Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• **** z nimi ;-) trzeba robić swoje. Ciężki tydzień dla nas i dość ważny. Ja uszanuje 4 punkty w tych 2 meczach z naciskiem na opędzlowanie Jagi. Dobry moment aby wysłać w świat sygnał ,że to my będziemy rozdawać karty w walce o mistrzostwo.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
      **** z nimi ;-) trzeba robić swoje. Ciężki tydzień dla nas i dość ważny. Ja uszanuje 4 punkty w tych 2 meczach z naciskiem na opędzlowanie Jagi. Dobry moment aby wysłać w świat sygnał ,że to my będziemy rozdawać karty w walce o mistrzostwo.
      Jeżeli opędzlujemy rozpędzoną Jagę, to tym bardziej słabo grającego na wyjazdach Lecha, mimo iż będą napięci jak plandeka na Żuku

Komentarz

• Będą jaja jak ich jeszcze w środę Śląsk pierdyknie Wiem, że za Śląskiem nie przemawiają żadne argumenty ale to jest przecież ESA.

Komentarz

• Wszystko wskazuje na to ,że niezależnie od jutrzejszego wyniku w Gdańsku ,nastąpi zmiana trenera bowiem nad morze dociera Stokowiec.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
            Wszystko wskazuje na to ,że niezależnie od jutrzejszego wyniku w Gdańsku ,nastąpi zmiana trenera bowiem nad morze dociera Stokowiec.
            Czyli my klasycznie w Gdańsku będziemy mieć ciężko. Liczyłem ze przynajmniej do meczu z nami ten ich wuefista będzie ich prowadził.A tak nowa miotła może nam przysporzyć kłopotów.

Komentarz

• Trzy najbliższe kolejki będą absolutnie kluczowe dla losów mistrzostwa. Jeżeli wygramy dwa następne mecze, to Jagiellonii uciekniemy na minimum 3 pkt, a Lechowi na 8. Po meczu z nami Lech przyjmuje Jagiellonię, i przy ich remisie nad Jagiellonią bedzie 5pkt przewagi, a nad Lechem 10. Byłaby to niezwykle komfortowa sytuacja dla klubu, który tak źle wszedł w rozgrywki ligowe(majac 10pkt przewagi nad zespołem, który w ligę wszedł najlepiej od dekady )
              team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                Trzy najbliższe kolejki będą absolutnie kluczowe dla losów mistrzostwa. Jeżeli wygramy dwa następne mecze, to Jagiellonii uciekniemy na minimum 3 pkt, a Lechowi na 8. Po meczu z nami Lech przyjmuje Jagiellonię, i przy ich remisie nad Jagiellonią bedzie 5pkt przewagi, a nad Lechem 10. Byłaby to niezwykle komfortowa sytuacja dla klubu, który tak źle wszedł w rozgrywki ligowe(majac 10pkt przewagi nad zespołem, który w ligę wszedł najlepiej od dekady )
                Jak ja nie cierpię takich wyliczeń, wręcz mam na nie uczulenie. Zwykle to się źle kończy, można to nazwać nawet przesądem. Niby przesądny nie jestem ale pod drabiną nie przejdę i tak samo tu nie wybiegałbym tak w przyszłość.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                  Trzy najbliższe kolejki będą absolutnie kluczowe dla losów mistrzostwa. Jeżeli wygramy dwa następne mecze, to Jagiellonii uciekniemy na minimum 3 pkt, a Lechowi na 8. Po meczu z nami Lech przyjmuje Jagiellonię, i przy ich remisie nad Jagiellonią bedzie 5pkt przewagi, a nad Lechem 10. Byłaby to niezwykle komfortowa sytuacja dla klubu, który tak źle wszedł w rozgrywki ligowe(majac 10pkt przewagi nad zespołem, który w ligę wszedł najlepiej od dekady )
                  A jak będą 2 wpierdole, to jesteśmy 6 pkt w plecy do Jagi i zacznie się płacz na forum...

