najpierw poleca zaprzyjaźniony menadżer? I tak, z perspektywy czasu uważam, że zatrudnienie Jozaka też nie było "profesjonalnym" pomysłem.
      Z tym samym Czerczesowem Leśnodorski nie podpisał kolejnego kontraktu a do Legii został wstawiony kumpel Żewłakowa.
      Owszem pomysł Piekarskiego na, który Mioduch nie chciał się zgodzić bo miał pomysł na tego portugalczyka.
      Nie wiem nie widzę w tym nic złego, że przychodzi do klubu zaufany menago, z którym klub zrobił kilka/kilkanaście różnych biznesów i mówi, że ma takiego gościa. Nie widzę w tym nic złego o ile jest tofaktycznie taki level jaki to był w przypadku S.Cz.
      Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
        dla scislosci - z tego co mozna znalezc w internecie to Jozak byl asystentem trenera od 2001 do 2008 w Dinamo, reprezentacji Libii i NK Osijek.
        I cos mi swita, ze Czerczesow dlugo po odejsciu z Legii dementowal te infoski o tym jak to Mioduski go nie chcial i nie darzyl go sympatia. A o swietnych (dla odmiany) relacjach z owczesnymi wladzami zapewne swiadczyc miala chociazby pozegnalna konferencja wymuszona przez Staska.
        Jak widać, Kijek o tym dobrze wie, ale wypowiedzi Staśka nie przeszkadzają mu w pisaniu czegoś odwrotnego. Tak jak rok temu nie warto było zwracać uwagi na posty Maria, tak w tym, jego rolę doskonale, nawet śmiem twierdzić, że lepiej, spełnia kolega Kijek.
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Na szczeście jest taka funkcja na forum jak blokowanie - wtedy nie musisz czytać Polecam.
          Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Chyba trochę niejasno napisałem. Ja lubię takie posty przesiąknięte burzliwymi emocjami, pisane przez przejętych, niczym młody rolnik wiosenną podorywką, fanów własnego mniemania. Np, dzięki paru znajomym, zaczynam dzień od przeglądania fejsbukowych komentarzy kodziarni pod np. wp, onetem - to naprawdę moemntami świetna rozrywka. Chodziło mi o to, że branie na poważnie ludzi kierujących się własnymi emocjami ponad racjonalnym rozumowaniem jest bezcelowe. To że coś jest niewarte uwagi nie znaczy, że nie jest zabawne.
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
              Po zwycięstwie nad Jagiellonią Lech złapał wiatr w żagle i wygląda na to, że to właśnie oni są głównym kandydatem do mistrzostwa. Wydaje mi się, że Jaga powoli łapie zadyszkę. Aczkolwiek to jest Ekstraklasa i niczego tutaj nie można być pewnym. Chciałbym, abyśmy my zdobyli trzeci tytuł z rzędu, ale rozsądek podpowiada, że z tego gówna nie wyjdziemy do końca sezonu... Jozak "Kozak" tak pajacował docinkami w stronę Bjelicy, a tu się okazuje, że niedługo ten drugi będzie mu się mógł zaśmiać prosto w twarz.
              sorry ale chyba kazdy z nas liczyl sie z tym ,ze Lech odpali predzej czy pozniej. Sami sobie narobilismy klopotow wiec teraz nie ma co sie dziwic ,ze jest tak a nie inaczej. To nie temat o naszych problemach. Na dzis to Lech wyglada solidnie i to on bedzie rozdawal karty przynajmniej do ostatniej kolejki.
              Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                sorry ale chyba kazdy z nas liczyl sie z tym ,ze Lech odpali predzej czy pozniej.
                Odważne tak pisać za "każdego". Nie wiem gdzie/kiedy Ty to wyczułeś?
                Ile kolejek zostało do końca ligi? Dwie? Wydaje mi się, że więcej.

e:
                każdy
                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                  Odważne tak pisać za "każdego". Nie wiem gdzie/kiedy Ty to wyczułeś?
                  Ile kolejek zostało do końca ligi? Dwie? Wydaje mi się, że więcej.

e:
                  każdy
                  No dobrze : Liczylem sie z tym iż Lech odpali. Liczylem sie z tym ,ze w końcu milion wrzutek z boku bedzie mialo sens bo maja takiego a nie innego napastnika ktory jest pazerny w polu karnym i leci do kazdej pilki wrzuconej czy to na krotki slupek czy w pole karne. Liczylem sie tez z tym iz raz na ruski rok wygraja na wyjezdzie i licze sie z tym ,ze do konca sezonu nie wygraja wszystkich spotkań u siebie. Pasuje ?

