Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Niezłe gówno nam się zapowiada i fatalny terminarz:

31: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
    32: Wisła Kraków - Legia Warszawa
    33: Legia Warszawa - Korona Kielce
    34: Lech Poznań - Legia Warszawa
    35: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
    36: Legia Warszawa - Wisła Płock
    37: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Mioduch, Jozak, piłkarzole - dziękujemy.
    Biorąc pod uwagę naszą aktualna formę, terminarz, nie ma znaczenia....
    Jeśli u nas nic nie odpali to Lech raczej po za zasięgiem.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Biorąc pod uwagę naszą aktualna formę, terminarz, nie ma znaczenia....
      Ale ja to wiem od pół roku.
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Ale ja to wiem od pół roku.
        No popatrz, kolejny ekspert co to wszystko wiedział od dawna...
        Serio, robienie z siebie takiej alfy i omegi jest doprawdy zabawne. Przy następnym trenerze jeden powie, że to jebnie, inny że się uda. A potem któryś z nich powie "ja to wiedziałem, ale mam satysfakcję..."
        Śmiejesz się z tych Mariów, Kubusiów i Maćków a sam się często zachowujesz na ichniejszym poziomie.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Kogo by nie zatrudnił Mioduch to byłoby takie samo pierdolenie. Magiera zaczął pracę jako trenerski noname i nie przypominam sobie podobnych żali. Akurat na jego szczęście prezentujemy się fatalnie, więc może otwierać szampana i bić Niemca po kasku przez całe święta. Żałosne.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Serio, robienie z siebie takiej alfy i omegi jest doprawdy zabawne. Przy następnym trenerze jeden powie, że to jebnie, inny że się uda. A potem któryś z nich powie "ja to wiedziałem, ale mam satysfakcję..."
            Śmiejesz się z tych Mariów, Kubusiów i Maćków a sam się często zachowujesz na ichniejszym poziomie.
            Na tej zasadzie to chyba powinniśmy rozmawiać o wszystkim po fakcie, nie daj Bóg okaże się, że ktoś miał rację.
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
              Na tej zasadzie to chyba powinniśmy rozmawiać o wszystkim po fakcie, nie daj Bóg okaże się, że ktoś miał rację.
              Widzisz, rozróżniałbym jednak normalną dyskusję od stwierdzenia "Jozak ****" od pierwszego dnia jego pracy tylko dlatego, że zatrudnił go nielubiany prezes. Ja też miałem wątpliwości i nie do końca mi się ten ruch podobał ale ja nie potrzebuję teraz wjeżdżać na białym koniu i ogłaszać całej społeczności forum - patrzcie, ale miałem rację. Może zachowajmy jakiś poziom i merytorykę wypowiedzi(chociażby w jednym procencie) bo tutaj coraz bardziej ludzie się dzielą na ekspertów od tego, zwolenników tamtych, a ich porażki są często komentowane z większym zadowoleniem, niż wygrane Legii.
              Już nie mówię o próbie dyskusji dwóch stron, która zaraz kończy się osobistymi wycieczkami.
              Obóz Jozaka, obóz Magiery... A gdzie obóz Legia?

Komentarz

Tak wiedziałem od dawna bo trzeba było byc nie wiem jakim idiotą żeby dać pracę człowiekowi bez żadnego(!!!) doswiadczenia jako trener. Trzeba było być mega naiwniakiem żeby wierzyć jako kibic że to wypali. Nie wypiło sorry.
                Berg, Magiera mieli zdecydowanie większe doświadczenie . Berg miał jakiś pomysł na taktykę, Magiera serce do Legii w obu przypadkach dało to efekt. Stasiek wielkie doswowdczenie, charakter, bycie skurwysynem dla piłkarzy.
                Hasi nie wypalił wiadomo ... Albanczyk.

Jozak może to super specjalista od tworzenia struktur juniorskich itp ale nie jako trener.

Skończmy w końcu z trenerami którzy przychodzą tu się uczyć. Marzy mi się powrót Czerczesowa albo ten Markiewicz albo 1305384 innych trenerów z jakimś doswiadczeniem, którzy coś wygrali coś przegrali ale byli trenerami a nie są w swoich krajach wuefistami.

W Polsce nie ma takiego trenera.
                Żaden Ojrzynski, ta kurvva Probierz itp.
                Za parę lat może np Bartoszek ale za parę lat.

I tak miałem rację. Jestem ekspertę

#TeamVuko

Komentarz

Niezłe gówno nam się zapowiada i fatalny terminarz:

31: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
                  32: Wisła Kraków - Legia Warszawa
                  33: Legia Warszawa - Korona Kielce
                  34: Lech Poznań - Legia Warszawa
                  35: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
                  36: Legia Warszawa - Wisła Płock
                  37: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Mioduch, Jozak, piłkarzole - dziękujemy.
                  Z kim byśmy nie zagrali na wyjedzie, to jak chcemy być Mistrzem i chcemy zamiatać tą ligę, to nie powinniśmy się obawiać żadnego terminarza.
                  Lecz obawy się niestety biorą z tego, że gramy chujnię, ale to nie powód, by liczyć na jakiś handicap ze strony terminarza i się pęka kogokolwiek.
                  My jesteśmy Legia i nikogo nie powinniśmy się w tej śmiesznej lidze obawiać, czy to na wyjeździe czy to u siebie.
                  Ale skoro już są takie głosy, że niewygodny terminarz, to lepiej odejdźmy od tego stołu i dajmy sobie spokój w obecnym sezonem, bo po co sobie robić wstyd.

