Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaka ta Lechia daremna 😁
    Bo śnieg...

Komentarz

• Rewelacja.... Lech i Górnik już dziś zbliżą się dziś do nas na 2 punkty i jak tak dalej pójdzie to w niedzielę na boisku z nami zatańczą.
      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Jak pójdzie?

Komentarz

• Było trochę śmiechów z tego Mamrota jak obejmował Jagiellonię (głównie z nazwiska ), ale wygląda na to, że to bardzo obiecujący trener.

Dawno nie widziałem w ekstraklasie tak dobrze grającego zespołu jak wczoraj Jagiellonia.

Oczywiście nie potrwa to długo, pewnie (oby) za jakiś czas przyjdzie kryzys, ale nie ma w tym Białymstoku przecież żadnego samograja, a grają bardzo dobrze.

Oceniam co prawda na małej próbie, bo na podstawie jednego meczu, ale będą pewnie z tego Mamrota ludzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
            Było trochę śmiechów z tego Mamrota jak obejmował Jagiellonię (głównie z nazwiska ), ale wygląda na to, że to bardzo obiecujący trener.

Dawno nie widziałem w ekstraklasie tak dobrze grającego zespołu jak wczoraj Jagiellonia.

Oczywiście nie potrwa to długo, pewnie (oby) za jakiś czas przyjdzie kryzys, ale nie ma w tym Białymstoku przecież żadnego samograja, a grają bardzo dobrze.

Oceniam co prawda na małej próbie, bo na podstawie jednego meczu, ale będą pewnie z tego Mamrota ludzie.
            Być może. Jednak w tym sezonie zachwycał już wszystkich Górnik, Śląsk, Korona a nawet Arka Gdynia Przyszła kolej na Jage, która moim zdaniem spuchnie jak poprzednicy
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Żeby być skrupulatnym, w tym sezonie zachwycano się po kolei: Zagłębiem i ich podobno "doskonale zorganizowanym systemem 3-5-2", Wisłą Kraków i Górnikiem Zabrze(na ich mecz, zdaje się 3 albo 4 kolejka, ostrzono sobie zęby, że grają dwa najrówniej grające zespoły w sezonie. Po 4 meczach....), Lechem Poznań, który podobno zanotował najlepszy start od dekady, ofensywną Koroną Kielce, a ostatnio nawet Wisłą Płock, która od czasu zachwytów w Przeglądzie i Weszło przegrała dwa kolejne ligowe mecze. Nami też się prasa zachwycała po dwóch wiosennych meczach. Taka liga, taki klimat.
              team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Być może. Jednak w tym sezonie zachwycał już wszystkich Górnik, Śląsk, Korona a nawet Arka Gdynia Przyszła kolej na Jage, która moim zdaniem spuchnie jak poprzednicy
                Wiadomo, że w końcu spuchną. Ale ja o czym innym.

Kręci się ta karuzela trenerska w Polsce, Probierz, Skorża, Urban, Smuda, Zieliński i tak w kółko, tylko pracodawców zmieniają.

A tutaj przyszedł szerzej nieznany (przynajmniej mi) młody trener i po jego przygotowaniach drużyna gra bardzo dobrze.

Może to więcej farta niż jego ręki, a może rośnie w Polsce bardzo zdolny trener.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                  Wiadomo, że w końcu spuchną. Ale ja o czym innym.

Kręci się ta karuzela trenerska w Polsce, Probierz, Skorża, Urban, Smuda, Zieliński i tak w kółko, tylko pracodawców zmieniają.

A tutaj przyszedł szerzej nieznany (przynajmniej mi) młody trener i po jego przygotowaniach drużyna gra bardzo dobrze.

Może to więcej farta niż jego ręki, a może rośnie w Polsce bardzo zdolny trener.
                  Dodałbym bardzo przemyślane transfery już od dłuższego czasu. Jestem bardzo ciekawy ich meczu z Lechem.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                    Dodałbym bardzo przemyślane transfery już od dłuższego czasu. Jestem bardzo ciekawy ich meczu z Lechem.
                    No, jak oni sprowadzali bardzo dobrego jak na naszą ligę Guilherme z Niecieczy to my woleliśmy brać Monetę na przyuczenie.

A tak w ogóle to odważnie stawiają na młodych zawodników, którym widać, że się chce i zwyczajnie zapierdalają.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• No.. Już chyba można gadać że Pogoń na prostą wychodzi.
                      Po 40 min wyłączyłem... czy super ofensywny Górnik nie stworzył żadnego zagrożenia?!

Komentarz

• Czym różni się wejście Antolicia z wczoraj od Kostewycza z dzisiaj, że za jedno zagranie była czerwona a za drugie żółta?
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Cichej! Bjelica musi zostać do meczu z nami. Piłkarze go nie popierają, nie ma szatni ani poparcia trybun. Jak Lech będzie grał w 10 to niemal pewne że WKS wygra, wtedy go wywalą i zatrudnią jakiegoś nołnejma co akurat z nami zrobi efekt nowej miotły.

Komentarz

Czym różni się wejście Antolicia z wczoraj od Kostewycza z dzisiaj, że za jedno zagranie była czerwona a za drugie żółta?
                            Odpowiedz jest banalna - sędzią VAR. Wczoraj był Frankowski

My zagraliśmy piach, póki co Lech gra piach. Zgodnie z zasadą nieprzewidywalności naszej ligi
                            - w niedzielę będzie mecz sezonu
                            "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Komentarz

Czym różni się wejście Antolicia z wczoraj od Kostewycza z dzisiaj, że za jedno zagranie była czerwona a za drugie żółta?
                              Tym, że wejście Antka wyglądało bardziej na przypadkowe niż Kostewycza a oceniał inny sędzia, w dodatku u nas przymuszony przez varowca ...
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• VAR chyba w sprawie czerwonej kartki to jeszcze nie reagował. Oczywiście premiera musiała być na naszą niekorzyść i oczywiście musiał to zrobić sędzia Frankowski, który z Koroną na powtórkach pół metrowego spalonego nie widział, taki dokładny.
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X