Komentarz

• Ja bym radził póki co się wstrzymać, te mecze mogą być naprawdę ciężkie, obaj rywale będą jeszcze bardziej jeździć na dupskach niż Cracovia.
                    Zamieszczone przez księciuniu
                    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
                      Ja bym radził póki co się wstrzymać, te mecze mogą być naprawdę ciężkie, obaj rywale będą jeszcze bardziej jeździć na dupskach niż Cracovia.
                      Oczywiście, że nie będą lekkie/łatwe, ale z drugiej strony nie ma co siać defetyzmu. Mamy obecnie wystarczający potencjał, aby wierzyć, że rozstrzygniemy te dwa mecze na naszą korzyść.
                      Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                        Nie ''ustał'' lecz stanął.

Ostatnio edytowany przez oczkovski; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeszcze tak odnosnie Poznania . Nasz ulubiony spocony Arkadiusz pisał w 2016 tak:

Nenad Bjelica posługujący się płynie językiem niemieckim, angielskim, włoskim i hiszpańskim to bez wątpienia bardzo ciekawy trener mający już spory bagaż doświadczeń mimo 45 lat. W każdym klubie zostawił swoją cząstkę. Największą w Wolfsbergerze z którym zrobił aż dwa awanse. To pozwoliło mu wyrobić sobie łatkę młodego, dobrego fachowca, któremu latem 2013 roku powierzono Mistrza Austrii. Może nie do końca udała mu się praca w Wiedniu, aczkolwiek 5 punktów w Champions League to wielki sukces Bjelicy, który teraz europejskie doświadczenie będzie mógł przenieść na Lecha. Bjelica wzoruje się na Diego Simeone. Preferuje jednak ofensywny styl gry. W Austrii zaczynał od systemu 1-4-4-2. Z czasem przeszedł na 1-4-2-3-1, a w Austrii Wiedeń nawet na 1-4-3-3. Dopiero we Włoszech wrócił do ustawienia 1-4-2-3-1, które czasem zmieniał na 1-3-5-2. Ekipy Bjelicy grają szybko, widowiskowo, ofensywnie, na jeden-dwa kontakty i zawsze do przodu. Nenad Bjelica to taki typ Michała Probierza, choć jest oczywiście dużo bardziej doświadczony zarówno jako piłkarz jak i trener. Charakterem, zadziornością i mentalnością zwycięzcy idealnie pasuje do Kolejorza. Oby Chorwat szybko zagonił zespół do solidnej pracy.
                          a już dziś :

Przede wszystkim musimy męczyć się z upartym człowiekiem, który w karierze nigdy nie prowadził klubu na takim poziomie, nigdy nic nie wygrał i nie umie skutecznie walczyć o trofea. W Austrii Wiedeń poznali się na nim bardzo szybko, Nenad Bjelica pokłócił się z piłkarzami, dlatego w podobnym okresie rundy wiosennej został wyrzucony na bruk po zaledwie paru miesiącach pracy. W Lechu Poznań nadal trzyma się go na stanowisku, choć w większości na tej witrynie liczymy już tylko na cud, nagłe przełamanie oraz słabość innych.

a na marginesie podobno Rudy czeka w blokach startowych
                          Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                            Oczywiście, że nie będą lekkie/łatwe, ale z drugiej strony nie ma co siać defetyzmu. Mamy obecnie wystarczający potencjał, aby wierzyć, że rozstrzygniemy te dwa mecze na naszą korzyść.
                            To nie kwestia defetyzmu, ale zwykłej ostrożności. Potencjał mamy i to największy w tej lidze, ale musimy pamiętać że tu każdy gra z nami maksymalnie zmotywowany, więc lepiej jeszcze nie dzielić skóry na niedźwiedziu jak to uczynił jeden kolega z wyliczaniem punktów.
                            Zamieszczone przez księciuniu
                            Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• – „Nie odpowiadam za ten skład. Nie mogę o niczym decydować. Odpowiadam tylko za wyniki, a od reszty są skauci. Szanuję politykę Lecha. Wiem, że są ogromne oczekiwania i są one większe niż możliwości. Akceptuję krytykę, presję i sam jestem sfrustrowany tym, jak gramy. Zawsze może być lepiej albo gorzej, dlatego nie wstydzę się niczego. Kiedyś mieliśmy 7 reprezentantów, teraz nikogo.”
                              Oj, podejrzewam, że długo to on już tam niestety nie popracuje.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jak już ma lecieć to najlepiej w niedzielę wieczorem albo w poniedziałek
                                Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                                Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                                Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                                Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

Pracuję...
                                X