Komentarz

• Oczywiście każdy się spodziewał, że kompromitujący się na wyjazdach Lech, z dorobkiem ledwo 13 zwycięstw w sezonie (!), za chwilę wrzuci drugi bieg i w rundzie finałowej będzie wszystkich lał aż miło...
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Oczywiście każdy się spodziewał, że kompromitujący się na wyjazdach Lech z dorobkiem ledwo 13 zwycięstw w sezonie (!) za chwilę wrzuci drugi bieg i w rundzie finałowej będzie wszystkich lał aż miło...
                      nie no Chmielo poważnie teraz : serio spisywałeś Lecha na straty ? Kazdy z nas wie jaki jest problem takiej rundy finalowej - Mistrzostwo chce zdobyc My , Jaga , Lech .W pucharach chce zagrac My , Lech , Jaga i moze Gornik. Reszta czyli 4 druzyny to tylko dodatek do tej rundy. Przy takim ukladzie tabeli mamy na moje oko 0!!!szans na mistrzostwo - pomijam brak formy.

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                        nie no Chmielo poważnie teraz : serio spisywałeś Lecha na straty ? Kazdy z nas wie jaki jest problem takiej rundy finalowej - Mistrzostwo chce zdobyc My , Jaga , Lech .W pucharach chce zagrac My , Lech , Jaga i moze Gornik. Reszta czyli 4 druzyny to tylko dodatek do tej rundy. Przy takim ukladzie tabeli mamy na moje oko 0!!!szans na mistrzostwo - pomijam brak formy.
                        Dla mnie cały ten top3 jest równie chvjowy. Sam fakt, że grając taką padakę zajmujemy 2 miejsce, a kopiący się w czoło Lech wyrasta na głównego faworyta mówi wszystko o poziomie tych rozgrywek. Pisałem nie raz, że nie da się co roku zmieniać trenerów, co okienko wywracać kadrę o 180 stopni i zdobywać puchary. Akurat mamy taki komfort, iż reszta jest równie daremna, dlatego w rozgrywkach, gdzie o wszystkim decyduje przypadek daję wszystkim 3 klubom równe szanse.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                          Dla mnie cały ten top3 jest równie chvjowy. Sam fakt, że grając taką padakę zajmujemy 2 miejsce, a kopiący się w czoło Lech wyrasta na głównego faworyta mówi wszystko o poziomie tych rozgrywek. Pisałem nie raz, że nie da się co roku zmieniać trenerów, co okienko wywracać kadrę o 180 stopni i zdobywać puchary. Akurat mamy taki komfort, iż reszta jest równie daremna, dlatego w rozgrywkach, gdzie o wszystkim decyduje przypadek daję wszystkim 3 klubom równe szanse.
                          sts tez tak daje na dzis ;-) tylko u nas brak przeslanek aby cos ruszylo do przodu , Lech moze sie zatrzymac tylko jak przegra u siebie jakis mecz i balonik znow straci troche powietrza . Natomiast Jaga leci na fantazji i to moze byc paliwo ktore pozwoli mi doczlapac sie na pierwszym miejscu.

Komentarz

• Mnie tylko rozbawiło takie stwierdzenie, że "sorry ale chyba kazdy z nas liczyl sie z tym ,ze Lech odpali predzej czy pozniej."
                            To nawet w Poznaniu z czymś takim się nie liczyli raczej, to było bardziej w kwestii marzeń niż racjonalnym myśleniu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              Pamiętam tę sytuację, tylko nie wiem co to był niby za Portugalczyk.
                              Paulo Bento https://www.transfermarkt.pl/paulo-b...l/trainer/2594

Co do tego układu wyjazdów, to trudno - nie ma, że boli. Z dwojga złego, to lepszy ostatni mecz w Białymstoku niż w Poznaniu.

Komentarz

• Twierdzenie, że Magierę różni od Jozaka 11 spotkań to jakiś żart. Magiera siedzi u nas w lidze od 20 czy nawet 30 lat. Zna wszystkich, wie jak gra każda drużyna w lidze, zna charakterystykę każdego piłkarza, wie jak sędziuje Pan X, a jak Pan Y.

Różnica między tymi gośćmi jest fundamentalna.

I jak się okazuje (od dawna) w wynikach również
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X