Komentarz

Widzisz, rozróżniałbym jednak normalną dyskusję od stwierdzenia "Jozak ****" od pierwszego dnia jego pracy tylko dlatego, że zatrudnił go nielubiany prezes. Ja też miałem wątpliwości i nie do końca mi się ten ruch podobał ale ja nie potrzebuję teraz wjeżdżać na białym koniu i ogłaszać całej społeczności forum - patrzcie, ale miałem rację. Może zachowajmy jakiś poziom i merytorykę wypowiedzi(chociażby w jednym procencie) bo tutaj coraz bardziej ludzie się dzielą na ekspertów od tego, zwolenników tamtych, a ich porażki są często komentowane z większym zadowoleniem, niż wygrane Legii.
                    Już nie mówię o próbie dyskusji dwóch stron, która zaraz kończy się osobistymi wycieczkami.
                    Skoro Kijek od samego początku twierdzi, że to fatalny ruch to czemu nagle ma udawać, że było inaczej? Meteorytyka to była z tego co pamiętam kilka miesięcy temu, ileż można pisać to samo?
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Otóż to

Komentarz

Obóz Jozaka czyli kto ?
                        Mario tutaj na forum i kilku gimbów zakochanych w Mioduskim na twiterze?

"Obóz Legia" wyraził swoje zdanie o zwolnieniu Magiery przez piłkarzoli podczas meczu Legia - Cracovia. (debiut wuefisty) - tam był obóz Legia a nie kilku opłacanych przez PRowców Mioducha gimbusków na tt.

#TeamVuko

Komentarz

• Magiera od Jozaka różnił się tylko tym, że jeden jest byłym Legionistą i pracownikiem klubu. Dlatego zawsze będzie inaczej odbierany niż jakiś trener z zagranicy. Ani on ani Jozak nie mieli praktycznie żadnego doświadczenia w trenerce. A jednak sobie nie przypominam, żebyś po jego zatrudnieniu twierdził, że to jebnie. Może dlatego, że jednego zatrudniał Leśnodorski a drugiego Mioduski?
                          Serio, nie trudno w twoich tekstach rozpoznać, że głównie tym się kierujesz w ocenie czegokolwiek z Legią związane.

Komentarz

• Bo nie miałem powodów sądzić że przy Magierze to jebnie.nie jebnelo. Przypomnij sobie rundę jesienną i wiosenna bodajże 10 czy 11 meczów wyjazdowych wygranych. Do tego ruch@nie wielu drużyn jak Śląsk we Wrocławiu czy Jaga w Białymstoku
                            Do tego Real, Sporting...

Nie jest wina Magiery że dwóm krakowskim scierkom się przestało podobać i pociągnęli za tym reszte drużyny....

A jak Mioduski zatrudni poważnego trenera to będę pierwszy zajarany.
                            Tylko niestety już pierwszy jego pomysł (Jozak)skończył się tragicznie...

Kieruje się rozsądkiem...wtedy kiedy pół forum wylewało ejakulat na monitor po zatrudnieniu tego szwajcara to wtedy nie pamiętam chyba Benek i jeszcze ze dwie osoby + ja napisałem co sądzę i jak to faktycznie wygląda. Minęły już ze dwa miesiące tego szwajcara. Jakieś rezultaty jego pracy? "Team Legia" taka zajarana... I co?

Właśnie w tej sytuacji oczekiwałbym że sam mając tyle doświadczenia przyprowadzi tutaj że dwoch-trzech trenerów Mioduch się z nimi spotka i kogoś wybiorą
                            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Ale zaraz zaraz, skąd ty mogłeś o tym wiedzieć zaraz po zatrudnieniu Magiery? Przecież wyraźnie pisałem, czym się różni zatrudnienie Jozaka i Magiery, pomijając to kim na Legii był Magiera? Jeden bez doświadczenia i drugi. To ty już dzień po podpisie wiedziałeś, że Legia będzie mieć taką serię na wyjazdach i że generalnie nagle po chujowiźnie Hasiego nastąpi zwrot o 180 stopni?
                              A po podpisaniu Jozaka od razu wiedziałeś, że będzie chujoza? To skoro masz takiego nosa to zatrudnij się jako scout trenerów, szkoda marnować taki talent.

Komentarz

• Gdyby Jacek dostał tylu nowych piłkarzy i podobnej klasy co dostał Romeo, to śmiem twierdzić, że byłby dzisiaj dalej trenerem Legii, mimo rzekomo "małego doświadczenia".
                                Problem nie tkwi w indywidualnych umiejętnościach piłkarzy tylko głównie w ustawieniu i prowadzeniu gry przez trenera plus jak zwykle kłaniają się jakieś zakulisowe rozgrywki i nastawienie mentalne.
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X