Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Żenujący, nie żenujący, ale dobre jaja, reprezentant po meczu nachlany jak świnia.
    A ja nie mam pojęcia kogo bardzie zhejtować, prostaka-piłkarza czy hienę dziennikarską?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      A ja nie mam pojęcia kogo bardzie zhejtować, prostaka-piłkarza czy hienę dziennikarską?
      Chyba jednak hienę, przypomnę tylko, że Peszko był PO MECZU (chociaż ćwoka nie trawię).
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Tak się kończy blatowanie z pseudodziennikarzami.

A peszkin i tak hvj.
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
          Tak się kończy blatowanie z pseudodziennikarzami.

A peszkin i tak hvj.
          Jakby mieli oni jaja to by po takiej akcji w tym pseudo radiu, olali by oni ten twór Stanowskiego, ale jak znam życie nie będzie żadnej reakcji.
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oczywiście.
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Czyli co, on nie wiedział, że to idzie w eter? Zadzwonił znajomek dziennikarz to sobie gadał, i wyszło jak wyszło?
              Co nie zmienia faktu, że piłkarz po meczu powinien wypoczywać i się regenerować a nie chodzić na czworaka 3 godziny po zejściu z boiska.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                Czyli co, on nie wiedział, że to idzie w eter? Zadzwonił znajomek dziennikarz to sobie gadał, i wyszło jak wyszło?
                Co nie zmienia faktu, że piłkarz po meczu powinien wypoczywać i się regenerować a nie chodzić na czworaka 3 godziny po zejściu z boiska.
                Po pierwsze mówimy tu o Peszce, czyli starym piłkarskim pijaku Po drugie, kolejny mecz ma za tydzień, po trzecie robił to po meczu a nie przed. W skrócie jebac go
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ten pajac Peszkin i tak nie zasłużył sobie na nic innego niż darcie łacha. Bardziej jestem zażenowany tą reakcją obronną Wiśniowskich i Basałajów na twitterku. A Sławka jebaċ. i tak chüj z niego, nie kadrowicz.
                  „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                    Ten pajac Peszkin i tak nie zasłużył sobie na nic innego niż darcie łacha. Bardziej jestem zażenowany tą reakcją obronną Wiśniowskich i Basałajów na twitterku. A Sławka jebaċ. i tak chüj z niego, nie kadrowicz.
                    Ty sobie jaja robisz. Są zasady których się po prostu nie przekracza. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Ci znajomych którzy będą nagrywać Ciebie po pijaku, a potem to upubliczniać
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Poziom Stanowski. Odjebali mu straszny numer i jeszcze dalej podpuszczają ... eh. Szczególnie , ze peszko zagral kapitalny mecz (widziałem fragmenty zastrzegam).

Komentarz

• Niech rzuci kamieniem pierwszy ten co nigdy się nie uwalił w trupa i nie gadał głupot! Tyle, że my to nie reprezentanci Polski z pensją około 50k miesięcznie w klubie ... a hieny to hieny, szczególnie od tęczowej parówy! Są warci siebie i tyle ...
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Chwilę wcześniej dzwonili do Żelka Żyżyńskiego i jak się chce to da się i o 1 w nocy pogadać fajnie nie robiąc z siebie *******.
                          Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• To, że ten ****** Peszko był najebany to w sumie nic złego. Ja jestem zdania, że piłkarz zawód jak każdy inny i też ma prawo przy sobocie, po meczu się najebac. Oczywiście jak ma mózg zamiast siana we łbie, to po porażkach czy słabej grze nie będzie chlał na mieście, a w domowym zaciszu.

Druga sprawa - patrz komu ufasz. Sądząc po rozmowie, ten redaktorek od weszlaków z Peszko są kumplami. Ja bym nie chciał, żeby mnie ziomek po pijaku (choć w sumie nie pamietam juz kiedy bylem najebany) nagrywal i to upubliczniał, no ale nie sądzę, żebym z kimś takim imprezował. Także Peszko sam jest sobie winny.

Trzecia sprawa - zachowanie weszlaków mega chuujowe, promocja swojego radia kosztem kolegi. No ale czego się po weszlakach spodziewać?

No i czwarta sprawa - bardzo dobrze, że trafiło akurat na tego pedala Peszkę. Niech ginie

Komentarz

• Pytanie , kiedy dzwonić do Peszki i mieć pewność że nie jest pijany ? Godzinę przed meczem ?

Komentarz

• Z tego co piszą, to Peszko myślał, że rozmawia z Wiśniowskim z PZPN-u, a nie ze Szczygielskim z Weszło. Po prostu był zbyt nawalony, żeby dotarło do niego jak się przedstawiał rozmówca i sam sobie ubzdurał, że to jest "Wiśnia". Tak więc niby zażyłe stosunki redaktora i piłkarza wynikające ze sposoby prowadzenia rozmowy wcale nie musiały być faktem, a co za tym idzie niekoniecznie trafne są analogie do koleżeńskich relacji. Jednak na pewno nie w porządku jest dzwonienie i dawanie rozmowy na antenę bez uprzedniego uzyskania na to zgody i co do tego nie powinno być wątpliwości.

Komentarz

Pracuję...
                                X