Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A z drugiej strony fajnie ze zaczynamy i konczymy sezon u siebie.
    Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Buhuehue, wiedziałem, że tak się to skończy. W weekend mojego ślubu gramy u siebie z Lechem, jak ja to kobiecie wytłumaczę

a w weekend ślubu bardzo dobrego zioma u siebie z Groclonią

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
        Buhuehue, wiedziałem, że tak się to skończy. W weekend mojego ślubu gramy u siebie z Lechem, jak ja to kobiecie wytłumaczę
        niech od pierwszego dnia zna swoje miejsce w szeregu

Komentarz

Buhuehue, wiedziałem, że tak się to skończy. W weekend mojego ślubu gramy u siebie z Lechem, jak ja to kobiecie wytłumaczę

Jest pewien w 100% skuteczny sposób dzięki któremu nie będziesz się jej musiał tłumaczyć w ten weekend

Właściwie to już w żaden weekend nie będziesz się jej musiał tłumaczyć
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
            Jest pewien w 100% skuteczny sposób dzięki któremu nie będziesz się jej musiał tłumaczyć w ten weekend

Właściwie to już w żaden weekend nie będziesz się jej musiał tłumaczyć
            Tak, słyszałem tym sposobie, ale.... jest problem, bo jeden znajomy przez długi czas próbował potem pierścień komuś wcisnąć i mu się to średnio udało, wieść niesie, że go w końcu zgubił

Komentarz

Tak, słyszałem tym sposobie, ale.... jest problem, bo jeden znajomy przez długi czas próbował potem pierścień komuś wcisnąć i mu się to średnio udało, wieść niesie, że go w końcu zgubił

Coś jest na rzeczy bo i ja skądś znam tę historię...

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zgubiłeś pierścienia??

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                  Zgubiłeś pierścienia??

kocham to forum

Komentarz

• Jeszcze liga nie ruszyła, a już rozmyli temat

Jak ktoś słusznie zauważył w komentarzach na stronie: Terminarz jest, tylko jeszcze nie wiadomo do końca, kto w lidze będzie grał.
                    OFMC

Komentarz

Zgubiłeś pierścienia??
                      On gdzieś w domu jest....

O ile go odkurzacz nie zeżarł...jakos tak po imprezie sie nim bawiłem a rano już nie wiedziałem gdzie jest

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

jakos tak po imprezie sie nim bawiłem a rano już nie wiedziałem gdzie jest
                        nie chcę wiedzieć jak się nim bawiłeś

Komentarz

Jeżeli Ci powiem,że szukałem jakiejś fajoskiej skrytki to pewnie nie poprawię swojej sytuacji?

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Próbował nałożyć na... palec

Komentarz

Jeżeli Ci powiem,że szukałem jakiejś fajoskiej skrytki to pewnie nie poprawię swojej sytuacji?
                              no i zakładam że do ucha to się nie zmieścił

Komentarz

• Polonia Warszawa kupiła pierwszoligową drużynę piłkarską Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski i licencję grodziszczan na grę w ekstraklasie. Właściciel grodziskiego klubu Zbigniew Drzymała nie chciał jednak zdradzić, czy wycofa się z polskiego futbolu - informuje IAR.

Choć działacze warszawskiej Polonii mówią wprost o kupnie Groclinu i licencji, Zbigniew Drzymała nie chce tego jednoznacznie potwierdzić. Biznesmen tłumaczy, że "transakcja dotyczy przejścia zespołu Groclin Dyskobolia do Warszawy, zmiany nazwy i siedziby". Wiadomo jednak, że właściciel Polonii Warszawa - Józef Wojciechowski zdecydował się na zakup stu procent akcji klubu z Grodziska. Oznacza to, że przejął wszystkich zawodników, trenerów, masażystów i lekarzy. Wojciechowskiego nie interesował tylko kompleks sportowy w Grodzisku: hotel i boiska.

Umowa ma być ostatecznie sfinalizowana w ciągu kilku najbliższych dni - najpóźniej do 11 lipca. Milioner z Grodziska nie zapomniał jednak o tym, co wcześniej spotkało go we Wrocławiu. Prezydent miasta rozmowy o fuzji ze Śląskiem przerwał w ostatniej chwili, dlatego Drzymała przygotowuje się do aż dwóch spraw sądowych.
                                Dysko-Polo.

Derby blisko
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X