Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Myślę, że mało kogo to interesuje.
    Myślę jednak, że trochę więcej osób interesuje co się dzieje w Ekstraklasie niż twoje super merytoryczne wpisy na poziomie 12-letniego trolla.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Myślę jednak, że trochę więcej osób interesuje co się dzieje w Ekstraklasie niż twoje super merytoryczne wpisy na poziomie 12-letniego trolla.
      Zrób głosowanie. Nigdy nie przesądzaj.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jak kolejka gra co tydzień to nas ustawiają na piątek, jak przyszło grać we we wtorek z Jagielonią, to nas na sobotę wieczór, a Jagielonię cyk w piątek. Już nie pamiętam kiedy to my podchodziliśmy do meczu w tygodniu z dniem przerwy więcej. Jeszce przyjedzie Marciniak i będzie nakrywał zielony stoliczek

Komentarz

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
          Jak kolejka gra co tydzień to nas ustawiają na piątek, jak przyszło grać we we wtorek z Jagielonią, to nas na sobotę wieczór, a Jagielonię cyk w piątek. Już nie pamiętam kiedy to my podchodziliśmy do meczu w tygodniu z dniem przerwy więcej. Jeszce przyjedzie Marciniak i będzie nakrywał zielony stoliczek
          Przestań się mazać. Bądź Legionistą.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Polecam opcję Ignoruj, wszędzie posty nie na temat. Widocznie w Polityce mało się dzieje to skacze po innych tematach.
            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Widze że w tym sezonie wyjątkowo spora ilość zespołów chce opuścić szeregi najlepszej ligi świata. Swoją drogą, dziwna ta Lechia. Tyle kasiorki wydali, zawodowców z papierami na gre mają i mimo to taka kupa. A niedawno o mistrza walczyli heh...
              Bo śnieg...

Komentarz

• Pogonili Nowaka, to teraz płacą. Jaga w niezłej formie.

Komentarz

• Lech będzie miał dzień mniej przerwy niż my.

Komentarz

• Dobry mecz Jagi.

Druga bramka to uczta dla oczu polskich trenerów od koncepcji "laga na napastnika". Maciej Skorża jak oglądał zapewne kiwał z uznaniem głową.
                    Legia to życie

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                      Pogonili Nowaka(...).
                      Ło żesz, no to mi gdzieś umknęło, muszę się przyznać, że pierwsze słyszę (zabrakłoby by tu miejsca na emotki), szok
                      A w jakich okolicznościach jeśli można wiedzieć? (Tak, wiem, w wyjątkowych).

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                        Ło żesz, no to mi gdzieś umknęło, muszę się przyznać, że pierwsze słyszę (zabrakłoby by tu miejsca na emotki), szok
                        A w jakich okolicznościach jeśli można wiedzieć? (Tak, wiem, w wyjątkowych).
                        To teraz trzymaj się mocno, bo te są wyjątkowe, nawet jak na polską kabaretową ligę. Zwolnili go... ale tylko z posady trenera pierwszego zespołu, bo teraz piastuje u nich posadę... dyrektora sportowego. A co najlepsze w jego miejsce zatrudnili Walijczyka Adama Owena, dla którego to jest debiut w roli trenera.
                        Mioduski won
                        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Nowak byl dyrektorem tylko na chwile do czasu uzgodnienia warunkow porozumienia zakonczenia jego kontraktu. Teraz jest bez pracy, ubiega sie o posade selekcjonera Hondurasu

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                            To teraz trzymaj się mocno, bo te są wyjątkowe, nawet jak na polską kabaretową ligę. Zwolnili go... ale tylko z posady trenera pierwszego zespołu, bo teraz piastuje u nich posadę... dyrektora sportowego. A co najlepsze w jego miejsce zatrudnili Walijczyka Adama Owena, dla którego to jest debiut w roli trenera.
                            Nowak wrócił do JU ES EJ, nie piastuje już nawet stanowiska dyrektora sportowego.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                              Dobre, niezły cyrk tam mają. Muszę sobie za chwilę wygooglować typa i z góry zapytać w jaki sposób ten anonim tam trafił i dlaczego
                              Nie wiem jak ja żyłem. Ja tam myślałem, że Nowak cały czas trenerem

Komentarz

• Dodać należy, że Owen cały czas pracuje w reprezentacji Walii jako trener przygotowania fizycznego, więc w czasie przerw na kadrę... wyjeżdża na dwa tygodnie z Polski.
                                „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

Pracuję...
                                X